Zobacz temat - [Freelander 2 - Warszawa] Proszę o opinię
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [Freelander 2 - Warszawa] Proszę o opinię

kape - Czw Lip 17, 2014 07:53
Temat postu: [Freelander 2 - Warszawa] Proszę o opinię
Witam

Jestem nowym "użyszkodnikiem" forum i od razu pierwsze pytanie :)
Ma to być pierwszy SUV w rodzinie, ma nim jeździć żona, głownie miasto, czasem trasa, teren tylko z przypadku. Ma być wysoko (widoczność), ma być bezpiecznie (kierowcy zwykłych osobówek mają mieć świadomość, że jak nie ustąpią pierwszeństwa to po nich przejedzie), ma być w miarę oszczędnie (dlatego diesel pytanie czy ten akurat nie za mały/słaby), przesiadka z Nissana Micry, który pali w mieście 8l benzyny :)

Może ktoś zna to auto, widział lub zna sprzedawcę i powie, że mam się trzymać z daleka czy wręcz odwrotnie brać i się cieszyć.

Skrzynia automat (nigdy wcześniej nieużytkowana przeze mnie i żonę) - jest się czego bać, czy może te skrzynie są nie do zajechania przy normalnej spokojnej jeździe.

Dużo pytań i jeszcze więcej w głowie.

http://otomoto.pl/land-ro...-C32591513.html

piotrek1000 - Czw Lip 17, 2014 08:54

Całkiem ładny egzemplarz. Nie ma co się bać automatu,możliwe że wyjdzie taniej niż manual (szczególnie w kobiecych rękach - wiem z doświadczenia). Prawidłowo użytkowany i serwisowany przeżyje silnik, jak żonie osiągi micry nie przeszkadzały to na pewno nie będzie tu narzekać na brak mocy. Spalanie raczej nie powinno być wiele wyższe niż w micrze,