Zobacz temat - [R620] diody ala ringi..
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [R620] diody ala ringi..

Tomasz620 - Nie Maj 24, 2009 22:28
Temat postu: [R620] diody ala ringi..
Witam chlopaki..sluchajcie..z dnia na dzien mam nowe pomysly co do R. no i wykminilem -> diody ala ringi..a mianowicieee..
1.Czy warto kupic uniwersalne diody takie zelowe paski maja okolo 13cm..i praktycznie wygladaja jak ringi..tylko teraz pytanie do was.. czy bawic sie w to?i czy wiochy niebedzie.. niechce zepsuc auta..
2. Zarowki w [R620] ida H1? a w dlugie jakie ida? prosze o opinie na ten temat..
p.s niemam chwilowo kompa.. a siedze na palmtopie.. wiec niemam wam jak podeslac linka z tymi diodami..
pozdrawiam.
Tomasz.

Deamian - Nie Maj 24, 2009 22:31

Tomek620 napisał/a:
2. Zarowki w [R620] ida H1? a w dlugie jakie ida?


Zarówno w mijania jak i drogowych są H1

Chesterrr - Nie Maj 24, 2009 23:46
Temat postu: Re: [R620] diody ala ringi..
Tomek620 napisał/a:
1.Czy warto kupic uniwersalne diody takie zelowe paski maja okolo 13cm..i praktycznie wygladaja jak ringi..tylko teraz pytanie do was.. czy bawic sie w to?i czy wiochy niebedzie.. niechce zepsuc auta..

Jest coś takiego jak ringi CCFL i one są takie bardziej profesjonalne. Na allegro jest pełno takich ale do betek i nie wiem czy do lamp innych marek też wejdą ale może warto się zorientować bo są na pewno lepsze niż ledy.

Tomasz620 - Pon Maj 25, 2009 00:04

kolego..dobrze gadasz..ale cena niezabardzo satysfakcjonujaca ; ) mi chodzi tak malym kosztem a zeby efekt byl zadowalajacy..z tego co wiem to jeszcze nikt takich modow niewprowadzal..z lampami typu ringi..
niestety niema czesci tuningowych.. to samemu zeba cos pokminic..jak nie urok to sraczka..

Chesterrr - Pon Maj 25, 2009 00:31

Tomek620 napisał/a:
kolego..

No ja jestem dziewczyną ;)

Tomasz620 - Pon Maj 25, 2009 09:55

oj mniejsza z tym ; )
Firq - Pon Maj 25, 2009 10:19

nie mniejsza z tym ze Chesterrr, to dziewczyna bo dajesz do zrozumienia ze tobie bez różnicy czy kobieta czy facet hehehe
a to juz choroba...
sorka za złośliwość ale nie mogłem sie powstrzymać :D

Tomasz620 - Pon Maj 25, 2009 14:54

Firq : D luuz..ja tu na lajcie a Ty tu wymyslasz : D
Perez - Pon Maj 25, 2009 16:04

Jak dla mnie wiocha by byla. Nie rob z Rovera BMW!
Chesterrr - Pon Maj 25, 2009 17:05

No mnie też się wydaje, że do zwykłych kloszy to będzie niefajnie. Z soczewkami przezroczystymi to już prędzej. Ale nie wiem czy da się to ogarnąć... No ale chciałam się pochwalić moją wiedzą o CCFL :D
Pływak - Pon Maj 25, 2009 21:49

Tak trochę OT gdzieś czytałem, że nie można montować w światłach diod zamiast żarówek jeśli klosz nie posiada pod nie homologacji. Prawda to?
Marrkus - Pon Maj 25, 2009 22:23

Bo ja wiem ?? z tymi ringami to....

Dla mnie trąci folklorem :wink:


faecd - Pon Maj 25, 2009 22:35

Marrkus napisał/a:
Dla mnie trąci folklorem

wiocha tanczy i spiewa...kwestia gustu...mnie sie tam nie podoba, ale podejrzewam, ze kolega, wlasciciel R600 by cos takiego wciagnal:P

ralfi83 - Pon Maj 25, 2009 23:13

Kolego ja mam cos takiego. Mnie sie to nawet podoba i z..... swieci.
thef - Pon Maj 25, 2009 23:16

KAX napisał/a:
Tak trochę OT gdzieś czytałem, że nie można montować w światłach diod zamiast żarówek jeśli klosz nie posiada pod nie homologacji. Prawda to?
Najprawdziwsza prawda. Reflektor w r600 ma homologację tylko z żarówkami H1. I nie ważne tu czy sama żarówka, palnik czy co tam ma swoją homologację.
Konix - Pon Maj 25, 2009 23:20

Załóż przerywacz i 3 kolory.
Chesterrr - Pon Maj 25, 2009 23:52

No a ja się zastanawiam żeby może lampki choinkowe sobie zamontować, co Wy o tym sądzicie?? :D

A tak na poważnie to..
KAX napisał/a:
Tak trochę OT gdzieś czytałem, że nie można montować w światłach diod zamiast żarówek jeśli klosz nie posiada pod nie homologacji. Prawda to?

.. w ogóle nie można grzebać w lampach żeby coś modyfikować.

Tomasz620 - Wto Maj 26, 2009 00:19

nierobcie sobie kur^***( jaj z tematu a u RALFIEGO mi sie to niewidzi ten pasek.. wogle pierniczycie takie pierdoly...ze sciska wszystkie otwory... no kurDE chlopaki.. ja tu cos chce wykombinowac a taki jeden z drugim piernicza takie pierduly.. wybaczcie ale koniec tematu jak dla mnie..
thef - Wto Maj 26, 2009 00:32

Po pierwsze, spokojnie i bez przekleństw. Po drugie, nie tylko chłopaki, znowu zapomniałeś ;) . Po trzecie, aluzji nie rozumiesz, że takie zabawy to jednak wg wielu "wieś tuning", a to też warto mieć na uwadze ;) , po czwarte, nielegalne, bo nie ma homologacji.
Botanix - Wto Maj 26, 2009 01:22

Cytat:
Po trzecie, aluzji nie rozumiesz, że takie zabawy to jednak wg wielu "wieś tuning", a to też warto mieć na uwadze ;)


Dobrze zrobione wiochą nie zaleci, może tylko trochę nie pasować. Poza tym "moda" zmienia się z dnia na dzień więc ew. krytyki nie brałbym do serca. Na koniec, to jemu ma się podobać no chyba, że na pokaz robi :)

faecd - Wto Maj 26, 2009 10:16

dobra juz bez brechtu:)

U mnie po miescinie smiga mondeo (pierwsza edycja) i ma wstawione xenony 6000K w klosze zwykle, ale nie chodzi o to.

Ponizej swiatel, w uzebrowaniu zderzaka, gdzie powietrze wchodzi do komory i chlodzi chlodnice w tym miejscu ma zalozne 2 takie "lampki" z diod.
Ksztaltem takie jak u ralfi83 tylko troche wezsze i nie gryza sie tak bardzo.

Rowniez jezdzi Honda Civic 5D (czyli nasz ala R400) itez ma takie lampki.

Takie wlasnie lampki sadze, ze jeszcze by wygladaly zamontowane w zderzaku, jednak po mojemu jezeli masz normalne halogenowe zarowki i takie diody ponizej to moze troche nie kontrastowac ze soba.

Chesterrr napisał/a:
żeby może lampki choinkowe sobie zamontować, co Wy o tym sądzicie?

Zakladaj, tylko tak poukladaj lampki w reflektorze by sie fajnie na przemiennie swiecily:)

Tomasz620 - Wto Maj 26, 2009 10:45

faecd... niewiem juz czy to cos dzialac..chyba bedzie lipton..z tymi ledami..
co do thef'a to mam gdzies czy legal czy nielegal.. ! wolna amerykanka

Markzo - Wto Maj 26, 2009 12:00

ralfi.....Ty to na masce przykleiłeś?????????????????????
ralfi83 - Wto Maj 26, 2009 12:16

Nie no co Ty. Miedzy maska a reflektorem. Przyklejone na tasme dwustronna
Markzo - Wto Maj 26, 2009 12:18

:/ :/ :/ :/ :/ :/ mi się bardzo to nie podoba.... :/ :/ :/
Pływak - Wto Maj 26, 2009 12:24

Tomek620 napisał/a:

co do thef'a to mam gdzies czy legal czy nielegal.. ! wolna amerykanka


Najwyżej zabiorą Ci dowód czyli spoko :lol:

ralfi83 - Wto Maj 26, 2009 13:05

Nie musi
faecd - Wto Maj 26, 2009 14:29

Tomek620, po mojemu zostaw auto tak jak jest, to nie jest jakis golf ktorego mozna skrzywdzic a limuzyna, auto z klasa i brytyjskim snobizmem!

Mnie na przyklad takie ledy jak ma ralfi83, tez sie nie podobaja. W ogole to nie pasuje, taki misz masz...no chyba ze to auto jakies reklamowe bo masz hurtownie elektryczna, wtedy spoko:P

Markzo - Wto Maj 26, 2009 16:23

ma sie podobac właścicielowi, nie nam :wink:
Tomasz620 - Wto Maj 26, 2009 16:39

ototo... Markzo w pelni uznanie.. : D
Markzo - Wto Maj 26, 2009 17:01

co do ringów, wieś to wg mnie nie jest, ale na Twoim miejscu zrobiłbym jak NEOSSS - czyli spolerował szkła i wsadził soczewki ;) lepszy efekt ;)
Marrkus - Wto Maj 26, 2009 17:45

Markzo napisał/a:
co do ringów, wieś to wg mnie nie jest, ale na Twoim miejscu zrobiłbym jak NEOSSS - czyli spolerował szkła i wsadził soczewki ;) lepszy efekt ;)


Ale najlepiej kupić se komplet świateł z angola a te co teraz masz to albo zachować albo puścić na allegro - chodzą po 400 - 500pln a angielskie od 120 do 250

Botanix - Sro Maj 27, 2009 11:56

Tomek620

Hola, hola. Markzo pochwaliłeś a ja to co :razz: ?

Też napisałem:

Cytat:
Na koniec, to jemu ma się podobać no chyba, że na pokaz robi :)


:mrgreen: