Zobacz temat - [MG ZR] porada!
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [MG ZR] porada!

dawidoff241 - Pon Cze 16, 2014 20:55
Temat postu: [MG ZR] porada!
Witam. Pisze mam nadzieje do ludzi ktorzy sie znaja. Potrzebuje porady o mg zr 160. Planuje wymiane samochodu na mniejszy ze wzgledu na krotkie trasy a moje jest troszke za duze . wiec potrzebuje opini na temat tego samochodu: http://olx.pl/oferta/sprz...html#1a77fcfda3

moze juz komus tu jest znany ten egzemplaz poniewaz wiem ze tych samochodow nie ma tak wielu na all oraz olx. Wiec bardzo prosze o jakas opinie i porady na co wzracac uwage gdy pojade ogladac ten wozek:P Dzieki i pozdrawiam

paolinio - Pon Cze 16, 2014 21:15

zwróć uwage na stan płynu chłodniczego żebys nie kupił z hgf auta, jak auto ma wtryski gazu valteki to zbijaj cena bo na nich nie poszalejesz, Piszesz nie w tym dziale. :P
dawidoff241 - Pon Cze 16, 2014 21:37
Temat postu: [MG ZR] porada!
spoko dzieki. wiem moze ze to nie ten dzial ale potrzebuje szybkiej porady dlatego prosze aby nie uwowac tego tematu przed admina poniewaz do czwartku musze sie zdecydowac i potrzebuje fachowej opini
j0zek - Pon Cze 16, 2014 23:03

Wydaje mi się, że ten dyliżans (sorki, takie określenie na pomarańczowe felgi przypominające drewniane koła od wozu:P) był opisywany dawno temu na forum (jakiś rok temu). Także przeszukaj dział.

Obecnie mam również na sprzedaż ZR 160 w kolorze XPower grey, rocznik 2003.

W razie czego pytaj, trochę już ogarniam ten model :)

dawidoff241 - Wto Cze 17, 2014 00:06
Temat postu: [MG ZR] porada!
tylko gdzie dokladnie mam szukac tego postu? kolor felg podobno zmieniony wiec juz tak nie wyglada jak to nazwales:p i dzieki za info :mrgreen:
BigBoyPL - Wto Cze 17, 2014 15:47

Zrobiłem dla ciebie wyjątek i znalazłem ;]
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=91327
Zwróć uwagę w jakim dziale jest ten temat. Ten też powinien się tam znaleźć, taka rada na przyszłość ;]
Powodzenia przy zakupie bo coś czuję że go kupisz.

dawidoff241 - Czw Cze 19, 2014 23:26

dzieki. ja wlasnie w tym momencie go znalazlem na forum. no zobaczymy. w sumie to jest wymiana samochod za samochod bo przesiadam sie z bmw e38 na takiego malucha poniewaz moj okazal sie za duzy na to ile jezdze. Ciekawy jestem tego samochodu jak on smiga :D dzieki wielkie za pomoc POZDR ;)

[ Dodano: Czw Cze 19, 2014 23:26 ]
bylem ogladac ten samochod. niestety okazalo sie tragicznie. olej w zbiorniczku plynu chlodniczego. i ogolnie do bani. Wiec nie polecam nim wlasciciel nie zrobi samochodu jak nalezy.