Zobacz temat - [R75] Gril z klubowym logo
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Pozostałe sprawy klubowe - [R75] Gril z klubowym logo

kehtron11 - Czw Lis 13, 2014 19:06
Temat postu: [R75] Gril z klubowym logo
Witam
Pisałem kiedyś o klubowym emblemacie na gril. Wykonałem prototyp takiego emblematu. Teraz przerobiłem gril i dodałem znaczek. Siatka ze stali nierdzewnej, wgłębienie po firmowym logo wypełnione i pomalowane. Proszę o opinie.
Pozdrawiam

AdaskoC - Czw Lis 13, 2014 19:53

Sorry, ale ja jestem na nie :) Jeszcze logo jak dla fanatyka to ujdzie, ale ta kratka nie widzi mi sie w tym aucie. Ale to moje osobiste zdanie tylko :)

Za to jeśli chodzi o kwestię wykonania, to bardzo estetycznie to wygląda na fotkach. Ładnie spasowane itp. Przynajmniej nikt Cię o Agro-Tjuning nie posądzi :)

gustav.pl - Pią Lis 14, 2014 11:38

kehtron11 A jak rozwiązałeś kwestię tej rączki zwalniającej klapę, co wychodziła z grila? I czy mógłbyś dorzucić fotkę całego przodu.
kehtron11 - Pią Lis 14, 2014 13:54

Witam
Wyskakującą rączkę zablokowałem. Klapę można otworzyć palcem, jak w wielu modelach, ja zrobiłem kluczyk wchodzący w wywiercony w zaczepie otwór. Kilka prób i można otwierać nie patrząc pod maskę.
Pozdrawiam

longer86 - Pią Lis 14, 2014 14:28

zmyślnie, a nie było przypadkiem 2 typów mocowań? jedno z rączka z grilla a drugie pod maska na palec?
emes - Pią Lis 14, 2014 18:39

longer86, było, to 2 jest w polifcie 75 i wszystkich ZT
AdaskoC - Pią Lis 14, 2014 20:18

Tak o wiele ładniej się prezentuje jak jest zdjęcie przodu w całości :)

kehtron11, nie lepiej zamontować otwieranie z polifta ?

Markzo - Pią Lis 14, 2014 23:55

Siatka jest za drobna, jeśli już to coś na wzór siatki z ZT/ZS/ZR, wyglądała by dużo lepiej. Choć moim zdaniem ori chromowany grill z chromowanym żeberkami wygląda najlepiej ;) no i logo klubu...czy ja wiem... bardziej mi sie podobało jak miałeś te znaczek klubowy wpięty obok R75 na grillu, jak w klubach z UK.
longer86 - Sob Lis 15, 2014 09:05

za cierpliwość i wykonanie plus, aczkolwiek jestem zwolennikiem czarnego grill'a ;)