Zobacz temat - [R620SDi] ciezko zapalic z rana ale tylko nieraz
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620SDi] ciezko zapalic z rana ale tylko nieraz

kruku_87 - Pią Paź 24, 2014 20:50
Temat postu: [R620SDi] ciezko zapalic z rana ale tylko nieraz
Witam.Otóż jak w temacie autko nieraz ciężko zapalić po nocy,ostatnio zapalił za drugim razem i to już mnie zaniepokoiło.Kupiłem Roverka niedawno więc nie znam dokladnie tego wozu. prosze o jakies porady.
zaq - Sob Paź 25, 2014 21:16

Przyczyn może być bardzo wiele. Przeszukaj forum bo jest tego dużo! Główne to: Ustawienie kąta wtrysku, nieszczelność układu paliwowego, cofające się paliwo z pompy, przekaźnik świec, świece żarowe.
kruku_87 - Sob Paź 25, 2014 21:53

No wlasnie...co do swiec mam pewne znaki zapytania...gosciu od ktorego kupywalem autko mowil ze wymienial swiece ale tej przy pompie nie wymienial bo podobno trudny dostep (niewiem nie sprawdzalem) tak wiec sprobuje zaczac od swiecy oby to pomoglo....w tyg. sie za to zabiore i dam znac co i jak :)
zaq - Nie Paź 26, 2014 08:37

Jeżeli świece były wymieniane to na pewno nie to jest przyczyną! Bez jednej świecy powinien normalnie palić. Starsze modele w ogóle nie miały tej świecy za pompą wtryskową. Zacznij od innych rzeczy!
kruku_87 - Sob Lis 01, 2014 13:51

No i tak...zalozylem zaworek zwrotny za filtrem (jedyne chyba miejsce gdzie mozna go umiescic) dzis rano wybierajac sie na cmentarz znowu krecilem o wiele wiele za dlugo...to co moglem sam zrobic zrobilem,w poniedzialek Rovi jedzie na warsztat i bedziemy szukac...

[ Dodano: Sob Lis 01, 2014 13:51 ]
ach no i ze swiecami i przekaznikiem jest wszytko wporzadku poniewaz jeszcze w piatek autko bylo na diagnozie u mechaniora