Zobacz temat - [R75]Dywaniki gumowe (adaszo) fotki!
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [R75]Dywaniki gumowe (adaszo) fotki!

Kris - Wto Paź 23, 2007 11:03
Temat postu: [R75]Dywaniki gumowe (adaszo) fotki!
obiecane fotki dywaników od adaszo, są OK, dobrze spasowane, nie śmierdzą, nawet mają jakiś taki filc czy coś pod stopy dla kierowcy
giewu - Wto Paź 23, 2007 11:33
Temat postu: Re: [R75]Dywaniki gumowe (adaszo)
Kris napisał/a:
... ale czy ktos kupil i jest zadowolony?... I tak się właśnie zastanawiam...
A może ktos ma pewne źródło? Pewne - to nie chodzi mi tu o jakieś śmierdzące na odległośc gumy za 50 PLN jakich pełno na allegro itp.
ja osobiście znam czterech użytkowników dywaników firmy Adaszo (co prawda nie ROVERkowiczów, ale dywaniki pasują w każdym jednym aucie idealnie), ponadto w którymś z tematów bodajże piter34 pisał, że są lepiej chyba wykonane niż oryginalne co osobiście widziałem i potwierdzam z całą stanowczością ... a i sam właśnie jestem na etapie zakupów ich dywaników do mojego ROVERka :mrgreen:
piter34 - Wto Paź 23, 2007 11:50

Kris napisał/a:
A może ktos ma pewne źródło? Pewne - to nie chodzi mi tu o jakieś śmierdzące na odległośc gumy za 50 PLN jakich pełno na allegro itp.

Dywaniki bardzo dobrej jakości z wprost rewelacyjnym dopasowaniem.
Niestety nie mieli dywaników tylnych do R600/Accorda jak ja kupowałem.
Teraz mam oryginalne ROVERkowe i stwierdzam ponownie, że są gorzej dopasowane od tych z Adaszo. ;-)

giewu - Wto Paź 23, 2007 12:00

jednak dobrze pamiętałem :mrgreen:
Kris - Wto Paź 23, 2007 12:45

zamówiłem skoro tak zachwalacie, obzdjęciuję dla potomnych jak zalożę
zouza - Wto Paź 23, 2007 12:50

Kris obzdjęciuj może dam się im przeprosić ;) ,. Też słyszałam, że jakość i dopasowanie mają b. dobre, ale postanowiłam strzelić focha jak księżniczka ;)
DEBEC - Wto Paź 23, 2007 13:46

Co było powodem focha?
zouza - Wto Paź 23, 2007 13:52

DEBEC napisał/a:
Co było powodem focha?


Napisałam im maila z pytaniem i wszelkimi formami grzecznościowymi i nikt mi nie odpowiedział :roll:

Kris - Wto Paź 23, 2007 14:06

zouza napisał/a:
DEBEC napisał/a:
Co było powodem focha?


Napisałam im maila z pytaniem i wszelkimi formami grzecznościowymi i nikt mi nie odpowiedział :roll:


Ten tego księżniczko :) może pomyliłaś adres czy coś i tak z miejsca ich zakasowałaś :)

zouza - Wto Paź 23, 2007 14:12

Kris napisał/a:
zouza napisał/a:
DEBEC napisał/a:
Co było powodem focha?


Napisałam im maila z pytaniem i wszelkimi formami grzecznościowymi i nikt mi nie odpowiedział :roll:


Ten tego księżniczko :) może pomyliłaś adres czy coś i tak z miejsca ich zakasowałaś :)


Z ich formularza wysyłałam więc raczej nie. Ale jako osoba miła, spokojna i tolerancyjna :mrgreen: zakładam, że mogło się coś spaprać z przyczyn niezależnych dlatego też mówię, że słyszałam o nich same dobre opinie.

jerzu - Wto Paź 23, 2007 20:11

Cytat:
a i sam właśnie jestem na etapie zakupów ich dywaników do mojego ROVERka

Ile kosztuja u nich takie dywaniki do naszego autka? Bo tez szukam a nie ukrywam ze szkoda mi kasy na orginalne :) Jak mowicie ze te super pasuja :)

giewu - Wto Paź 23, 2007 21:51

jerzu napisał/a:
Cytat:
a i sam właśnie jestem na etapie zakupów ich dywaników do mojego ROVERka

Ile kosztuja u nich takie dywaniki do naszego autka? Bo tez szukam a nie ukrywam ze szkoda mi kasy na orginalne :) Jak mowicie ze te super pasuja :)
jeśli nic się nie zmieniło to 130 zł :mrgreen: ... ale naprawdę warto wydać ;)
Kris - Sro Paź 24, 2007 08:37

jerzu napisał/a:
Cytat:
a i sam właśnie jestem na etapie zakupów ich dywaników do mojego ROVERka

Ile kosztuja u nich takie dywaniki do naszego autka? Bo tez szukam a nie ukrywam ze szkoda mi kasy na orginalne :) Jak mowicie ze te super pasuja :)


155 z przesyłką do R75

markwiatek - Sro Paź 24, 2007 20:06

jerzu napisał/a:
Cytat:
a i sam właśnie jestem na etapie zakupów ich dywaników do mojego ROVERka

Ile kosztuja u nich takie dywaniki do naszego autka? Bo tez szukam a nie ukrywam ze szkoda mi kasy na orginalne :) Jak mowicie ze te super pasuja :)

Ciekawe ile sobie serwis ceni takie dywaniki? W Anglii mozna kupic nowe do R75 za 15 funtow (80 pln)

piter34 - Czw Paź 25, 2007 10:26

markwiatek napisał/a:
Ciekawe ile sobie serwis ceni takie dywaniki?

Komplet do R200 kosztuje w granicach 200PLN.
Do R75 będą droższe.

markwiatek napisał/a:
W Anglii mozna kupic nowe do R75 za 15 funtow (80 pln)

Jaki nr katalogowy MG-ROVER tych dywaników?

markwiatek - Czw Paź 25, 2007 19:47

piter34 napisał/a:


Jaki nr katalogowy MG-ROVER tych dywaników?


ROVER 75 MAT SET
PART NUMBER ~ EAH001110SCD

DEBEC - Czw Paź 25, 2007 21:25

Adaszo ma kilka modeli dywanikow welurowych VIP,Comfort itp. i przy każdym zachwalają rodzaj zastosowanego wykończenia spodniej strony (granulat gumowy czy też ponacinany) i czy ktoś z doświadczenia wie, który jest naprawdę dobry tzn. nie przesuwa się. Już dwa komplety wymieniłem bo szlak mnie trafiał jak za każdy razem musiałem poprawiać - z resztą tak jest do dzisiaj.
jerzu - Czw Paź 25, 2007 21:26

kup sobie orginalne bo sa z mocowanie do podlogi :) Nie ruszaja sie :)
piter34 - Pią Paź 26, 2007 09:52

DEBEC napisał/a:
Adaszo ma kilka modeli dywanikow welurowych VIP,Comfort itp. i przy każdym zachwalają rodzaj zastosowanego wykończenia spodniej strony (granulat gumowy czy też ponacinany) i czy ktoś z doświadczenia wie, który jest naprawdę dobry tzn. nie przesuwa się. Już dwa komplety wymieniłem bo szlak mnie trafiał jak za każdy razem musiałem poprawiać - z resztą tak jest do dzisiaj.

Miałem takie dywaniki z granulatem od dwóch różnych producentów i wszystkie się ruszały (choć z adaszo akurat welurów nie miałem).

markwiatek napisał/a:
ROVER 75 MAT SET
PART NUMBER ~ EAH001110SCD

W EPC stoją po ok. 40 funtów (bez podatku).
Tutaj są za 70 funtów.
Napisz koniecznie gdzie można je dostać za 15Ł.

markwiatek - Pią Paź 26, 2007 16:25

piter34 napisał/a:

Napisz koniecznie gdzie można je dostać za 15Ł.


Najlepszy sklep :grin: http://cgi.ebay.co.uk/ROV...1QQcmdZViewItem

Olo12 - Pon Lis 12, 2007 09:20

Ja kupiłem dywaniki gumowe od MAX-Dywanik ( na allegro) i jestem zadowolony są prawie idealne a prawie dlatego, że dywaniki mają wysokie brzegi i trzeba się troszkę pomęczyć by wcisnąć je pod prowadnice foteli ( dywaniki przód) lub delikatnie przyciąć brzegi ale ogólnie są OK.
Kris - Wto Lis 13, 2007 21:31

http://www.roverki.pl/for...p=145486#145486 - są już dywaniki, obiecane fotki w pierszum poscie!!