Zobacz temat - XXVII - podziękowania :))
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Zloty ogólnopolskie - XXVII - podziękowania :))

eMdzik - Czw Maj 28, 2015 22:45
Temat postu: XXVII - podziękowania :))
Założyłem trochę przedwcześnie ten temat, ale nie mogę pozwolić, żebyście zapomnieli później podziękować zarządowi za super imprezę... zresztą nie wiadomo czy będziecie w stanie ;)
Niestety tym razem nie będzie mnie na zlocie chociaż bardzo żałuję bo miejscówka naprawdę jest przednia! Tor może nie tak "odlotowy" jak pod Częstochową (niektórzy wiedzą jak dosłownie to brzmi w moim wydaniu ;) ) ale z pewnością bardzo równy i bezpieczny. Wszystkim, którzy nie byli i nie są pewni radzę - JEDŹCIE NIE POŻAŁUJECIE! No i koniecznie zamówcie grilla w sobotę - w Skaryszewie jest pod tym względem naprawdę bogato! ;)

Maniu48 daj popalić Markowi - niech benzyna znów zakróluje... w Tobie nadzieja bo Maniaqa też chyba nie będzie ;)
Bawcie się dobrze i do zobaczenia na kolejnym... mam nadzieję :)
Siemion i reszta zarządu jak dla mnie na kolejną kadencję! Możecie zapisać mój głos ;)
Dzięki Wielkie za wszystkie organizowane przez Was zloty - było ZACNIE! ;)

MaReK - Pią Maj 29, 2015 16:56

MaReK odpada z udziałów sportowych raczej ;) Jadę spotkać parę gęb starych, może zakodować ludziom mapy, przerzucić liczniki czy dopisać kluczyki używane do R75 :)

Może jak mnie coś napadnie, przejadę się po torze ;) Ale raczej nie będę pałował dziadka ZT'ka ;) Szkoda mi opon, zawieszenia, maglownicy, pomp... w tym roku raczej Raptile pobije wszystkich na 1/4 mili :) W zakrętach może nie ogarnąć fury i wykołować na pasie zieleni :P

Yennefer - Pią Maj 29, 2015 17:13

Jeśli nie będzie eMdzik'a, to pas zieleni jest mój :-P
marcin.misek - Pią Maj 29, 2015 18:18

MaReK napisał/a:
dopisać kluczyki używane do R75

Mam rozumieć ze dopisujesz kluczyka tak abym mógł odpalić auto i otwierać z pilota ?
Mogę liczyć na "w końcu" drugi komplet kluczyków ?

MaReK - Pią Maj 29, 2015 21:11

Cytat:
Mam rozumieć ze dopisujesz kluczyka tak abym mógł odpalić auto i otwierać z pilota ?


Tak. Poniekąd dzięki Twojemu programowi ;) Pilota dopisać można i sam wiesz jak :)

Kodowanie odbywa się na dwa sposoby:
- kodowanie pilota (potrzeba pilota sprawnego z innego auta)
- kodowanie transpondera (potrzeba wyjąć na wierzch EWS z auta do którego przypisuje się kluczyk)

Co za tym idzie, można bez problemu przepisywać, kodować i zmieniać modułu takie jak EWS i BCU. Kodowanie także jest możliwe, zmiana funkcji typu otwieranie na raz, autolocking, itp. ale o tym wiesz, bo przecież jesteś autorem programu ;)
Myślę, że nawet można robić adaptacje liczników i wszystkich modułów w R75 - tylko czy starczy zlotu na te zabawy ;D

Więcej info mam nadzieję, że Zarząd poda w mailingu, jako atrakcja dla posiadaczy R25,ZR,ZS IDT (tuning), oraz R75/ZT tuning oraz kodowanie. Ceny za te zabawy na PW :)

Pozdro,

tuners - Pią Maj 29, 2015 22:27

Ja postaram się standardowo zapewnić pierwszą pomoc serwisową w nagłych wypadkach i poratować narzędziami i innymi bajerami xD
MD - Pią Maj 29, 2015 22:31

MaReK, a czy pan wszechmogący będzie w stanie włączyć prędkościomierz na wyświetlaczu komputera, doświetlanie przez pociągnięcie manetki lewej lub leniwe kierunkowskazy? I ile piwa będzie to kosztować? :D
SyntaX - Sob Maj 30, 2015 00:06

Ja również ze swojej strony jak co roku zapewniam zaplecze serwisowe oraz komputer diagnostyczny.
A podziękowania należą się zarządowi za ponowny wybór Skaryszewa.
Od 1 zlotu w tym miejscu tak mi się spodobało że byłem tam w sumie 7 razy :mrgreen: na różnych zlotach imprezach i zawsze jest fajnie.

marcin.misek - Sob Maj 30, 2015 00:21

MD napisał/a:
włączyć prędkościomierz na wyświetlaczu komputera

jednym kliknięciem myszki ;)
MD napisał/a:
doświetlanie przez pociągnięcie manetki lewej lub leniwe kierunkowskazy?

Tego to chyba jeszcze HarryVIP nie opracował;]

MaReK - Sob Maj 30, 2015 07:10

MD napisał/a:
MaReK, a czy pan wszechmogący będzie w stanie włączyć prędkościomierz na wyświetlaczu komputera,

Tak. Ale to są detale ;) Pierdoły ;) Podobnie jak zamiana drzwi lewe/prawe bez cięcia przewodów, czy powiadomienie o włączonych światłach czy też o pozostawionych kluczykach.

MD napisał/a:
doświetlanie przez pociągnięcie manetki lewej lub leniwe kierunkowskazy?

Podejrzewam, że w przypadku oryginalnego modułu LSM od Rover/MG nie będzie to do zrobienia. Ale to działka Harolda ;) Niech on się wypowiada ;)

SyntaX napisał/a:
7 razy :mrgreen: na różnych zlotach imprezach i zawsze jest fajnie.

A w tym roku też będziesz ;D ?

tuners napisał/a:
Ja postaram się standardowo zapewnić pierwszą pomoc serwisową w nagłych wypadkach i poratować narzędziami i innymi bajerami xD

Weź kiełbasę na grilla ;)

marcin.misek napisał/a:
jednym kliknięciem myszki ;)

No... ja bym ze 4 kliknięcia obstawiał ;D

MD napisał/a:
I ile piwa będzie to kosztować? :D

Zależy kto będzie Ci to włączał ;) Nie wszyscy piją piwo ;)
marcin.misek pija tylko wodę brzozową - więc wiesz...

maniaq - Sro Cze 03, 2015 00:13

Emdzik sieje ploty, ze mnie nei bedzie na zlocie ----> Dementuje, bede na pewno !! Tylko nie wiem w jakim wymiarze godzinowym ;) Niestety w niedziele od rana praca, zatem ... sie zobaczy. Na dzien dzisiejszy opcja rozsadna powrot w sobote wieczorem, opcja mniej rozsadna w niedziele rano ;)
maniu48 - Czw Cze 04, 2015 12:04

eMdzik, niestety nie mogę nic obiecać obiecać, auto niby jeździ ale czy będę go potrafił okiełznać??
SyntaX - Wto Cze 09, 2015 07:54

Jest już ustalony harmonogram zlotu ??
Co gdzie o której godzinie.
Dojezdnym było by łatwiej zaplanować sobie podróż.

emes - Wto Cze 09, 2015 08:10

SyntaX, już od dawna i dla wszystkich dostępny :)

Link: http://roverki27.syskonf.pl/harmonogram

dzelo23 - Sob Cze 13, 2015 22:22

:mrgreen:
Tymek u ja juz od 20 w domu, dotarliśmy elegancko bez korków.
Dzięki wszystkim za miło spędzony czas, szczególnie organizatorom za chęci i pracę przy organizacji zlotu.
Młody jął dotarliśmy do domu to się popłakał :(
Chciał jeszcze na zlot wracać :d
Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia jak najszybciej.
Ciufa dzięki za cierpliwość do młodego i sory za za syf na tylnej kanapie ;)

maniaq - Nie Cze 14, 2015 00:15

Maniaq + Zouza + Kasia dziekuja jak zwykle za mile spedzony czas. Dojechalismy spokojnie, plynnie, w rowna godzinke :D

Teraz czas sie brac do roboty ;( . Jutro napiszę więcej ;)

maniu48 - Nie Cze 14, 2015 12:52

Siemka. Melduje powrót do domku. Dziękuję wszystkim za super atmosferę oby tak dalej :-D
pelson91 - Nie Cze 14, 2015 12:53

My rowniez dojechalismy, dzieki za milo spedzony czas i do nastepnego. ;)
MD - Nie Cze 14, 2015 13:42

Mnie nawigacja pokazywała 1:50 przyjazd do Częstochowy (+- 40 minut jeszcze do domu), a o 1:50 byłem w łóżku. :D

Również dziękuję wszystkim za świetną atmosferę, a w szczególności:
-organizatorom - za czas poświęcony na przygotowanie zlotu, rajdu i ogarnianie nas wszystkich,
-Osarro - za dłuuuugie rozmowy i masę śmiechu na rajdzie,
-Monalisie - za kolejną porcję rozmów,
-Syntaxowi - za szybkie szkolenie z zakresu mechaniki i rozmowy (P.S. tapicerka w "tym" Landku jest naprawdę świetna),
-Pelsonowi wraz z jego osobą towarzyszącą - za wspólnie spędzony, miły czas i kupę śmiechu,
-WojWasowi wraz z jego osoba towarzyszącą - również za kupę śmiechu i mile spędzonego czasu (mam nadzieję, że jakoś doszedłeś do siebie w sobotę wieczorem),
-Gregowi - za chrapanie i cierpliwość wobec mojego chrapania, :D
-Mańkowi - za pogadanki oraz przechrzczenie mnie,
-Żabie, Tunersowi, Harremu - za rozbawianie i miły czas,
-Spidiemu - za pogadanki torze i przeszkolenie z zakresu montażu tabletu,
-ekipie magików od elekroniki - za programowanie mojego BCU.

Było naprawdę świetnie i już nie mogę się doczekać kolejnego zlotu. ;)

greg-si - Nie Cze 14, 2015 15:28

I ja dziękuję wszystkim za kolejny fajny zlot i po raz kolejny do zobaczenia :)
longer86 - Nie Cze 14, 2015 17:37

najlepsze są spontany, dzięki wszystkim i gratulacje za organizacje.
Miałem nie być wcale, zostałem do niedzieli ale to tylko zasługa ludzi ze zlotu za to jaką atmosferę tworzą. Do zobaczenia

Mariusz418 - Nie Cze 14, 2015 17:51

SUPER ZABAWA JAK ZWYKLE .SERDECZNE PODZIEKOWANIA DLA ZARZADU I OWOCNEJ PRACY W NOWYM SKLADZIE ..


MARIUSZ418

maciej - Nie Cze 14, 2015 20:30

My już też w domu. :)
Dzięki wszystkim!
Jak zawsze było super!

Markzo - Nie Cze 14, 2015 22:42

Również dziękujemy za bardzo fajny zlocik ;) niestety mogliśmy być tylko czwartek-piątek, jednak i tak było warto ;) dużo nowych ludzi, ale i parę dobrze znanych twarzy :) do następnego ;)

Fotki i filmik postaramy się szybko wrzucić ;)

SyntaX - Pon Cze 15, 2015 08:50

Ja również dziękuję wszystkim za super atmosferę i świetną zabawę.
Saddam68 - Pon Cze 15, 2015 10:35

Razem z Ewą dziękujemy za miły pobyt ( choć krótki ) w tym roku.
Bardzo miła atmosfera jak zwykle. Jeszcze raz DZIĘKI :)

Vigoslaw - Pon Cze 15, 2015 10:35

Dojechaliśmy w niedziele ok 21
Dziękuję Zarządowi oraz ekipie, z którą z każdym kolejnym zlotem człowiek czuje się lepiej :mrgreen:

Maniaq - dzięki za przejażdżkę na torze
Maniu - dzięki za to, że mi podkręciłeś turbo i powiedziałeś, że mam ładne oczy :oops:
Marek, dzięki za mapkę :wink:
Andrew, Senn, Mariusz, maciej, pele i wiele wielie innych za rozmowy ;)

Pozdrawiam,

Cichy bohater żyraf ;)

Senn - Pon Cze 15, 2015 13:30

Ja też bardzo sprawnie wróciłem do domu. Dziękuje Zarządowi i osobom odpowiedzialnym za organizację kolejnego super zlotu.
Dzięki Siemion za szybką organizację pokoju.
Wszystkim innym za wspólne rozmowy i kupę śmiechu.

Pozdrawiam i do następnego!

slax - Pon Cze 15, 2015 14:12

Siema, chyba jako ostatni dotarliśmy do domu, bo dopiero dzis o 5 rano :D Dziękujemy Wszystkim uczestnikom za miła atmosferę. Do zobaczenia na następnym zlocie :D


PS. gdzie wrzucać foty?

maniu48 - Pon Cze 15, 2015 15:10

Slax wrzuc na google. Póżniej jak coś to podeslesz Markowi zeby do zlotowej galerii dodac.
MaReK - Pon Cze 15, 2015 23:15

Witam,

to ja też dorzucę garść podziękowań.

Zarząd jak zwykle spiął poślady i wszystko dopiął do samego końca ;)
Organizacja bez zarzutu. No ale Zarząd pod dyrekcją siemiona przyzwyczaił już do tego :)

Chciałbym podziękować wszystkim za miło spędzony czas. Wszystkim i każdemu z osobna, ale z racji wieku, nie pamiętam już dokładnie komu i za co :)
- siemion i Nieszka za organizację i przygotowanie fajnego Rajdu im. Huboszy87.
- longer86 za przyjazd po mimo wahań decyzyjnych :) Za towarzystwo w pokoju, pilotaż w rajdzie, za pilnowanie moich rzeczy i pomoc przy tunowaniu ropniaków ;)
- marcin.misek za przyjazd, za danie się poznać garstce osób jako profesora od spraw kodowania w samochodach R75. Eliminacja T4 w obszarze kodowania BCU, LSM, SRS, EWS, IKE, PDC - to jego dzieło :P
- monalisa2 za pilotaż z tylnego siedzenia mojego ZT :) Przyczyniłaś się w dużej mierze do zacnego II miejsca. Przegraliśmy z ludźmi Zarządu, na pewno znali pytania :P
- mariusz418 za pomoc przy naprawie usterek w moim sandale
- tuners za mocowanie węża od intercoolera i opaskę zaciskową
- andrews za poczęstunek perłami
- zouza przepraszam, za budzenie małej :)

i wszystkim z którymi udało mi się zobaczyć, pogadać, pośmiać...

specjalne podziękowania dla twórców Nifuroxazydu za pomoc w przeżyciu niedzielnego popołudnia i zatrzymania rewolucji żołądkowych.

Linki do zdjęć dodałem w innym wątku.

Pozdrawiam,

spidi23 - Wto Cze 16, 2015 23:42

Ja również przyłączam się do podziękowań. Mimo krótkiego czasu z Wami spędzonego, warto było i w miarę możliwości powtórzę nie raz, nie dwa :wink:

Ogólne podziękowania dla wszystkich, dla Zarządu za organizację, oraz dodatkowo dla:
-siemion , za to, że mimo zapisania dzień wcześniej udało się mnie wkręcić,
-marcin.misek, za kodowanie,
-tuners za użycie Twojej żaby, choć pewnie dowiedziałeś się po fakcie :mrgreen:
-mariusz418 za pomoc w diagnozie,
-aimp12, za pomoc przy naprawie utraconych biegów,
-SyntaX, za przechowalnie,
-maniaq, za przejazd ZS'em :wink:

Wielkie podziękowania dla całej reszty, za miło spędzony czas i rozmowy :smile:

maniaq - Sro Cze 17, 2015 13:48

Juz ogarniety po weekendzie:

Podziekowania dla zarzadu za organizacje, jak zwykle bylo GIT.

Gratulacje dla nowego zarzadu i powodzenia w pracy :)

Pozdrowienia dla wszystkich uczestnikow - milo bylo zobaczyc starych znajomych i nowe twarze :D

Dzieki dla Agi i zalogi za rajd Huboszy !

Dzieki za zdjecia i filmiki jakie wyplywaja :D

Do nastepnego !

Harry - Sro Cze 17, 2015 20:53

Jak zawsze udany zlot.
Dziękujemy wszystkim co byli :wink:

Pozdrowienia dla Szpitala w Radomiu i Panów Ratowników :razz:

dzięki Yenn że pojechałaś/ pojechaliście ( nie wiem) do apteki :wink:

MARGOS - Sro Cze 17, 2015 23:27

To i ja doszedłem do normalnego trybu działania po Zlocie.

Dziękuję za kolejny udany Zlot organizatorom i wszystkim uczestnikom za super atmosferę.

Ekipa Roverkowych siatkarzy - na następnym znów będziemy górą, dzięki za wspólną grę.

Twórcom rajdu wielkie brawa się należą za precyzję w ITINERZE, rymowanki i zadania oraz pokazanie niesamowitych miejsc.
Za Rajd także dziękuję mojemu zwycięskiemu Kierowcy - Yennefer, nawet całkiem bezproblemowo nam się współpracowało.

MaReK - nie mogliście wygrać, bo nie było 3 pucharów przygotowanych, sorry taki mamy budżet :razz: , a pytań nie znaliśmy.

Harry, spoko, daleko nie było na szczęście do apteki, szkoda że nie wzięliśmy nifuroxazydu od razu dla siebie :mrgreen:

AndrewS - Czw Cze 18, 2015 22:06

Oczywiście jesteśmy i my :-)

Wredykt z komisji oceniającej zlot w osobach

AndrewS Sylwia Miki

Ogłaszamy co następuje 3 razy TAK

Dziekujemy Dziekujemy Dziekujemy

Zlot jak zlot poprostu zarąbiaszczy. :)
Nie mam co pisać bo wszystko napisano.

Jedyne czego mogło brakować na zlocie, a i w moim przypadku po zlocie, to zatwardzenia :mrgreen:
Zlot byl troche za mocno hmmm........... no rozluźniony.

Mam wrazenie ze gdybym strzelil te dwa kielony które mi żona zabroniła to by nic nie było :)

Miał ktoś że tak powiem dolegliwości, a pił wode ognista lub inny mocniejszy specyfik ??

Dziekuje za prawie jednogłośny wybór do komisji. Rozumiem ze głupio by wyglądało gdyby wszyscy byli na tak, nie mniej jednak prace nad ustaleniem delikwenta komisja niezwłocznie podjęła :twisted:

Zarządzie uważaj Wielki Brat, a raczej Wielki AndrewS patrzy :mrgreen:

monalisa2 - Pią Cze 19, 2015 09:39

Witam

Przesyłam ogromne podziękowania całemu Zarządowi oraz wszystkim którzy przyczynili się do stworzenia tego Zlotu.

siemionowi i ekipie - za seans filmowy oraz możliwość zrobienia ciekawych zdjęć (oby następne były odważniejsze) :twisted:

MaReK i longer86 - mea maxima culpa nie spodziewałam się, że wygramy :P , świetnie się z wami bawiłam

Osarro - za oprawę muzyczną i bicie rekordu :mrgreen:

MD - za ciekawe opowieści :fura:

Syntax - taśmę już spakowałam, także pamiętaj :hejka:

Serdecznie dziękuję wszystkim za wspaniałe towarzystwo i ogromne poczucie humoru. Niestety zbyt mała ilość wypitych % zrobiła swoje następnym razem musimy utrzymać normę :winko: :winko: :winko: :winko: :winko: :winko: :winko: :winko: :winko:

osarro - Pią Lip 03, 2015 20:25

Nieco wypadłem z obiegu z powodu zaganiania ale lepiej późno niż wcale ;)

Nie będę się rozwodził bo mógłbym kogoś pominąć a przecież każdy z nas coś wnosi w całą imprezę.

Także oprócz szczególnych podziękowań dla Zarządu, dziękuję i pozdrawiam wszystkich obecnych...może następnym razem znów padnie jakiś rekord :P