Zobacz temat - [R75] regulacja świateł mijania
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] regulacja świateł mijania

markozalko - Wto Sty 13, 2015 10:28
Temat postu: [R75] regulacja świateł mijania
Może macie jakiś sposób na obniżenie jednego światła prawego bo świeci mi wysoko a mam zepsutą śrubę do ich regulacji?
MatiNitro - Wto Sty 13, 2015 10:32

markozalko, a na czym polega uszkodzenie tej śruby że obniżyć nie można?
markozalko - Wto Sty 13, 2015 10:35

Nie wiem co się stało ale nic się nie dzieje jak się nią kręci. Nie chcę oślepiać innych i muszę coś z tym zrobić.
AdaskoC - Wto Sty 13, 2015 10:57

markozalko, pod tą "śrubą" do regulacji będziesz miał zębatkę, prawdopodobnie nie trzyma się ona na trzpieniu. Musisz zdjąć tą zębatkę z trzpienia która jest niżej i ręcznie kombinerkami kręcić trzpieniem. Ewentualnie możesz dobrym klejem przykleić znów zębatkę do trzpienia i za jakieś pare dni regulować normalnie tą "śrubą" do regulacji

Nie wiem czy zrozumiałeś moją wypowiedz :D Jeśli nie to przetłumaczę :)

markozalko - Wto Sty 13, 2015 11:08

Zrozumiałem, dzięki. Mam nadzieję, że mi się uda.
AdaskoC - Wto Sty 13, 2015 12:04

Dojście lipne, ale dla chcącego nic trudnego :)
longer86 - Wto Sty 13, 2015 12:37

chyba że pękło mocowanie lustra do pokrętła i wtedy masz opcję wymiany lampy , klejenie mocowania, ale tu trochę rozbierania
AdaskoC - Wto Sty 13, 2015 12:40

Oby nie :) Bo klejenie tego to lipa troche, temperatury itp. Lepiej niech bedzie to co ja napisałem :) Ale jak by co, to mam idealne lampy EU z czarnymi środkami :D
longer86 - Wto Sty 13, 2015 12:45

AdaskoC napisał/a:
Oby nie :) Bo klejenie tego to lipa troche, temperatury itp. Lepiej niech bedzie to co ja napisałem :) Ale jak by co, to mam idealne lampy EU z czarnymi środkami :D


Obie propozycje są prawdopodobne ;)

W razie co bardziej się ucieszy jak będzie Twoja.

co do klejenia to racja, raczej połączenie sklej, patrz, nie dotykaj