Zobacz temat - [all] Gdzie w Piasecznie sklep z wężami, uszczelkami itp
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Wszystkie (Wszystkie modele marki Rover i MG) - [all] Gdzie w Piasecznie sklep z wężami, uszczelkami itp

Kozik - Pon Lis 10, 2014 22:05
Temat postu: [all] Gdzie w Piasecznie sklep z wężami, uszczelkami itp
W każdym mieście jest jakiś ogarnięty sklepik z różnymi bajerami potrzebuję węża chłodniczego na ok 31mm średnicy ale nietypowo wygięty.
Gdzie w Piasecznie jest jakiś sklep w którym można dostać różne węże od ręki, najlepiej jakiś sklep z częściami do lublina, zuka itp

[ Dodano: Pon Lis 10, 2014 22:05 ]
nie ukrywam, że jest to pilna sprawa bo mam auto unieruchomione

maniaq - Pon Lis 10, 2014 23:40

Gdzies w chyliczkach, czy zabiencu cos dorabialem do ZR-a... tylko za cholere nie moge sobie przypomniec gdzie O_o to bylo z 5 lat temu albo i lepiej.

googlales ?

[ Dodano: Pon Lis 10, 2014 23:38 ]
http://www.brinpol.com.pl...do_cystern.html

[ Dodano: Pon Lis 10, 2014 23:40 ]
"Gumet" S.C. Jacenty Jarzyna Bogdan Kowalski
www.gumet.pl
 22 750 87 33
ul. Geodetów 166, Piaseczno

Kozik - Wto Lis 11, 2014 08:34

maniaq napisał/a:
www.gumet.pl


nie widać na stronie żeby mieli jakieś węże ;/ szkoda bo blisko mam, jutro pewnie zadzwonię żeby się upewnić

Do brinpolu mam trochę daleko z buta 10km ;) ale tutaj widać że coś można dostać ciekawe czy maja na miejscu i czy można u nich w detalu kupić

Autem nie wiem czy dojadę bo płyn ucieka na potęgę ;/ wąż strzelił mi pod blokiem

maniaq - Sro Lis 12, 2014 00:10

Jutro mam glupi dzien w czwartek rano moglbym z toba podjechac, podzwon najpierw to podpowiedza gdzie i co :-) jutro pod kom, jak nie odbieram oddzwonie.
Kozik - Sro Lis 12, 2014 11:05

maniaq dzisiaj podzwonię i poszukam może uda mi się kupić na miejscu

[ Dodano: Sro Lis 12, 2014 11:05 ]
niestety do wszystkich sklepów i firm do jakich dzwoniłem nie mają ani motoryzacyjnych jak i gumowych, może żaba coś wyduma i z rozbitego ciągnika coś wybierzemy a węże nowe kupię sobie w Sanoku jak pojadę.

Markzo - Sro Lis 12, 2014 16:19

tragedia ;| coś mam w garażu, jak z ursusa nie będzie to Ci wyślę :ok:
cinnamongirl - Sro Lis 12, 2014 16:40

nigdzie w piasecznie nie ma takich rzeczy? :O aż mi ciężko uwierzyć... niestety sama nie jestem w stanie pomóc :(
maniaq - Czw Lis 13, 2014 00:16

Jutro podpytam prezesa, bo on miejscowy i zna wszystkich w okolicy :-) dam znac kolo 10 .
Kozik - Czw Lis 13, 2014 15:15

temat węża wstępnie opanowany, złączka w lerłamerlę wąż od żabola, jeździć będize jeździć ale trzeba to jakoś wymienić na nowe węże ale to już na spokojnie
cinnamongirl - Czw Lis 13, 2014 20:22

widziałam, jak dziś grzebiesz przy aucie i tak się zastanawiałam, czy się udało :) ale zasięgnęłam języka i mam dwa sklepy potencjalnie posiadające takie rzeczy
http://mapa.targeo.pl/aut...sci-sklep/adres
http://www.tokcar.pl/

Kozik - Czw Lis 13, 2014 21:11

ten tokcar nie ma a do bieńka się przejadę zobaczyć co mają, bo póki co nie znalazłem motoryzacyjnego sklepu dla siebie,
auto już działa zrobiłem rundkę po parkingu

cinnamongirl - Czw Lis 13, 2014 21:16

Podobno jest jeszcze gdzieś w okolicach skrzyżowania Młynarskiej i Warszawskiej, gdzieś w podwórku, ale nie wiem gdzie dokładnie.