Zobacz temat - [R75]Obszycie drzwi,tunelu i deski
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [R75]Obszycie drzwi,tunelu i deski

Physixc - Sob Gru 20, 2014 12:37
Temat postu: [R75]Obszycie drzwi,tunelu i deski
Witam wszystkich. Chciałbym obszyć beżową wykładzinę u siebie skórą pikowaną najlepiej wszystkie elementy koloru beżowego. Macie może jakieś pomysły na kolor odpowiedni i namiar na dobry materiał? Reszta u mnie jest skórzana fabrycznie (czerń)
longer86 - Sob Gru 20, 2014 18:26

możesz opisać jak i co dokładnie chcesz obić? bo temat o tunelu i desce a za chwilę piszesz o wykładzinie... jak chodzi o drzwi to własnie z tym działam. Czerwona eko skórka pikowana.

tu masz mniej wiecej drzwi:
R75 tapicerka drzwi

Physixc - Nie Gru 21, 2014 10:52

Chcę obić wszystko prócz podsufitki póki co. CZyli boczki drzwi, tunel środkowy, pokrywę schowka. Szukam namiaru na jakiś dobry materiał i w kolorze oryginalnego beżu wykładziny obecnej oryginalnej
Harry - Nie Gru 21, 2014 19:47

pojedz tam gdzie sprzedają skóry samochodowe i kupisz. w czym problem ?
kalafior - Nie Gru 21, 2014 22:42

https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=766051&highlight=#766051
Physixc - Pon Gru 22, 2014 22:13

Harry napisał/a:
pojedz tam gdzie sprzedają skóry samochodowe i kupisz. w czym problem ?


Nie rozumiem pytania i wypowiedzi. Rozumiesz pojęcie GDZIE albo SPRAWDZONE? Jakbym myślał tym tokiem to pewnie bym kupił materiał który ładnie wygląda ale nie miał pojęcia o jakości (bo się nie znam) i za chwile wszystko powycierane i odłazi. Staram się tego uniknąć dlatego szukam porady u doświadczonych lub chociaż opinii tych co zrobili coś podobnego, trzyma się i są zadowoleni. Albo nabijasz posty sobie albo masz ograniczone myślenie. Nie wnikam