Zobacz temat - [i] nie równa praca silnika gaśnie podczas Przyspieszania
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [i] nie równa praca silnika gaśnie podczas Przyspieszania

xXADIXx - Sob Sty 03, 2015 23:06
Temat postu: [i] nie równa praca silnika gaśnie podczas Przyspieszania
Witam wszystkich serdecznie, że jest to mój pierwszy samochód z silnikiem diesla to mam do was podstawowe pytanie bo naczytałem się mnóstwo postów ale mój problem wygląd troszkę inaczej i chce się upewnić czy na pewno to wina wtryskow a wiec: jak odpale rano samochód chodzi cicho równo nic nie kopci ladnie wchodzi na obroty ale jak jade spokojnie i rozgrzeje się silnik do tmp. roboczej to zaczynać kulec coraz bardziej az wkoncu zaczyna kopcic i się dlawic az obroty podskakują do ok 1tys. po pewnym czasie jak zgasze go i odpale ponownie to obroty wracają na ok 800 ale odgłos jest jak by nie wydalal na jeden cylinder a gasnie tylko na rozgrzanym silniku podczas ostrego przyspieszania. pompa przy aku po przelaczeniu kluczyka na 2 pozycje chodzi ok 2 min do momentu wyrównania ciśnienia filtr jest nowy. a test przelewowy na rozgrzanym kulejącym silniku przez 4 min dal takie wartości 1. 57ml 2. 62ml 3. 69ml a 4. 63ml. Wiem ze dlugi jest mój post ale podalem wszystkie możliwe wskazówki zebyscie mogli mi pomoc bo na pewno wiecie lepiej od mnie. pozdrawiam i czekam na pomoc :)
sTERYD - Nie Sty 04, 2015 00:13


Moderator sTERYD informuje

xXADIXx ! Ten temat zostanie usunięty jeśli nie poprawisz jego nazwy.
Na tym forum obowiązują ściśle określone zasady nazewnictwa tematów.
Proszę niezwłocznie zapoznać się z tym tematem
Aby zmienić nazwę tematu, musisz w pierwszym poście użyć funkcji


pisz po polsku, bo aż oczy bolą :evil: