Zobacz temat - [R200 Si '99 lpg] Stracil moc i "nie gada"
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200 Si '99 lpg] Stracil moc i "nie gada"

koalaup - Sro Mar 12, 2014 19:33
Temat postu: [R200 Si '99 lpg] Stracil moc i "nie gada"
Witam.
Po krotce opisze moj problem a wlasciwie mojego R. Jechalem sobie i stracilem moc tak jakby mi ktos odcial paliwo. Zjechalem na pobocze a silnik pracowal jakby na 2 gary (juz nawet nie na 3), po lekkim dodaniu gazu zgasl i juz nie odpalil. W czasie cholowania do mechanika na zaciag zapalil (wiem ze tak nie wolno;-)) ale dalej chodzil jakby na 2 palil.
Po miesiacu 3 tygodniach stania u mechanika wiem juz tyle ze: iskra jest, swiece i kable ok, pompa podaje paliwo, wtryskiwacze podaja paliwo, rozrzad sie nie przedstawil i tu dalej klops. Na razie dalem mechanikowi RAWE i niby studiuje bo obstawia cos z elektronika.
Prosze o pomoc lub jakies sugestie co do ewentualnej usterki i z gory dziekuje.
Pozdrawiam

Sirk - Pią Mar 14, 2014 03:56

Może zmień mechanika?

Jakie ciśnienie podaje pompa paliwa? Cewka była podmieniana, czy tylko na oko sprawdzana iskra? Czujnik położenia wału sprawny? Kompresja na cylindrach dobra? Kawy z mlekiem nie masz w misce olejowej? Wszystkie masy sprawdzone? Po za tym że auto nie pali wszystko ok? Światła, alarm, wycieraczki, radio? Może to wina wiązki w klapie bagażnika.