Zobacz temat - Rover 75
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Rover 75

Tamuel - Pią Gru 05, 2014 18:04
Temat postu: Rover 75
Witam serdecznie jestem nowy na forum :) przechodząc do konkretów. Zaczynam dopiero przygodę z Roverami jak i ogólnie motoryzacja gdyż zrobiłem nie dawno prawo jazdy. Gdy ujrzałem Rovera 75 zakochałem się od razu :D i mam kilka pytań związanych z kupnem. Po pierwsze dlaczego te auta są takie tanie? Biorąc pod uwagę ich bogate wnętrze. Druga sprawa jak wygląda sprawa usterek? Są częste? A tym samym nasuwa się pytanie czy części są drogie lub trudno dostępne? Kolejnym moim pytaniem jest kwestia spalania jak to wygląda w różnych silnikach kwalifikując po kolei od mocy jak i pojemności jak również za względu na to czy to LPG NO czy też benzyna. Z góry dziękuję za odpowiedź i proszę o resztę aspektów które mogli byś Cię dodać. Typu jak oceniacie komfort jazdy itp oraz na co zwracać uwagę przy zakupie tak że pozdrawiam i czekam na odpowiedz :)
longer86 - Pią Gru 05, 2014 18:38

poszperaj na forum... wszystkie odpowiedzi ze spokojem znajdziesz popatrz dobrze w dziale R75 zrób sobie wieczór lektury i znajdziesz nawet poradnik na co zwrócić uwagę przy zakupie.

Co do ceny większość ludzi myśli że jak vw, Mercedes BMW to solidne auta, a Rover to że mało popularny i powtarzają zasłyszane historie.

Auto jak auto niczym szczególnym nie rózni się pod względem konstrukcji
więc cena jest niska bo ludzie boją się aut innych niż wąska grupa aut które mają wyrobiona jakąś opinię przez lata. mniejsza popularność, niższa cena, indywidualny styl, normalne użytkowanie