Zobacz temat - [R600 2.0 sdi] Problem z zamkiem w klapie bagażnika.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R600 2.0 sdi] Problem z zamkiem w klapie bagażnika.

szary - Sob Lis 22, 2014 11:41
Temat postu: [R600 2.0 sdi] Problem z zamkiem w klapie bagażnika.
Witam, mam dosyć istotny problem - nie mogę zamknąć bagażnika. Zamek podczas próby zatrzaśnięcia "odbija klapę do góry". Próbowałem już, kombinacji z drzwiami (otwieranie wszystkich drzwi z wyjątkiem tych od strony kierowcy i następnie próba zamknięcia lub z wszystkimi otwartymi itp). Ustąpiła w nocy (narzeczona brała coś z bagażnika i zapomniała mnie poinformować, ze coś się stało i wg jej relacji wszystko było w porządku :) ale dopiero rano przed wyjazdem do pracy ja stwierdziłem. W nocy były opady śniegu klapa tylko przymknięta, ale śnieg nie dostał się pod nią.
Jeśli to coś pomoże to, kiedy przesuwam język zamka do środka to normalnie się chowa
Przed usterką zamek centralny działał bez zarzutu zarówno z klucza czy tez pilota (zarówno zamykanie jak i otwieranie klapy czy drzwi od strony kierowcy.

Czy ktoś jest w stanie mi coś poradzić?

R.E.D. - Sob Lis 29, 2014 11:54

zamykanie /otwieranie klapy z pilota raczej nie bylo seryjne, wiec obstawiam, ze ktos dokladal silownik i moze linka sie gdzies zblokowala...