Zobacz temat - [R75] regeneracja maglownicy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] regeneracja maglownicy

milky - Sro Sty 21, 2015 09:53
Temat postu: [R75] regeneracja maglownicy
Moja maglownica jest już na wykończeniu dlatego zastanawiam się nad jej wymianą lub regeneracją. Próbował ktoś oddać maglownicę do regeneracji? Jeśli tak bardzo proszę o podanie ceny takiej usługi i czy jakość wykonania jest dobra. Nie chcę wracać do problemu po przejechaniu 20k km.
emilek900 - Czw Sty 22, 2015 10:15

Znalazłem za 550zł regenerowaną do Twojego auta na Allegro. Trzeba jednak odesłać swoją starą. Oni ją później regenerują i sprzedają komuś innemu. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz czekać aż zregenerują Twoją. Ogólnie w warsztatach usługa kosztuje 500-1000zł jak piszą tutaj http://www.czesciregenero...erowniczej.html

Nie orientuje się w cenach nowych, a używanej raczej nie polecam. Chyba, że masz jakieś sprawdzone źródło typu samochód powypadkowy z bardzo małym przebiegiem.

HarryVip - Czw Sty 22, 2015 13:24

emilek900 napisał/a:
Trzeba jednak odesłać swoją starą. Oni ją później regenerują i sprzedają komuś innemu. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz czekać aż zregenerują Twoją.

W większości warsztatów demontaż, regenerację, montaż i zbieżność robią w ciągu jednego dnia. Można się umówić na 8-mą rano i odebrać auto o 17-ej. Ceny jak pisałeś, od 500 do 1.000 PLN. Regenerując swoją masz pewność co do przebiegu i faktu, że nie leżała gdzieś w wilgotnej stodole kilka miesięcy albo i dłużej. Niestety moja trochę cieknie i też mnie czeka ten zabieg.

zedziczek - Czw Sty 22, 2015 18:24

nowa 210 funtów jeśli masz kogoś w UK albo wysyłka za jakieś 16 funtów