Zobacz temat - [MG ZR 160] OBD2 nie może połączyć sie z ECU
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [MG ZR 160] OBD2 nie może połączyć sie z ECU

kitek88 - Nie Lip 13, 2014 11:14
Temat postu: [MG ZR 160] OBD2 nie może połączyć sie z ECU
I ponowny problem tym razem przez gaziarza. Kupiłem jakiś czas temu elm 327 i śmigał bardzo dobrze . Jak byłem ostatnio na wyregulowaniu gazu podłączał sie pare razy pod kompa w celu stwierdzenia błędów na benzynie , za pierwszym razem udało mu sie połączyć i nie stwierdził żadnych błędów , następnie próbował z 4 razy i nie mógł sie połączyć ponownie .Dziś chciałem mojego elma podłaczyć i to samo bład połaczenia adaptera z ECU. Podejrzewam że musiał coś źle rozłączyć i sie skaszaniło. Czy możliwe że przepalił sie jakiś bezpiecznik , albo wystarczy odłaczyć akumulator np na 30 min i wszystko wróci do normy? Bo jak to coś poważniejszego to będę domagać sie naprawy i obciążę ich warsztat kosztami. Czy ktoś ma jakieś pomysły co sie mogło stać? Bardzo proszę o jak najszybsze odpowiedzi bo w pon z rana jestem umówiony na wizytę wymianę listwy. A nadmienie jeszcze że podłączenie pod maską działa.
dawidd - Sob Lip 19, 2014 13:11

nie ma takiej możliwość zeby ktos podpinając czy rozłączając kompa cos ci uszkodził. Elm to tani kabel ktory raz sie laczy raz nie i tu szukaj przyczyny swoich problemow
browar24 - Pon Gru 01, 2014 15:18

Rozwiązałeś swój problem?