Zobacz temat - [R 200] dziwny problem z kablami WN
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R 200] dziwny problem z kablami WN

Gucjan - Nie Mar 09, 2014 20:57
Temat postu: [R 200] dziwny problem z kablami WN
Witam
Od jakiegos czasu mam problem z lpg. Ostatnio wymienilem cewke, swiece, i przwody. I wlasnie z przweodami jest problem chyba?. Kupilem przewody wn ngk samochod jezdzil tydzien dobrze pozniej zaczely sie problemy samochod szarpal podczas przyspieszania na kazdym biegu tylko na lpg, kable poszly na reklamacje zalozylem stare i odziwo nie szarpie, kable przyszly z reklamacji dostalem nowe zalozylem i znowu szarpanie na kazdym biegu.
Czy mozliwe ze znowu wina kabli?

robsson78 - Nie Mar 09, 2014 21:04

Spryskaj je wodą ze spryskiwacza takiego do kwiatów lub mycia szyb, odpal auto późnym wieczorem gdy jest już ciemno i sprawdź czy nie ma przebić.
Będziesz widział jak przeskakują iskry.

Gucjan - Nie Mar 09, 2014 21:18

Tak zrobilem z tamtymi wczesniej co reklamowalem i mialy straszne przebicie cale swiecily, ale czy to zbieg okolicznosci czy co ze na tych dzieje sie to samo?
zdzichu - Nie Mar 09, 2014 22:11

A może to świece? Miałem podobny przypadek i w d--ę dawały właśnie świece. Nie wiem dlaczego. Przypuszczam że nie było wyładowania całej energi która szła z cewki. Ale dlaczego? Faktem jest zę kierowca założył świece z innego silnika.
Gucjan - Nie Mar 09, 2014 22:18

Swiece mam nowe kupowane razem z kablami firma beru.
Ale co mnie zastanawia jak te nowe kable oddalem do reklamacji to zalozylem dosyc stare i to wszystkie innej marki i nie bylo ani jednego szarpniecia

leszczu - Pon Mar 10, 2014 12:55

NGK ostatnio pogorszyła swoja jakość.
Gucjan - Pon Mar 10, 2014 13:29

Wiec tak, psikalem po kablach woda i jako takiego przebicia nie ma. Ale widac iskry na dole przy samych swiecach
robsson78 - Pon Mar 10, 2014 20:43

A przewody na pewno są dobrze do końca wciśnięte na świece ?