Zobacz temat - [R75] Nie działa wyświetlacz górny - Problem z komputerem?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Nie działa wyświetlacz górny - Problem z komputerem?

michal9o90 - Nie Kwi 06, 2014 11:14
Temat postu: [R75] Nie działa wyświetlacz górny - Problem z komputerem?
Witam, otóż 2 dni temu, gdy moja mama jechała sobie swoim roverkiem 75 nagle zgasł jej wyświetlacz górny i już nie pokazuje żadnych informacji, głównie mama sprawdzała sobie stan paliwa, ile KM może jeszcze przejechać. Nie uważałbym tego za jakiś wielki problem, gdyby nie to, że wraz z tym, jak padł górny wyświetlacz, to dolny dziwnie się zachowuje, wcześniej po zamknięciu samochodu wszystkie wyświetlacze gasły, a teraz ten dolny pali się non stop 24/7.

Pomyślałem, że to może kwestia jakiegoś bezpiecznika i próbowałem odnaleźć, który mógłby to być, ale naprawdę nie mam pojęcia. Czy ktoś byłby wstanie mi pomóc? U mnie w mieście próżno szukać specjalisty od elektroniki do rovera.

PS: Dla pewności sprawdziłem prawie każdy z tych mniejszych bezpieczników i żaden nie był spalony.

HarryVip - Nie Kwi 06, 2014 11:27

Spróbuj najpierw odłączyć aku na jakieś 10 minut. Jeśli to nie pomoże, trzeba będzie szukać przyczyny.
michal9o90 - Nie Kwi 06, 2014 11:51

Dzięki wielkie pomogło, nie wpadłem na to :) Nie trzeba było nawet na 10min, wystarczyło 5 sek i sprawa z głowy.