Zobacz temat - [R25]Przestawiony rozrząd?Brak mocy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25]Przestawiony rozrząd?Brak mocy

homeburnware - Pią Lip 17, 2015 14:53
Temat postu: [R25]Przestawiony rozrząd?Brak mocy
Borykam się od jakiegoś czasu z problemem braku mocy w przedziale 2500-3500 i spowalnia lub jak docisne pedał to od 3500 przyśpiesza,wymieniłem przepustnice oraz czujnik ,świece były stare jak ze złomu każda inaczej ustawiona po wymianie gdy odpali chodzi niestabilnie ,mówią sprawdź przepływkę :puknij: tak tylko że to nie jest w gazie ,brak rezonatora ,dziś zdjąłem pokrywę od rozrządu ujrzałem że znaki nie są na swoim miejscu a tym bardziej dolna.


Na drugim zdjęciu nie za bardzo pasuje ,pasek sztywny nie wiadomo z jakim przebiegiem :o W jakiej pozycji powinny być tłoki i jakie jest prawidłowe ustawienie w R25?,do tego modelu nigdzie nie ma :zły: czy nie ma różnicy między r200-mg i itp straszna kicha,jak ustawię dolną rolkę do góry to już nic się nie zgadza,ktoś bardzo namotał w tym samochodzie .Czy może być inna przyczyna

Aż się boje pomyśleć jak wyglądało te auto kiedyś....

sTERYD - Pią Lip 17, 2015 15:00

nie ma różnicy między 25 200 MG 400 45 i polonezami z silnikiem serii K
Zdejmij koło pasowe, bo może być przestawione, sprawdź, czy któreś z kół górnych nie jest na nieprawidłowym klinie, bo przy takim przestawieniu, to powinieneś mieć już dawno po zaworach.

homeburnware - Wto Lip 28, 2015 20:48

Ostatnio dałem samochód do naprawy a po powrocie okazało się że kabel od zapłonu przegnił.Rozrząd został wymieniony i był raczej dobrze ustawiony.Temat do zamknięcia