Zobacz temat - [r 214] nie odpala po wymianie fitra paliwa
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r 214] nie odpala po wymianie fitra paliwa

robert19883 - Sob Sie 01, 2015 00:26
Temat postu: [r 214] nie odpala po wymianie fitra paliwa
Witam, wymieniłem dzisiaj filtr paliwa. samochód odpalił dosłownie na chwile i zdechł próbowałem zapłon zgaszać zapalać kilka razy i nic. Próbowałem tez na linkę zero reakcji. Może gdzieś na listwie jest odpowietrznik? co możne być przyczyna? Filtr kupowałem filtrona i zamontowany jest prawidłowo.
ash - Wto Sie 04, 2015 07:32

a zalałeś go paliwem czy na sucho wrzuciłeś? upewnij się czy aby na pewno nie odwrotnie go zamontowałeś.
slax - Wto Sie 04, 2015 13:42

Dolej paliwa do baku, paliwo się cofnęło i tu jest problem. Ja przy wymianie silnika rozłączałem układ i potem trzeba było zalać ze 20l dopiero pompa zbiła cisienie i zagadał. Ten typ tak ma :D
AndrewS - Wto Sie 04, 2015 22:10

Ja wymieniałem w 800-tkach 200-tkach w poldoroverach i w nigdy nie napełniałem filtra, sprawna pompa radzi sobie z tym bez problemu, przecież przy ciśnieniu jakie wytwarza i wydajności, napełnienie takiej puszeczki to pikuś, oczywiście paliwa ma byc tyle żeby zanurzony był smok pompy, zresztą słychać kiedy zasysa paliwo i zaczyna sprężać, zmienia się dźwięk jej pracy.