Zobacz temat - [Rover 25] drobne usterki
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [Rover 25] drobne usterki

Dj_Golon - Sob Kwi 04, 2015 19:18
Temat postu: [Rover 25] drobne usterki
Witam wszystkich. Jest to mój pierwszy post na tym forum więc proszę o wyrozumiałość ;) Nie dawno zakupiłem tak jak w temacie Rovera 25. Z autka jestem zadowolony ale ma kilka drobnych usterek które chciałbym rozwiązać. 1 problem to kontrolka od oleju. Po przekręceniu stacyjki nie świeci mi lampka więc brać się od razu za wymianę czujnika ? Można jakoś sprawdzić licznik zwierając kabel do masy ?
Następny problem to uszczelka szyberdachu. Wie ktoś gdzie można taką kupić ?
Ostatni problem dotyczy poduszek powietrznych (SRS). Kupując auto widziałem że świeci ale myślałem że to jakaś drobnostka. Po szukaniu przyczyny doszedłem do wniosku że ktoś wyjął taśmę z kierownicy i dlatego kontrolka świeci. Prawdopodobnie kupując nową taśmę kontrolka zgaśnie ale... Mój Roverek jest z 2002 i gdzieś czytałem że od 2001 roku wszystkie są wyposażone w 2 poduszki (kierowca i pasażer) a u mnie jest jedna. Martwi mnie czy po wymianie taśmy zgaśnie kontrolka, czy trzeba będzie dokupić drugą poduszkę ? Ostatnie pytanie. Czy jak naprawię ten układ poduszek to mogę liczyć że będzie działał prawidłowo ? Przepraszam że się tak rozpisałem :D