Zobacz temat - [MG ZR] Proszę o radę
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [MG ZR] Proszę o radę

flow - Sro Sty 21, 2015 22:42
Temat postu: [MG ZR] Proszę o radę
Witam, od bardzo długiego czasu poluję na MG ZR, ale ciężko o ogłoszenia w mojej okolicy, jednak wpadłam na pewną ofertę. Chciałabym prosić o radę czy ogłoszenie jest warte uwagi: http://olx.pl/oferta/zami...id_at=914459931


I przy okazji czy drogo wyjdzie zmiana tej tapicerki, bo niemiłosiernie krzywdzi oczy.

Pozdrawiam

pelson91 - Sro Sty 21, 2015 22:50

flow, nie warto, moim zdaniem z kilku powodów:

Za koszt zakupu auta + zakupu nowego wnętrza kupisz spokojnie kompletne auto, bez potrzeby ingerencji, by "doprowadzić je do używalności" wizualnie.

Po drugie - jak ktoś wpadł na pomysł, żeby takie tjuningi robić, to wolałbym nie wiedzieć co on tym samochodem wyczyniał na wiosce... Tym bardziej, że chce zamienić na audi a3 lub golfa 4 w TDI lub LPG :mrgreen:

Warto poszukać jednak poszanowanego auta, bo to znacznie zwiększa szanse użytkowania bez większych kłopotów.

j0zek - Sro Sty 21, 2015 23:10

100% popieram pelson91, miałem pisać to samo - bez urazy, ale co za gościu "tym" w środku jeździł i czego jeszcze nie wiemy...
flow - Pon Sty 26, 2015 19:57

Dziękuję za pomoc, pozostaje szukać dalej :-)

[ Dodano: Pon Sty 26, 2015 19:57 ]
Znalazłam kolejne oferty:
http://www.autotrader.pl/...ika/134110753/8

http://www.autotrader.pl/...szawa/134725312

pelson91 - Pon Sty 26, 2015 20:19

ale masz rozstrzał. Ten szary z wawy kosztuje ponad 2x tyle co ten zielony. Zdecyduj się ile masz kasy na auto, czy chcesz polifta czy przedlifta, bo nawet nie da się sensownie tych aut ze sobą porównać
flow - Pon Sty 26, 2015 20:28

Wiem jaki jest problem ze znalezieniem sensownego egzemplarza, dlatego nie chcę wybrzydzać, gdyby można było w nich przebierać to wybrałabym poliftowego diesela, 5d.
Kwota jaką chcę wydać to max. 12000, tego zielonego dodałam, bo jest stosunkowo tani, wiadomo, fajnie jest zaoszczędzić, ale z drugiej strony nie chciałabym trafić na totalne padło.

pelson91 - Pon Sty 26, 2015 20:39

flow, no właśnie, i zielony szałowo nie wygląda. Wizualnie ten polift jest ok, ale wydaje mi się ciut za drogi. Chyba, ze faktycznie jest taki rewelacyjny ;)
flow - Pon Sty 26, 2015 20:41

A można się do czegoś przyczepić, by sprzedający zjechał z ceny? Bo nie wiem czy argument, że średnia cena waha się w przedziale 8-9tys tutaj pomoże.
Znalazłam jeszcze coś takiego:
http://otomoto.forumsamoc...-C34733431.html
ten najbardziej mi przypadł do gustu, dość porządnie wygląda i do tego pięciodrzwiowy, niestety od handlarza, ale może będzie to wyjątek od reguły.

daniello - Wto Sty 27, 2015 19:05

ten ostatni nawet ładny, kierownica nie zniszczona- przebieg do zaakceptowania. Fotel też nie poprzecierany i nawet te tJuningowane lampy z tyłu wg. mnie pasują. Ale albo mi się wydaje albo dokładki przy progach mają inny odcień. Poza tym z minusów to brudny bagażnik, ale to do wyprania- wiadomo.

W szarym kierownica moim zdaniem mooocno sfatygowana i wydaje mi sie że już go kiedyś widziałem na sprzedaż, i to kilka miesięcy temu bo za ZRami nie oglądam się często, czasami tylko tak z ciekawości

flow - Sob Sty 31, 2015 13:20

Czyli ten ostatni godny uwagi?
A na co zwrócić uwagę podczas oglądania pojazdu, jazdy próbnej?

Niestety ktoś mnie ubiegł i auto jest już zarezerwowane. Pozostaje szukać dalej.

[ Dodano: Czw Sty 29, 2015 13:03 ]
Kolejny egzemplarz:
http://otomoto.forumsamoc...-C34333640.html

[ Dodano: Sob Sty 31, 2015 13:20 ]
Prosiłabym o opinie, ponieważ auto znajduje się w znacznej odległości ode mnie i nie chciałabym jechać na darmo.

krakers2207 - Sob Sty 31, 2015 22:40

Auto stoi już dłuższy czas powyżej 6 miesięcy, widać zaprawkę na tylnej klapie. Opony wydają mi się łyse. Auto oklejone jest naklejkami firmy http://www.mykfz-gebhardt.de/ zajmującej się serwisem i sprzedażą używanych aut, może warto się z nimi skontaktować, aby dowiedzieć się co nieco. Do ceny należy doliczyć opłaty, które są nie małe.

Ogólnie nie polecam aut z tych okolic ale może ten egzemplarz jest ok.

flow - Sob Sty 31, 2015 23:41

Dziękuję za odpowiedź, z tego, co się orientowałam rejestracja auta z zagranicy to koszt ok. 760zł, więc nie jest tak źle. A jest jakiś sympatyk tej marki z okolic, który mógłby pomóc w ocenie auta? Czy może wyciągnąć numer VIN od sprzedawcy, by sprawdzić historię auta i narazie odpuścić sobie oglądanie go?
pelson91 - Nie Lut 01, 2015 00:04

flow, a zapomniałaś o akcyzie? cle?
flow - Nie Lut 01, 2015 00:55

Rzeczywiście, nie wzięłam tego pod uwagę. Pozostaje skontaktować się ze sprzedawcą i dokladnie się wszystkiego dowiedzieć.
Yogi92 - Nie Lut 01, 2015 09:54

Rejestrowałem ZRka sprowadzonego z Niemiec w styczniu i wyniosło mnie to ~ 1300 zł.
flow - Nie Lut 01, 2015 10:43

Opłaca się sprowadzać czy lepiej czekać na jakieś sensowne ogłoszenie w Polsce? Przeglądałam zagraniczne ogłoszenia i tam średnia cena tego auta to ok. 3000 euro. Jakby doliczyć do tego opłaty i wszelkie wymiany to cena stanowczo przewyższa wartość auta.
pelson91 - Nie Lut 01, 2015 10:44

flow, to pomyśl sobie za ile polscy handlarze kupują te auta, skoro wystawiają je w takich pieniądzach i jest w tym już marża, koszt transportu do PL itd itp ;) kupują trupy i padła w najniższych cenach. Prawda jest taka, że nawet Niemiec dobre auto ceni wysoko.
bociannielot - Nie Lut 01, 2015 11:19

pelson91 napisał/a:
Prawda jest taka, że nawet Niemiec dobre auto ceni wysoko.
ostatnio był jakis program motoryzacyjny z niemiec, to 75 w przyzwoitym stanie, po lifcie, komis wycenił na 13tys euro, u nas cena 75 po lifcie sprowadzonego to max kilkanascie tys. zł :ok:
flow - Nie Lut 01, 2015 12:13

MG ZR jest wart, powiedzmy, te 14-15tys zł? Autko mnie zauroczyło, ale wiadomo, że jeżeli mogę mieć coś lepszego za te pieniądze to raczej zrezygnuję.

Jeszcze pojawiły się u mnie wątpliwości co do silnika, interesowałby mnie ten bardziej dynamiczny tzn 1.8 160KM, ale odstrasza mnie ta uszczelka, dlatego wybrałam diesela. Różnica w osiągach jest warta tych napraw?

bociannielot - Nie Lut 01, 2015 12:14

diesla łatwo jest podkrecic do ok 140-150 km
flow - Nie Lut 01, 2015 12:22

Duży jest koszt czegoś takiego?
bociannielot - Nie Lut 01, 2015 12:36

najlatwiej w polifcie wrzucic wtryski z modelu SDi, uzywki 150-200pln, podkładki do tego to jakies grosze, podkrecic turbo (ja do tego dokupilem elma zeby sprawdzic cisnienie na tym turbie za kilkadziesiat pln) wywalic kata - sprzedac i powinno byc ok 140km i koszt prawie na zero :ok: . Jeszcze potem mozna mapy zrobic ale to tez niewielki koszt.
flow - Nie Lut 01, 2015 13:15

Raczej przydałby się jeszcze jakiś zaprzyjaźniony mechanik do tego :D Czyli lepiej nie pakować się w benzyniaka?
Wracając do kwestii sprowadzania auta, ponawiam pytanie, czy opłaca się wydać te 14-15 000 na MG ZR'a?

j0zek - Nie Lut 01, 2015 16:37

flow napisał/a:
Raczej przydałby się jeszcze jakiś zaprzyjaźniony mechanik do tego :D Czyli lepiej nie pakować się w benzyniaka?
Wracając do kwestii sprowadzania auta, ponawiam pytanie, czy opłaca się wydać te 14-15 000 na MG ZR'a?


14-15k to zdecydowanie za dużo na ZRa, nawet pomimo tego, że na tyle wygląda:P

flow - Nie Lut 01, 2015 17:09

j0zek napisał/a:
flow napisał/a:
Raczej przydałby się jeszcze jakiś zaprzyjaźniony mechanik do tego :D Czyli lepiej nie pakować się w benzyniaka?
Wracając do kwestii sprowadzania auta, ponawiam pytanie, czy opłaca się wydać te 14-15 000 na MG ZR'a?


14-15k to zdecydowanie za dużo na ZRa, nawet pomimo tego, że na tyle wygląda:P


Czyli sprowadzenie odpada. To wtedy będę czekać na krajowe ogłoszenia, w końcu się coś trafi mam nadzieję.
A tak na marginesie, gdyby pomysł z ZR'em nie wypalił, to jakie polecacie auta? Wiem, że to forum o tematyce Rover/Mg, ale czy np. Audi A3 8l 1.8 to dobry wybór?

krakers2207 - Nie Lut 01, 2015 18:23

Pośpiech to zły doradca, przeglądaj regularnie ogłoszenia te w Polsce i zagranicą, na pewno w końcu znajdziesz egzemplarz godny zakupu. A może szukaj R25 z tym silnikiem.
flow - Nie Lut 01, 2015 20:21

Rovery kompletnie mi się nie widzą, ani z zewnątrz, ani wnętrze. Nie powinnam wybrzydzać biorąc pod uwagę mój niski budżet, ale wolę poczekać na MG ZR'a.

Co sądzicie o tym egzemplarzu?

http://allegro.pl/mg-zr-tdi-i5031386497.html

barney79 - Pon Lut 02, 2015 05:08

flow napisał/a:
Rovery kompletnie mi się nie widzą, ani z zewnątrz, ani wnętrze. Nie powinnam wybrzydzać biorąc pod uwagę mój niski budżet, ale wolę poczekać na MG ZR'a.

To może zobacz sobie Rovera 25 streetwise?

browar24 - Pon Lut 02, 2015 11:12

flow, napisałem pw.
flow - Pon Lut 02, 2015 11:54

barney79 napisał/a:
flow napisał/a:
Rovery kompletnie mi się nie widzą, ani z zewnątrz, ani wnętrze. Nie powinnam wybrzydzać biorąc pod uwagę mój niski budżet, ale wolę poczekać na MG ZR'a.

To może zobacz sobie Rovera 25 streetwise?


Szukam autka niedużego, ponieważ prawo jazdy mam dopiero od jakichś trzech miesięcy i mam problem z manewrowaniem dużymi autami, źle się w nich czuję (rodzice mają opla omegę kombi i to dla mnie nie lada wyczyn żeby gdzieś zaparkować).

Dlatego rozglądam się za małymi hatchbackami. Rovery z pewnością mają coś w sobie, ale podoba mi się ta mieszanka klasy i sportowych osiągów jaka jest w MG, szczególnie tych poliftowych.

Powyższe ogłoszenie jest warte uwagi?

bociannielot - Pon Lut 02, 2015 14:25

Styrany mi się wydaje ten ostatni, przebieg raczje wiekszy niz podano w ogloszeniu
Polecam osobiscie, jak nie masz daleko, ze 2-3 obejrzec żeby miec porównanie i wybrac ten najlpeszy potencjalnie
Co do audi, niby fajne auto, ale czesci pewnie drozsze niz u nas, 1.8 dynamika tez nie powali, spalanie dosc duze, wiesz tak przy okazji ze on ma ponad 40cm wiecej długosci od ZR ?? skoro Ci duze auta nie odpowiadają to moze warto to wiedziec

flow - Pon Lut 02, 2015 15:25

Nie spodziewam się stanu idealnego po 11-letnim autku, ale też wydaje mi się, że wnętrze zniszczone jak na ten przebieg. Po prostu zastanawia mnie, czy ktoś miał okazję sprawdzić te ogłoszenia, nie zależy mi tyle na karoserii, co na sprawnym aucie.
Najbliżej z podanych tutaj ogłoszeń mam do Chojnic, jednak pozostałe są ponad 500km ode mnie.

j0zek - Pon Lut 02, 2015 17:32

bociannielot napisał/a:
wiesz tak przy okazji ze on ma ponad 40cm wiecej długosci od ZR ?? skoro Ci duze auta nie odpowiadają to moze warto to wiedziec


Tak przy okazji to ma 15 cm więcej :)

krakers2207 - Pon Lut 02, 2015 21:09

Daj sobie z Chojnicami spokój, jeśli auto było by warte tej kasy to by dawno poszło. Ja śledzę ogłoszenia mniej więcej od sierpnia/września i to auto cały czas jest wystawiane.
To zagłębie pseudo blacharzy, lakierników itd na drogach jeździ pełno lawet, jednym słowem cwaniactwo przez duże C. Mojego poprzedniego Rovera kupiła właśnie Pani z okolic Chojnic pomimo iż miała kilka sztuk do kupienia u siebie w niby dobrych pieniądzach, to przyjechała po mojego prawie 110 km w jedną stronę. Nawet miejscowi nie kupują tam samochodów.

bociannielot - Wto Lut 03, 2015 09:00

j0zek, mój błąd, musiałem na jakąś dłuższą wersje kiedys popaczec :roll:
uncool - Sro Lut 04, 2015 18:17

Podpinam się pod ten temat, żeby nie tworzyć nowego.

Witam. Jestem nowym użytkownikiem tego forum. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem MG ZR w dieslu. Przeczytałem już kilka tematów na tym forum odnośnie kupna używanego Rovera/MG także mniej więcej wiem na co zwrócić uwagę przy oględzinach auta. Mam jedynie pytanie do forumowiczów czy ten egzemplarz jest warty przejechania tych 200km w obie strony.

http://otomoto.pl/mg-zr-g...-C35798776.html

Zdaje sobie sprawę, że kupno auta z komisu wiąże się z trochę większym ryzykiem, ale to jedyny ciekawy egzemplarz w mojej okolicy. W tym przypadku trochę niepokoi mnie umyta komora silnika. Reszta ogólnie wygląda całkiem dobrze. Co o tym sądzicie ?

Pawkaz - Sro Lut 04, 2015 18:30

uncool napisał/a:
Co o tym sądzicie ?

Nie wiem czy to nie jest byłe auto jednego z klubowiczów, który sprzedał auto, bo było po mocnym dzwonie.Uderzenie w tył.

prebenny - Sro Lut 04, 2015 18:43

Pawkaz, myślisz o Grzesiekrover? https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=95998
uncool - Sro Lut 04, 2015 18:51

Pawkaz napisał/a:
uncool napisał/a:
Co o tym sądzicie ?

Nie wiem czy to nie jest byłe auto jednego z klubowiczów, który sprzedał auto, bo było po mocnym dzwonie.Uderzenie w tył.


Hmmm, tył wygląda na dobrze spasowany, także nie wiem co o tym myśleć.

Pawkaz - Sro Lut 04, 2015 19:01

prebenny napisał/a:
Pawkaz, myślisz o Grzesiekrover?

Nie, mam na mysli ZRa, bo link do zółtego ZRa podał uncool

bociannielot - Sro Lut 04, 2015 19:49

Pawkaz, https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=15685&postdays=0&postorder=asc&start=360 o tego żółtego Ci chodzi? blachy nie te a watpie zeby ktos przerejstrowywał
Pawkaz - Sro Lut 04, 2015 19:54

bociannielot napisał/a:
o tego żółtego Ci chodzi?

Tak o tego 19 strony.Jest podany VIN, więc można sprawdzić :mrgreen:

bociannielot - Sro Lut 04, 2015 19:58

Pawkaz, poprawiłem juz link bo szedł do 18-ej :ok:
uncool - Sro Lut 04, 2015 20:11

Dzięki wszystkim za pomoc. Jutro zadzwonię do sprzedawcy i zapytam o vin i wtedy się wszystko okaże.

Edit:
To raczej nie ten, bo zdekodowałem vin tego bitego egzemplarza i okazało się ze to 1,8 benzyna, a w ogłoszeniu stoi diesel.

browar24 - Sro Lut 04, 2015 20:28

Mieszkam nie daleko miejsca postoju tego samochodu, jak znajdę chwilę w piątek to podjadę i obejrzę z ciekawości, przy okazji sprawdzę VIN;)
Na co mam zwrócić uwagę przede wszystkim?
Jak coś zauważę niepokojącego to napiszę, szkoda robić 200 km na marne ;)

uncool - Sro Lut 04, 2015 20:31

browar24 napisał/a:
Mieszkam nie daleko miejsca postoju tego samochodu, jak znajdę chwilę w piątek to podjadę i obejrzę z ciekawości, przy okazji sprawdzę VIN;)
Na co mam zwrócić uwagę przede wszystkim?


Było by fajnie. Jak dla mnie to stan karoserii jest najważniejszy. Czy nie rdzewieje, czy nie był po jakimś mocnym dzwonie itp. Resztę da się jakoś spokojnie ogarnąć.

browar24 - Sro Lut 04, 2015 20:37

uncool napisał/a:


Było by fajnie. Jak dla mnie to stan karoserii jest najważniejszy. Czy nie rdzewieje, czy nie był po jakimś mocnym dzwonie itp. Resztę da się jakoś spokojnie ogarnąć.


Myślę, że to da się sprawdzić, jakieś zakamarki bagażnika, tam powinno być widać, jeśli był jakiś dzwon z tyłu. Postaram się jakieś swoje fotki porobić i przesłać. Jeśli tam będę to w piątek popołudniu się odezwę. Pozdro


Dzisiaj oglądałem tego żółtego mg zr z komisu na Rybitwach w Krakowie. Prawdopodobnie był bity z przodu i z tyłu bo zderzak z przodu jak i z tyłu oraz maska ma zdecydowanie inny odcień. Jutro dodam zdjęcia i dopisze więcej szczegółów. Pozdrawiam

flow - Sro Lut 18, 2015 11:44

Troszkę zboczę z tematu otóż znalazłam na stronie ciekawe ogłoszenie, aczkolwiek z Niemiec. Jest to MG ZS 2.5 V6 za niecałe 1700 euro od prywatnego sprzedawcy. Na zdjęciach jedynie z prawego boku wydaje się być wieloodcieniowy. Co sądzicie o tym ogłoszeniu, warte uwagi?
http://www.mobile.de/pl/m.../205557579.html

bociannielot - Sro Lut 18, 2015 12:09

kilkunasto letnie pseudo sportowe auto ciezko jest znalezc nie bite, to tak troche jak szukanie dziewicy w burdelu
pelson91 - Sro Lut 18, 2015 15:27

z akcyzą i cłem wyjdzie na pewno sporo drożej niż np auto MZASa, za 9700 ZS180 w Warszawie, który o ile wiem naprawdę jest godny polecenia

[ Dodano: Sro Lut 18, 2015 15:27 ]
http://otomoto.pl/mg-zs-180-C35988938.html

j0zek - Sro Lut 18, 2015 22:57

Podpinam się pod pelson91
Lepiej brać tego z Warszawy, wiesz co masz i tyle a nie jakieś tam zagraniczne oferty.

pelson91 - Czw Lut 19, 2015 07:02

tym bardziej, że cena jak za takie auto i taki stan jest naprawdę niewielka. Żeby ktoś chciał moje 75 kupić to już dawno bym tym ZSem śmigał :D
j0zek - Czw Lut 19, 2015 12:15

pelson91 napisał/a:
tym bardziej, że cena jak za takie auto i taki stan jest naprawdę niewielka. Żeby ktoś chciał moje 75 kupić to już dawno bym tym ZSem śmigał :D


pelson91 , ja mogę od Ciebie kupić, ale kilka części :D

flow - Czw Lut 19, 2015 12:18

To prawda, że jest bardzo duży problem z dostaniem części do tego auta? Oferta bardzo atrakcyjna, ale jeżeli jest taka sytuacja, że jest problem z częściami to nie wiem czy ma sens pakować się w coś takiego.
Pawkaz - Czw Lut 19, 2015 12:22

flow napisał/a:
To prawda, że jest bardzo duży problem z dostaniem części do tego auta?

Przejrzyj tę stronę :
https://www.roverki.eu/ci...kty-i-mity.html

bociannielot - Czw Lut 19, 2015 12:56

flow, ogolnie mialem kiedys subaru, panie to subaru, czesci nie ma, potem rovera, panie rover czesci nie ma, nastepnie volvo, o volvo - czesci nie ma ;D . Co nie kupisz bedziesz miala problem xD .
pelson91 - Czw Lut 19, 2015 14:17

j0zek, jak te czesci beda kosztowac 10k to ok.
bociannielot - Czw Lut 19, 2015 14:21

pelson91, i tak wydales na nie wiecej xD
pelson91 - Czw Lut 19, 2015 15:01

cichosza, przez chwilę byłem w euforii że mógłbym mieć tego samego ZSa o którym marzyłem jeszcze jak R400 jeździłem ;)
SmoK - Pią Lut 20, 2015 08:39

Znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/mg-zr-rover-25-i5108345987.html

Z tym ze nie wiem jak cenowo, czy nie jest za drogi.

Proponuje obejrzeć kilka samochodów o różnych przebiegach dzięki czemu będziesz miała porównanie.

Najważniejsze to się nie napalać lepiej mieć kasę w ręku niż wydać ją na trupa w którego cały czas będzie trzeba inwestować.

Szukałem ostatnio samochodu dla dziewczyny zrobiłem kilkanaście tys km za samochodem trwało to 3-4 miesiące i 90% to samochody powypadkowe, nie oczekiwałem cudów drzwi maskę zderzak można wymienić, ale jak samochód dostał w słupek drzwi albo mocno w przód, dach, tylni błotnik to odpuszczałem reszta to były problemy mechaniczne.

Proponuje zainwestować w miernik powłoki lakierniczej nawet jakiś najtańszy za 30zł nie jest to duży koszt a na pewno się przydam.

http://allegro.pl/czujnik...5064943921.html


Trzeba uzbroić się w cierpliwość i szukać w końcu trafisz na swoja perełkę.

Pozdrawiam.

bociannielot - Pią Lut 20, 2015 09:36

SmoK, ten niby klubowy
SmoK - Pią Lut 20, 2015 10:48

Nio ;-)

Warto dobrze sprawdzić przed zakupem samochód dzisiejsi handlarze nie maja żadnych skrupułów aby tylko kupić tanio rozbitka zawiniętego na latarni i wyklepać zarobić, taka konstrukcja powypadkowa naprawiona często przez Pana Stasia w garażu naciągana, spawana jest mocno osłabiona. A tu chodzi o zdrowie i życie nasze lub pasażerów.

Nie chce zrażać do zakupu, ale warto zabrać kogoś kto się zna chociaż trochę wjechać samochodem na stację diagnostyczną posprawdzać wszystko co jest tylko możliwe. Lepiej kupić później ale to co ma być i będziesz zadowolona w pełni.

Daje to tobie możliwość negocjacji ceny jeśli coś kwalifikuje się do wymiany lub było uszkodzone przez co wartość takiego samochodu powinna być niższa, mam na myśli jakieś drobne uszkodzenia.

Jak coś jeszcze znajdę to dodam na razie zmykam do pracy.

Pozdrawiam.

Aga - Pią Lut 20, 2015 11:25

http://allegro.pl/mg-zr-rover-25-i5108345987.html


było to moje auto , osobiście je sprowadziłam .

bociannielot - Pią Lut 20, 2015 11:47

Aga, jaki mialo przebieg przy sprzadazy i kiedy auto bylo sprzedawane jesli mozna widziec :)
Aga - Pią Lut 20, 2015 15:23

przebieg 134 tyś a sprzedane w listopadzie 2013 roku
bociannielot - Pią Lut 20, 2015 15:53

No to by sie w miare zgadzało, ale było by jakby przebieg przy sprzedaży był wyzszy jak teraz xD