Zobacz temat - [Problem z drzwiami bagażnika i ich otwieraniem. POMOCY!!!]
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Land Rover (Freelander, Range Rover itp.) - [Problem z drzwiami bagażnika i ich otwieraniem. POMOCY!!!]

d_zelazko - Sro Gru 10, 2014 22:53
Temat postu: [Problem z drzwiami bagażnika i ich otwieraniem. POMOCY!!!]
Witam. Wiem ze temat był wałkowany wielokrotnie lecz u mnie poza ty ze nie działa zamek tych drzwi (po wciśnięciu klamki nie opuszcza sie szyba i zamek nie odpuszcza) wszystko inne działa tzn wycieraczka, sprysk, opuszczanie i podnoszenie szyby z przyciski w kabinie. Chciałbym dostać sie do klamki bagażnika by mikro-przełącznik sprawdzic lecz nie wiem jak to zrobic przy zamkniętych drzwiach tzn jak zdjąć tapicerkę skoro pod spodem znajdują sie śrubki. Za wszelka pomoc bede bardzo wdzieczny.
sTERYD - Sro Gru 10, 2014 23:37


Moderator sTERYD informuje

d_zelazko ! Ten temat zostanie usunięty jeśli nie poprawisz jego nazwy.
Na tym forum obowiązują ściśle określone zasady nazewnictwa tematów.
Proszę niezwłocznie zapoznać się z tym tematem
Aby zmienić nazwę tematu, musisz w pierwszym poście użyć funkcji


d_zelazko - Czw Gru 11, 2014 00:13
Temat postu: Re: [Problem z drzwiami bagażnika i ich otwieraniem. ]
d_zelazko napisał/a:
Witam. Wiem ze temat był wałkowany wielokrotnie lecz u mnie poza ty ze nie działa zamek tych drzwi (po wciśnięciu klamki nie opuszcza sie szyba i zamek nie odpuszcza) wszystko inne działa tzn wycieraczka, sprysk, opuszczanie i podnoszenie szyby z przyciski w kabinie. Chciałbym dostać sie do klamki bagażnika by mikro-przełącznik sprawdzic lecz nie wiem jak to zrobic przy zamkniętych drzwiach tzn jak zdjąć tapicerkę skoro pod spodem znajdują sie śrubki. Za wszelka pomoc bede bardzo wdzieczny.