Zobacz temat - [ MG ZT T ] wymiana airbag ECU co nalezy zdemontowac
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [ MG ZT T ] wymiana airbag ECU co nalezy zdemontowac

dziej076 - Sro Lip 08, 2015 21:38
Temat postu: [ MG ZT T ] wymiana airbag ECU co nalezy zdemontowac
Witam wszystkich . Mam maly problem z ... PSEUDO MECHANIKIEM i do jutra niestety malo czasu zostalo musze znac odpowiedz na jedno pytanko . Czy aby wymienic w tunelu pomiedzy siedzeniami AIRBAG ECU trzeba zdemontowac siedzenia konsole centralna z radiem , panelem klimatronika , oraz cala ta reszta tylu uchwyt na kubek , popielniczka Itd . Pytam poniewaz teoretycznie mechanik wlasnie wymienil mi na dobry dostarczony przeze mnie modol Airbag ECU , a tu niespodzianja taki sam modol lezy sobie pod siedzeniem jakby nigdy nic . Sadze ze nic nie wymienil a chce skadowac za wymiane i robocizna . Podlaczyl tylko samochod do kompa zresetowal bledy i ot cala praca a ten modol ktory okreslil ze jest zepsuty byl dobry i dlatego go nie wymenial Stad moje pytanko . Z gory dziekuje za info . Pozdrawiam Andrzej
longer86 - Sro Lip 08, 2015 22:22

Przy sprawnych rękach można wymienić bez odkrecania foteli, natomiast tunel radio itd to koniecznosc
dziej076 - Sro Lip 08, 2015 23:43

Dziekuje bardzo za odpowiedz . No to sobie gosc przegina . Zobaczy 130 GBP za rzekoma wymiane airbag ecu jak ( pewne zwierze ) niebo jak to sie mowi . Jutro opisze cala sytuacje od poczatku bo pytan mam co niemara . Jeszcze raz dziekuje za okazana pomoc .pozdrawiam z krainy deszczowcow Szkocji -Andrzej
sknerko - Czw Lip 09, 2015 08:20

jak błędy poduszek zniknęły to musiał coś zrobić, ich się nie da skasować, będą do puki będzie usterka ale bardzo możliwe że naprawił tylko połączenia napinaczy i poduszek pod fotelem i gitara.