Zobacz temat - Warszawa - 25.04.2015
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Spoty lokalne - Warszawa - 25.04.2015

szpynior - Pon Kwi 20, 2015 15:07
Temat postu: Warszawa - 25.04.2015
Nie miałem pomysłu gdzie więc trafiło Tu:)
W sobotę rano melduję się w Wawie - na zawody. I tu pytanie
Zaczynamy w Willanowie ul. Kostki Potockiego
Jako parking mam podane
parking podziemny pod urzędem Dzielnicy Wilanów, ul. Franciszka Klimczaka 2, 02-797 Warszawa

Czy jakiś inny parking jest w pobliżu ? Do pozostawienia 4-5 aut . Bądź może informacja ile pomieści ten parking ?Nie chciałbym tracić czasu na szukanie w pobliżu jakiegoś parkingu .

Z góry dzięki za info

maciej - Pon Kwi 20, 2015 15:13

W tej okolicy są parkingi, ale że jest to dokładnie obok jednej z największych atrakcji turystycznych i spacerowych w Warszawie - Pałacu w Wilanowie, to w sobotę pewnie będą wszystkie miejsca pozajmowane.

Ja zwykle parkuję jakieś 300-400 m stamtąd w okolicach ulic Janczarów/Obornickiej - boczne szerokie uliczki bez zakazów parkowania.

Parkingu pod Urzędem nigdy nie testowałem, bo do niedawna zamiast Urzędu był betonowy szkielet - pozostałość po 'partnerstwie' gminy z turecką firmą budowlaną, ale wreszcie to ogarnęli. :)

maniaq - Sob Kwi 25, 2015 21:23

O widze ze kolega ujezdza MTB :D

Ja przez chwile myslalem zeby pojechac, ale mialem kosmiczny tydzien w pracy i wczoraj do 22 w pracy, wiec dzis rano nie dalem rady z lozka sie zwlec.

Napisz chociaz jaki dystans i jak traska sie podobala, bo ja te rejony znam na pamiec i to tez byl argument za tym, zeby sie nie napinac ;)

tak bardziej na temat, mam nadzieje, ze udalo sie zaparkowac :D