Zobacz temat - [Rover 620 Di] Zacięły się drzwi
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [Rover 620 Di] Zacięły się drzwi

Urinka - Sro Lip 30, 2014 08:19
Temat postu: [Rover 620 Di] Zacięły się drzwi
Witam,

nie otwierają się drzwi pasażera. Przez jakiś czas otwierały się za którymś pociągnięciem "kołka", ale niestety nie wpadłam na to, że mogą kiedyś nie otworzyć się wcale :/ Czy ktoś zna sposób na otworzenie drzwi w sytuacji, kiedy klamka ani "kołek" nie działają? Zaznaczę, że ściągnęliśmy klamkę i pociągnięcie bezpośrednio za cięgno nie daje rezultatów... Z góry dziękuję za pomoc!

BlackD - Sro Lip 30, 2014 12:37

Podejść z łomem :mrgreen: a tak serio to najlepiej by było w miarę możliwości zdjąć tapicere i kombinować ale w 600 z tylu to nie takie proste. Spróbuj ją odchylić i coś pomodzić albo uderzyć delikatnie w zamek od wewnątrz.
Rastamalek - Czw Sie 28, 2014 10:27

Zdarza się, żę mechanizm bezpośrednio przy zamku obrabia się na frezie, lub wyhacza się cięgno, bez zdjęcia tapicerki, ciężko coś zdziałać, ale można spróbować, dorobić z drucika haczyk, i przez wyjętą klamkę otworzyć bezpośrednio zamek
dokos9 - Pią Wrz 19, 2014 16:19

ja właśnie miałem podobny problem i drucikiem wyciągałem, w końcu się udało ale co się o wkurzałem to tylko ja wiem :D robota dla cierpliwych :D jak otworzysz już to po prostu wymień mechanizm albo daj fachowcowi do naprawy i będzie ok bo szkoda się męczyć na dłuższą metę