Zobacz temat - [R75] Kupić r75 prośba o poradę
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Kupić r75 prośba o poradę

Kephire90 - Sro Paź 01, 2014 21:12
Temat postu: [R75] Kupić r75 prośba o poradę
Cześć zastanawiam się nad zakupieniem rovera 75, i tu moje pytanie na co zwrócić uwagę jaki rodzaj silnika wybrać jak jest z przebiegiem, i ogólnie jakieś porady i sugestie może jakieś inne auto w takiej klasie w podobnej cenie ? (oczywiście w skórze i nie kombi)

Ja myślałem o silniku 2,0 cdt ,cdti
czekam na porady.

Edit:
powiedzmy do 15 tysięcy zł.

Zmiana myślenia nastąpiła co możecie powiedzieć o silniku 2.5 v6 z gazem ?? czekam na info

haszczyc - Sro Paź 01, 2014 21:35

wszystko zależy ile chcesz przeznaczyć na ten samochód :) w sumie na twoje pytania znajdziesz bez problemu odpowiedzi na forum ;)
dexter77 - Czw Paź 02, 2014 10:30

polecam 2.0 cdt w automacie :mrgreen: z przebiegiem cudów nie oczekuj, nawet jesli ma 300 tys. to pojedzie jeszcze raz tyle :) za 15 tys kupisz bez problemu rovera w bdb stanie, pytanie tylko czy ktoś taki sprzedaje, bo na rynku ich mało :)
piotrek1000 - Pią Paź 03, 2014 20:05

Mój poszedł wczoraj do nowego właściciela, oby jemu służył tak jak mi, a nowy właściciel o niego dbał. Jeszcze dzisiaj rano szukałem go w garażu :| . Najbardziej będzie mi brakowało możliwości oparcia lewego łokcia pod szybą, od kiedy miałem Rovera w każdym innym aucie rozpaczliwie mi tego brakuje. Na do widzenia życzę wszystkim bezawaryjnej majestatycznej jazdy i paliwa z powrotem poniżej 3 zł. Dziękuję wszystkim za wszelkiego rodzaju porady
AfricaTwin - Sob Paź 04, 2014 10:35

Też polecam 2.0 CDTi w automacie. Za 15 - 16 k kupisz autko w dobrym stanie. Mam takie i sobie bardzo chwalę.