Zobacz temat - [MG ZR] Padnięte wycieraczki + choinka na konsoli
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [MG ZR] Padnięte wycieraczki + choinka na konsoli

Afi - Wto Maj 27, 2014 11:02
Temat postu: [MG ZR] Padnięte wycieraczki + choinka na konsoli
Witam

Od razu zaznaczam, że przeczytałem niemal wszystkie tematy i odnośnie blaszek parkujących oraz wiązki tylnej klapy jestem prawie że ekspertem (teoretycznym, czyli g.....o wiem).

Ostatnimi czasy też zaczęły mi szwankować przednie wycieraczki, myślałem, że to kwestia złego podłączenia spryskiwaczy (kolega ostatnio składając mi auto pomylił końcówki od sprysków i przednie nie działały, a tylny załączał się po tym, jak chciałem włączyć przedni - czyli jakby na odwrót). Na początku miały powolny rozruch i padały na parę sekund wskazówki od prędkościomierza i obrotomierza.

Problem zaczął się nasilać do tego stopnia, że jeszcze wczoraj po przekręceniu w jakiekolwiek położenie tylko lekko nimi ruszyło, a na konsoli zapalił się ABS i stan płynu chłodniczego, po czym po chwili wszystko pogasło.

Dziś rano na postoju chcąc włączyć wycieraczki auto zgasło... ;/ Odpaliłem ponownie bez problemu, ale ciągle się świecą kontrolki, z tym, że są nieco przygaśnięte. Nie wyświetla mi też w ogóle przebiegu.

Trochę mnie to przeraża, bo za dużo tu objawów. Chyba że po prostu mi korki poszły (bezpieczniki znaczy się) i szukać przyczyny.

Miał ktoś podobne cyrki?

robsson78 - Wto Maj 27, 2014 12:30

Sprawdzałeś jak wygląda wiązka klapy ?
Afi - Wto Maj 27, 2014 13:53

robsson, nie sprawdzałem, aczkolwiek wszystkie bajery typu tylna wycieraczka, zamykanie klapy, światło stopu i centralny normalnie chodzą, a więc tutaj raczej problem wiązki odpada...
Ukor - Wto Maj 27, 2014 17:32

Sprawdź :D Przez tą wiązkę mogą dziać się cuda :P