Zobacz temat - [R75] Świeci się górne okienko w tylnim kloszu. Pomocy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Świeci się górne okienko w tylnim kloszu. Pomocy

Physixc - Sro Lut 11, 2015 17:41
Temat postu: [R75] Świeci się górne okienko w tylnim kloszu. Pomocy
Witajcie. Dziś odebrałem samochód od mechanika. Przy powrocie zauważyłem błąd Lewego tylnego klosza. Poszedłem sprawdzić co i jak. Ku mojemu zdziwieniu okazało się, że w lewym kloszu pali się nie środkowe a górne (czerwone) okienko. Z prawej strony wszystko jest ok. Macie jakieś pomysły co może być nie tak?
kalunia1 - Sro Lut 11, 2015 17:53

Witam.Wymień żarówkę w środkowym okienku bo jest przepalona,albo nie ma styku
longer86 - Sro Lut 11, 2015 18:20

dokładnie tak... "inteligentny" system w R75 w przypadku przepalenia żarówki świateł tylnych włącza inną aby ją zastąpić do czasu wymiany
borsuk88 - Sro Lut 11, 2015 19:57

miałem to ostatnio - tak jak koledzy wyżej piszą - wymień środkową żarówkę i będzie ok! nasze r-ki są inteligentne i nie pozwolą żeby z tyłu stała się ciemność!
longer86 - Sro Lut 11, 2015 20:49

Tak się składa przy temacie ze przed chwilą widziałem jakiegoś agenta w R75 i po obu stronach miał górne żarówki włączone zamiast właściwych
Dziadek - Sro Lut 11, 2015 21:15

Ludzie albo nie czytają instrukcji obsługi i nie znają możliwości R, albo ignorują żółtą kontrolkę na wyświetlaczu. Znałem nawet posiadacza R75 który oświetlenie w kabinie włączał paluchem bo nie wiedział że wystarczy przytrzymać wyłącznik żeby aktywować samoczynne włączenie i wiecie co mi powiedział kiedy mu zwróciłem uwagę?
- przecież tutaj nie ma tych cypelków w słupkach co włączają światełka!