Zobacz temat - Mały design w Roverze 200
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Mały design w Roverze 200

pioneer_SRT - Czw Kwi 23, 2009 23:27
Temat postu: Mały design w Roverze 200
Mam do was małe pytanko:
Co byście mi radzili aby Rover 200 miał nowy Desgin z zewnątrz , również w wewnatrz Auta.
Chciałbym zdarzyc wykonac design swojego Rovera przed Tuningowiskiem 2009 ktore odbedzie sie we wrocku

memphisto - Czw Kwi 23, 2009 23:49

pioneer_SRT, też mi się widzą jakieś modernizacje. i podpinam się pod pytanie

ale pewno dostaniesz odpowiedź w stylu 'R są piękne same w sobie' :P

pioneer_SRT - Czw Kwi 23, 2009 23:51

Sa same w sobie piekne ale trzeba jakos je odmienic hehe
Remigiusz - Pią Kwi 24, 2009 02:42

Trochę inspiracji od kolegi z niemieckiego forum :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=ZmZKBS3GvVw

Viniu - Pią Kwi 24, 2009 09:00

Ja już kiedyś wspominałem... Mnie osobiści podoba się gustowny minimalizm: lekka gleba (30-40mm), ładna felga (np. od MG 17") nieprzesadzona końcówka wydechu, przyciemnione szyby. Grunt to nie przesadzić... :)
Brt - Pią Kwi 24, 2009 11:25

Viniu napisał/a:
Ja już kiedyś wspominałem... Mnie osobiści podoba się gustowny minimalizm: lekka gleba (30-40mm), ładna felga (np. od MG 17") nieprzesadzona końcówka wydechu, przyciemnione szyby. Grunt to nie przesadzić...

:brawa: w pełni popieram .... i auto ma jeździc a nie tylko wygladać :] ;)

kzrr - Pią Kwi 24, 2009 11:32

Ja osobicie stawiam na pierdoły w srodku auta które tworzą pożniej ładna całość :)
W maju planuje załozyć aluramki na zegary i pokrętła, mocniej podświetlić wszystkie guziczki itp bo tego chodniczki pod kolor auta i skórki :) i będzie bardzo fajnie, na zewnatrz ładna felga, koncówka wydechu i moze jeszcze jakis jeden czy dwa szczegoly które nie bedą rzucać sie w oczy a auto jednak będzie inne niż wszystkie :) osobiscie przyciemniane szyby dla mnie to ********

camaro17 - Pią Kwi 24, 2009 21:14

Dobra fela, odpowiednia gleba i nic nie potrzeba :mrgreen: :mrgreen:
memphisto - Pią Kwi 24, 2009 23:02

camaro17, zamontowałeś już sprężyny ?

<chyba że mi się nicki pofyrtały> :mrgreen:

camaro17 - Pią Kwi 24, 2009 23:19

memphisto jeszcze nie, bo nawet nie kupiłem, na razie cieszę się nowymi Felami może za mc. lub 2 mc.
memphisto - Pią Kwi 24, 2009 23:23

camaro17, ja właśnie mam w planach i boje sie o komfort :P no ale chyba się skusze :P
camaro17 - Sob Kwi 25, 2009 13:20

memphisto już dosyć dużo śmigałem po Wrocku na takim setupie i się zastanawiam nad sportowymi sprężynami, ładnie to będzie wyglądać ale co z komfortem. Na razie z tymi felgami i seryjnym zawieszeniem jest bardzo dobrze, nie dobija w komplecie 4 osób też jest idealnie nie ociera i jest nawet lepiej niż na stalówkach jest bardziej stabilniejszy.
memphisto - Sob Kwi 25, 2009 23:20

a ja na szrocie znalazlem rozwalonego 25 na liczniku 15.000 mil bodajze sprezynki eibacha -40 mm czyste jak nówki na każdym zwoju nawet pisze EIBACH czy jakos tak nawet nie brudne Pan mi powiedział ze za 2 stówki kopsnie 4 sprężynki i właśnie nie wiem czy brać te eibachy czy nie..
xROnx - Sob Kwi 25, 2009 23:28

memphisto napisał/a:
i właśnie nie wiem czy brać te eibachy czy nie..

brać :D
ja też kupiłem eibachy tylko troche drożej(ale z amorkami razem) i jestem zadowolony... barrrrdzo :mrgreen:

memphisto - Sob Kwi 25, 2009 23:36

xROnx, ile dałeś z amorkami ? bo taka opcja też istnieje - 400 zł z amorkami
xROnx - Sob Kwi 25, 2009 23:38

memphisto napisał/a:
400 zł z amorkami

dokładnie tyle ;)

memphisto - Sob Kwi 25, 2009 23:39

co mi radzisz? brac z amorkami czy osobno ?
boss.007 - Sob Kwi 25, 2009 23:41

memphisto napisał/a:
sprezynki eibacha -40 mm czyste jak nówki na każdym zwoju nawet pisze EIBACH czy jakos tak nawet nie brudne Pan mi powiedział ze za 2 stówki

Dobra cena(a jeszcze ja Mówisz że są jak nówki)...Kupuj :!:

Remigiusz - Sob Kwi 25, 2009 23:42

Gdzie wy dostaliscie Eibach razem z amorkami za 400 PLN :shock: Tez chce :mrgreen:

[ Dodano: Sob Kwi 25, 2009 23:43 ]
ahh nie widzialem tego ze z schrottplatzu :mrgreen:

memphisto - Sob Kwi 25, 2009 23:51

Remi55, jakby kiedyś były znów ew/ ja się nie zdecyduję a będziesz chciał - powiedz wystawię aukcję na allegro kupię Ci je i wyślę :)

a co radzidzie? z amorkami czy same spręgynszeny ?

Remigiusz - Nie Kwi 26, 2009 02:19

Radze jak juz to razem z amorkami nowymi założyć. Z tego co czytałem to same sprężyny się maja zle z orig amorkami :sad:

memphisto, No jak by było to jestem chętny :razz: 400zl to taniocha :mrgreen:

memphisto - Nie Kwi 26, 2009 10:37

tylko jak moge spr. czy te amorki były wymieniane? wszystko jest 'wizualnie' w bdb stanie - ale nie wejdę do środka !

da się rozróżnić amorki oryginalne od zmienianych ? może logo ROVER'a będzie na org

ja dla przykłądu moje amortyzatory - przód mam nowe (po dzwonie wymienione) i wyglądają wizualnie gorzej niż tamte a mają hmm max 24 mc i 20.000 km zakładając, że robię 10.000 rocznie : D (od sierpnia zeszłego roku do dzis przejechalem 7k :) )

Remigiusz - Nie Kwi 26, 2009 11:02

Raczej mi z tymi orig. amorkami chodziło o takie zwykle do rovera nie sportowe. Bo to co ja czytałem to pisało ze pasuje juz jak się montuje sprężyny obniżające założyć amorki sportowe bo droga jest inna, i w te te zwykle amorki szybciej sie z używają.

Ja bym założył to co masz, i jeździł przecież potem wymiana na inne amorki nie jest taka skomplikowana.

memphisto - Nie Kwi 26, 2009 11:05

no to w pon pojadę na szrocik zobaczę czy stoi jeszcze bryczka

a tak OT poszukiwałem listwę (blędę) tylnej klapy i taki uradowany że ten R ją ma patrze a na klapie SPRZEDANE ahahahah a do mnie raz na 6 mc jakiś R trafia :P