Zobacz temat - [R416] Odnośnie szarpania/dławienia w okolicac 2000-2500 obr
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416] Odnośnie szarpania/dławienia w okolicac 2000-2500 obr

drem - Nie Cze 22, 2014 20:06
Temat postu: [R416] Odnośnie szarpania/dławienia w okolicac 2000-2500 obr
Na początku witam wszystkich. Od kilkunastu dni jestem posiadaczem Roverka i w związku z problemem ze swoim autem i chęcią zdobycia kilku innych informacji trafiłem na to forum.

Szukając rozwiązania dotyczącego spadku mocy/szarpania/dławienia się mojego auta przejrzałem wiele tematów na tym forum. Informacji było wiele. Części pomagało jedno, innym co innego.

Być może komuś przyda się ta informacja - u mnie, w moim konkretnym przypadku pomogło przeczyszczenie świec (wkrótce i tak wymiana, podobnie jak kable WN) oraz przeczyszczenie palca i kopułki (którą z racji na cenę i tak lada dzień wymienię - na razie działam doraźnie) ;-) . Szczególnie w tej drugiej, dosyć zaśniedziałe były 4 "ząbki". Po przeczyszczeniu tych elementów problem minął całkowicie.

Mam nadzieje, że nie popełniłem na początku jakiegoś Forumowego foux pas tym tematem i życzę sobie i wszystkim samych przyjemnych chwil spędzonych w swoich autach.