Zobacz temat - [r214] wyciek spod głowicy..uszczelka?? wymiana silnika..
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r214] wyciek spod głowicy..uszczelka?? wymiana silnika..

marcin.gdansk - Nie Lip 27, 2014 16:54
Temat postu: [r214] wyciek spod głowicy..uszczelka?? wymiana silnika..
witam! dziś zaczęło kapać.... z widocznego miejsca na foto ;( chce sie upewnić.. uszczelka pod głowicą? ile można jeszcze pośmigać delikatnie... jeśli w ogóle? ewentualnie może jakiś uszczelniacz?? by te parę kilometrów jeszcze zrobić.. ktoś zna środek godny polecenia? a druga sprawa, jaki silnik o większej mocy będzie bezproblemowo pasował do mojego modelu?? wymiana uszczelki to taki koszt ze chyba będzie lepiej wstawić cały silnik!!! od razu moc większa ;) chodzi mi o wymianę typu stary wyciągam nowy wkładam i jest gitara bez żadnych przeróbek ehhh śmiech przez łzy ;( UROKI MODERATORÓW!!!! TEMAT ZAMYKAM... OK WSZYSTKO FAJNIE... TO JA OTWORZE 10 KOLEJNYCH Z PYTANIAMI, JAKA CENA USZCZELKI NIE MOGĘ ZNALEŹĆ NA NA FORUM NIC O ZAMIANIE SILNIKA ITD.... NIE LEPIEJ PISZĄC W JEDNYM WĄTKU??I BĘDZIE WSZYSTKO WIADOMO?? AKURAT ODP. USZCZELNIACZY NIE WLEWAJ NIE JEST SATYSFAKCJONUJĄCA... I ZAKŁADAMY KOLEJNY TEMAT DLACZEGO NIE WLEWAMY USZCZELNIACZY.. JEDNYM SŁOWEM PROSZĘ O OTWARCIE TEMATU!!!!!!
Adrian - Nie Lip 27, 2014 17:18

Obserwuj poziom płynu, uzupełniaj go i szykuj gotówkę. To zdecydowanie awaria uszczelki. Pojeździć można jeszcze trochę, ale nie znasz dnia i godziny...

Żadnych uszczelniaczy nie wlewaj.

Jeśli masz ochotę wymieniać silnik, to pamiętaj, że też możesz trafić na taki, w którym uszczelka będzie za jakiś czas do zrobienia. Informacje o tym, co trzeba zrobić/wymienić przy zmianie 8v na 16v znajdziesz bezproblemowo na forum. Temat zamykam.