Zobacz temat - [R214 Si 3D ]_ manualny mechanizm szyby zamiast elektryki
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R214 Si 3D ]_ manualny mechanizm szyby zamiast elektryki

adichilless - Sro Wrz 17, 2014 14:05
Temat postu: [R214 Si 3D ]_ manualny mechanizm szyby zamiast elektryki
Witam. Posiadam pewien problem . Mój samochód to Rover 214 Si wersja 3 drzwiowa

Nie działa mi szyba od strony kierowcy . Nie podnosi się. Na jakiś czas dałem tam deski żeby się trzymała. Nie chce mi się bawić w elektrykę. Chciałbym poprostu kupić manualny mechanizm szyb zamiast tego.

I stąd pytanie. Czy manualny mechanizm szyb dajmy na to taki :


http://allegro.pl/rover-2...4550216110.html , będzie pasował do mojego samochodu? Dziure w boczku zrobić to nie problem , korbkę też idzie dokupić. I czy dajmy na to mechanizm z wersji 5 drzwiowej będzie pasował do wersji 3 drzwiowej , czy tylko ten z wersji 3D?

robsson78 - Sro Wrz 17, 2014 18:27

A nie łatwiej tam zajrzeć i sprawdzić co się stało zamiast niepotrzebnie wydawać kasę na części które mogą się nie przydać ?
capsoft - Sro Wrz 17, 2014 22:42

z wersji 5dzwiowej chyba Ci nie podejdzie bo długość drzwi się różni :) w 3D są dłuższe, więc i uchwyty do szyby będą inne. Jeśli podstawiałeś deski to trzeba było odrazu sprawdzić silniczek czy jest sprawny dając mu z akumulatora bądź zasilacza lab 12V na odpowiedni styk i masę :) wtedy wszystko będzie jasne :D

A jeśli byłby sprawny (a chciałbyś sprzedać i zrobić manualny) to daj znać na PW to chętnie odkupie bo mam do wymiany.