Zobacz temat - [R75] nie podaje paliwa,error klimy,itd. Zwarcie.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] nie podaje paliwa,error klimy,itd. Zwarcie.

turbina - Pon Kwi 07, 2014 17:46
Temat postu: [R75] nie podaje paliwa,error klimy,itd. Zwarcie.
Witam. Zamontowalem kiedyś gniazdo zapalniczki w podlokietniku no i dziś wpadł mi klucz i zrobił zwarcie. Świeci mi przekreslona rezerwa tak jakby cos ze nie działa nie działają szyby, centralny zamek i nie wiem co jeszcze. Gdzie szukać przyczyny bezpieczniki cale przekaźnik rozbieralem to załącza..

[ Dodano: Pon Kwi 07, 2014 17:46 ]
dziś porozbierałem wszystko no i nie ma prądu na pompce paliwa.. Nie wiem gdzie szukac mam nowy przekaznik. Pompka po podlaczeniu bezpośrednio z akumulatora pracuje. gdzie szukać ?

rafalmis1 - Pon Kwi 07, 2014 18:42

Moim zdaniem BCU trzeba na początek podmienić
turbina - Pon Kwi 21, 2014 11:50

Szukałem i szukałem no i okazało się że nie mam prądu na wyłaczniku uderzeniowym. Jesli podepnę pod niego prąd bezposrednio z akumulatora to wszystko jest ok centralny szyby klima wszystko działa. Moje pytanie, orientuje się może ktoś gdzie idą kable z tego włacznika? Może poprostu coś po drodze nie wytrzymało a nie chce rozwalac całych wiązek kabli bo to chyba nie tędy droga..
SeniorA - Wto Kwi 22, 2014 19:34

turbina napisał/a:
gdzie szukać ?
bezpiecznik F20, przekaźnik pompy paliwa , bezpiecznik w komorze silnika 50 A FL3.
turbina - Wto Kwi 22, 2014 22:16

wszystkie bezpieczniki ok przekażnik również. Mam nawet drugi na podmianę i nic..
SeniorA - Sro Kwi 23, 2014 13:16

turbina napisał/a:
gdzie idą kable z tego włacznika?
zasilanie wyłącznika przewodem fioletowo/zielonym z bezpiecznika F20 , a wyłącznik przesyła przewodem brązowo/zielonym do BCU, czyli do sprawdzenia przewód fiol/ziel skoro BCU działa po podaniu napięcia do wyłącznika z aku.
turbina - Sob Kwi 26, 2014 12:02

z bezpiecznika na wlacznik przejście jest więc gdzieś przed bezpiecznikiem musi być uszkodzone. Ale też nie mogę iść po kablu bo jak sprawdzam na skrzynce bezpiecznikow przejście od gdziazda bezpiecznika do tylnych pinow z kostek to przejście jest na kilku więc nie wiem gdzoe szukać..