Zobacz temat - MG ZR 1.4 proszę o poradę przy zakupie samochodu.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - MG ZR 1.4 proszę o poradę przy zakupie samochodu.

k89g - Wto Kwi 01, 2014 14:32
Temat postu: MG ZR 1.4 proszę o poradę przy zakupie samochodu.
Witam Serdecznie wszystkich forumowiczów:)

Jestem bardzo poważnie zainteresowany zakupem MG ZR 1.4/gaz sekwencja. do tej pory nie miałem do czynienia z samochodami tej marki dlatego zwracam sie do Was z prośbą o opinie. Szczególnie jeżeli chodzi o silnik. Nasłuchiwałem się mało pozytywnych opinii na jego temat, ale należę do niedowiarków i chciałbym uzyskać Wasze opinie i rady jako osób, które użytkują te samochody na co dzień. Cena jest dość atrakcyjna ze względu na na problemy z silnikiem. A dokładniej przedstawia się to tak: Samochód jeździ na gazie ale na benzynie ma problem na niskich obrotach i dławi się.
Czy wiecie co może być problemem? nie wiem czy problemem może być silniczek korkowy ewentualnie przepustnica albo owiana złą sławą głowica, albo slinik do wymiany....

Bardzo proszę o Wasz opinie

Pozdrawiam
Konrad Goczał

bociannielot - Wto Kwi 01, 2014 14:41

Dośc atrakcyjna czyli ile?
robsson78 - Wto Kwi 01, 2014 18:09

Silniczka korkowego nie ma w tym aucie :wink: jest krokowy ale on odpowiada utrzymywanie wolnych obrotów.
Jeśli na LPG chodzi dobrze a na benzynie źle to raczej wina układu paliwowego.

Julek - Sob Kwi 05, 2014 14:08

napisz jaka to niby ta atrakcyjna cena :D kazde auto ma swoje zle a zarazem dobre strony;p niby benzyniaki slyna z hgfu ale jesli ktos auto uzytkowal normalnie i nie palowal zbytnio to nie powinno byc z tym problemu.
tronsek - Sob Kwi 05, 2014 14:25

robsson78 napisał/a:
Silniczka korkowego nie ma w tym aucie
robsson78 napisał/a:
jest krokowy
:hm: To jest ten silniczek krokowy, czy go nie ma ?? :| Może zdecyduj się :D
NoPE - Sob Kwi 05, 2014 15:04

tronsek, przeliteruj ;)