Zobacz temat - [ R600 ] DEBADGING usuwanie emblematów! PROSZE O OPINIE!
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [ R600 ] DEBADGING usuwanie emblematów! PROSZE O OPINIE!

olek997 - Sro Kwi 21, 2010 22:49
Temat postu: [ R600 ] DEBADGING usuwanie emblematów! PROSZE O OPINIE!
Witam! znalazłem na allegro roverka po lekkim tuningu. gośc zdjął emblematy nie tylko napis ROVER i 6XXXXX ale również LOGO!

Chciałbym znać waszą opinię na temat tego. Rozumiem że o gustach niby się nie dyskutuje, ale myślę że jest to ciekawa opcja.

u mnie zepsuty jest zamek bagażnika i otwieram go tylko z wnętrza. Mam zdjęte emblematy ale też na 100% usuwam zamek i będzie tam rzeżba. bo mnie wkurza ten zamek jak i tak go nie używam. myśle ze jakąś nową centralke tez wstawie do alarmu żeby było domykanie szyb i otwieranie bagaja z pilota..
zastanawiam się czy na tą blende gdzie jest tablica rejestracyjna nie przykleić foli tej chrom bo jest czarny plastik.

i wkoncu czy nie usunąć też loga rover. auto mam granatowe a kierunki i wsteke w lampach przyciemnioną. może jakas wizualizacje by ktos zorbil?

wrzucić fotki??

oto link i screen tego roverka z allegro z usuniętym logo

http://moto.allegro.pl/it...rover_620i.html

Deamian - Sro Kwi 21, 2010 23:01

Mi bez loga się jakoś nie podoba :/ U siebie na pewno czegoś takiego nie zrobię. Po prostu jest mi czegoś brakuje. Ale to tylko moja opinia. :wink:
Mayson - Sro Kwi 21, 2010 23:13

Jeśli chodzi o debadging, to temat już był ;) Trochę ludzi tam wrzucało fotki; przejrzyj :ok:
http://forum.roverki.eu/v...light=debadging

[ Dodano: Sro Kwi 21, 2010 23:13 ]
eee... teraz widzę, że już tam byłeś :>

olek997 - Sro Kwi 21, 2010 23:16

no tak mayson ale to dośc stary już temat. a to sie tyczy r600 i tego LOGA. głównie chodzi mi o nie zdjęcie emblematów jak to byo w poprzednim temacie tylko właśnie o to LOGO:)

[ Dodano: Sro Kwi 21, 2010 23:16 ]
Mayson, co sądizsz o tym braku loga?

Mayson - Sro Kwi 21, 2010 23:23

Aj, sorry, nie doczytałem :ok:

Wizualizacja by się przydała... bo jeśli likwidowałbyś zamek, to może i to ma sens... u mnie było łyso po zdjęciu loga, to założyłem, ale może granatowy będzie inaczej wyglądał. Gdybyś zapodałfotkę w stylu tego szarego powyżej, ale swojego, to jutro wrzuciłbym Ci przeróbkę. I pamiętaj, że po zdjęciu logo zostaną 2 dziurki w klapie.

olek997 - Sro Kwi 21, 2010 23:29

no ale jak ten zamek usune i logo to rzeźba i lakierowanie. wiesz co? jak zdjąłem ROVER i 620SDi to czyściłem benzyną ekstrakcyjną a potem tempo i dupppaaa nie zeszło:( zostały takie jak się przyjrzysz dobrze widoczne kontury:( więc jako akt desperacji usune ten zamek i sie nad logiem zastanawiam i sobie klape pomaluje

juz pakuje fotki

Mayson - Sro Kwi 21, 2010 23:33

olek997 napisał/a:
zostały takie jak się przyjrzysz dobrze widoczne kontury

Mi też zostały ale spolerowałem pastą lekkościerną, a potem grubo wosku i jest OK. Ale skoro będziesz robił lakierowanie, to chyba problem z głowy ;)

olek997 - Sro Kwi 21, 2010 23:37

:)

[ Dodano: Sro Kwi 21, 2010 23:37 ]
najchętniej bym uniknął lakierowania;/ ale jak nic nsie nie uda to bede musial:/ zdejmij wszysktie napisy ze zdjęc jak mozesz tne husqvarna tez no jakbyś mógł zrób wersje z listwa chrom i bez i z tchomem na blendzie tam gdize czarna i wersje taka jak jest. dzięki bardzo! potem ankieta i do dzieła heheh:)

kasjopea - Sro Kwi 21, 2010 23:37

Hm, bez lamp wygląda czadersko :lol:
olek997 - Sro Kwi 21, 2010 23:44

kasjopea, co nie? :) kojarzy mi się z tymi zawoddami w stanach gdzie takie samochody bez świateł jeżdzą na arenie i sie rozwalają :P heheh:P
Mayson - Sro Kwi 21, 2010 23:46

Jedną masz teraz - reszta jutro do południa :ok:
olek997 - Sro Kwi 21, 2010 23:52

dzięki Mayson, dobra robota! wiesz co? podoba mi sie :))) corraz bardziejjj:)
kasjopea - Sro Kwi 21, 2010 23:56

Sorki chłopaki, że Wam się tu wtryniam, ale co to jest to czarne w lampach?
Mayson - Sro Kwi 21, 2010 23:59

kasjopea napisał/a:
co to jest to czarne w lampach?

Ten pasek? To folia przyciemniająca.

olek997 - Czw Kwi 22, 2010 00:02

Mayson, i tiusie mylisz;) LAKIER TRANSPARENTNY MOTIP :)
kasjopea - Czw Kwi 22, 2010 00:02

A za to nie zabierają dowodu rejestracyjnego czasem?
olek997 - Czw Kwi 22, 2010 00:02

kasjopea, podobają Ci się lampeczki?
kasjopea - Czw Kwi 22, 2010 00:04

olek997, mnie to się o zdanie nie pytaj, bo mi się z zasady żadne przeróbki nie podobają. W ogóle źle znoszę jakiekolwiek zmiany :głupek2: . Straszna konserwa ze mnie :razz: :wink:
olek997 - Czw Kwi 22, 2010 00:04

kasjopea, jasne że moga zabrać bo to jest ingerencja w lampe także z autmatu traci się homologacje. ale lakier tranpsarentny ma to do siebie ze ma przpeuszczalność dla światła prawie 100% także jak włączam kierunki bądź wsteke to wszystko widać bez zadnych problemów. nie ma tak ze jak skręcam to ludzie nie widzą tego. wszyskto jest jak nalezy, wiele aut ma fabrycznie tak przyciemnione lampy. także policja się nie czepia. jak są całe lampy polakierowane to tak.
Mayson - Czw Kwi 22, 2010 00:05

Ooo... dobrze to wygląda jak na lakier - równo nałożony :ok:
olek997 - Czw Kwi 22, 2010 00:05

kasjopea, to może chociaz powiedz o tym ściganiu emblematów i wypowiedz się o tym zdjęciu co Mayson przerobil. zależy mi na opini:)
kasjopea - Czw Kwi 22, 2010 00:07

Dobra, dobra, nie czaruj :lol: . Nie mam zdania, nie bójcie się, już nie będę Wam przeszkadzać :wink: .
olek997 - Czw Kwi 22, 2010 00:09

Mayson, starałem się jak mogłem. lampeczki wymontowałem oczyściłem barodz dokładnie benzynką ekstrakcyjną, okleiłem dookoła taśmą i kilka wartw w odstepach kilku minutowych nakładałem. jako lakiernik to majster ze mnie nie jest, ale to przecie znie było trudne pozatym ten lakier naprawde rewelka jest. kolega kupil jakies tanie badziewo to nic to nie miało wspólnego z lkaierem transparentnym = przepuszczalnością swiatła. wyobraż sobie ze skręcał na krzyzówce miał wlączony kierunek a gośc w niego przyp*** bo kierunku nie widział....

[ Dodano: Czw Kwi 22, 2010 00:09 ]
kasjopea, buu:( naprawde chciałem znać Twoją opinie. ale oki rozumiem.

Mazak - Czw Kwi 22, 2010 07:54

jak dla mnie lepiej wygląda z logiem bez niego jakoś tak pusto jak mówił Mayson ale to może kwestia przyzwyczajenia się :smile:
sobrus - Czw Kwi 22, 2010 08:11

Moim zdaniem lepiej ze znaczkami. I to wszystkimi. To przecież nie byle Honda :razz:
olek997 - Czw Kwi 22, 2010 09:49

:) no jak auto pozostawiamy całkiem seryjne to faktycznie lepiej niech wszyskto zostaje, ja na tomiast kilka zmian pworwadizlem, nastepnych kilka czeka na realizacje, nie chce agrotunigngów tylko porządny stylowy przedewszystkim tuning.

[ Dodano: Czw Kwi 22, 2010 09:49 ]
moim zdnaiem jak nie ma znaczków i te kierunki sa pomalowane to jak ktos nie kumaty to sie długo będzie zastanawiał co to za piekna limuzyna mnie zostawiła daleko w tyle! :P hihihi

Mazak - Czw Kwi 22, 2010 10:13

olek997 napisał/a:
moim zdnaiem jak nie ma znaczków i te kierunki sa pomalowane to jak ktos nie kumaty to sie długo będzie zastanawiał co to za piekna limuzyna mnie zostawiła daleko w tyle! :P hihihi
co racja to racja bedzie tak napewno :lol:
Mayson - Czw Kwi 22, 2010 10:44

No nie wygląda to źle - fakt, jest pusto. Ale to zależy czy ktoś chce właśnei taki efekt osiągnąć. Ja nie ściągałem znaczka z dwóch powodów - 1.pusto, 2.dziurki zostają, a w likwidowanie dziurek to już nie chcę się bawić ;)
kepo - Czw Kwi 22, 2010 12:24

ja mam 600tke w takim kolorze jak twoj, bez znaczków. wyglada ladnie ;)
logo zostawione, bo bez niego byloby dziwnie :|

bastek - Czw Kwi 22, 2010 13:09

Mi pościągane znaczki kojarzą się tylko że klapa była malowana i nie zostały założone z powrotem :razz: Ja lubię mieć wszystkie ory znaczki :mrgreen:
olek997 - Czw Kwi 22, 2010 14:37

Mystery_User, no ja tez nie mam emblematów rover i 620sdi ale tak jak pisalem zamek mam zepsuty i sie go podęte a dziurke zlikwiduje i się zastanawiam wlaśnie nad tym logiem też.
bastek, a ja właśnie lubie tuning:) a to jest naprawde ładny tuning :) jak dla mnie ;) nie wieś ale wlaśnie taki stylowy:)

[ Dodano: Czw Kwi 22, 2010 14:37 ]
Mayson, dzięli mayson! a mogłbyś to samo foto zrobić bez tej listwy chromowej? a drugie z dodatkową listwą chromowana taką jak ty masz z tyłu w tych szparkach???

Mayson - Czw Kwi 22, 2010 14:56

Nie mam teraz zbyt wiele czasu. Ale powiem Ci, że bez tej listwy chromowanej to lipnie wygląda, sam sobie taką założyłem ;) A te cieniutkie listewki w zderzaku, to będzie kiepsko będzie wyglądało dorobione na fotce ;/
olek997 - Czw Kwi 22, 2010 15:05

Mayson, a w rzeczywistości? :) jak myśisz jak usune to wszystko to dac ta listwe taam w te szparki? jakie jest twoje zdanie?
Mayson - Czw Kwi 22, 2010 15:16

olek997 napisał/a:
Mayson, a w rzeczywistości? jak myśisz jak usune to wszystko to dac ta listwe taam w te szparki? jakie jest twoje zdanie?

Ja dałem i mi się podoba. I nie tylko mi ;)

olek997 - Czw Kwi 22, 2010 15:20

w tkaimr aize kase trzeba zebrac i działać. ja to tego przycemnie delikatnie szybki to będzie zacnie:)
Krzysi3k - Czw Kwi 22, 2010 18:25

Fajnie to będzie wyglądało ;)
Rób, rób :)

olek997 - Pią Kwi 23, 2010 00:45

Krzysi3k, kilka zmian w wyglądzie + zmiany mechaniczne ku podniesieniu mocy tak jak rozmawiamy w innym temacie na forum:) i będzie rewelacja;)
Perez - Pią Kwi 23, 2010 11:23

Bez znaczkow mi sie podoba, tylko logo bym zostawil. Przyjezdza do nas na spot Tricky bez napisow i wyglada to bardzo ladnie.
Podoba mi sie tez ta chrom listwa naklapie.
Jezeli zas chodzi o lampy to od kad kupilem R to nad tym mysle, ale wydaje mi sie, ze u Ciebie jest ten pasek troche za ciemny. Ladniej by wygladalo gdyby byl tylko lekko przydymiony.

olek997 - Pią Kwi 23, 2010 11:36

Perez, otóż właśnie nie wyglądało by lepiej;( bo kierunki mamy pomaranćz i wsteke białą i by było to widać. wiesz jak lakierowałem to najpirw na łozyłem dwie warstwy i był przydymione no ale to bleee jak dla mnie wygladało. a teraz naprawde świetnie wygląda a przepuszczlaność swiatła pierwsza klasa. wydaje CI się ze są zbyt czarne bo zdjęcie teleofnem robione, prawdopodobnie bed ena zlocie także sobie zobaczysz:)
Perez - Pią Kwi 23, 2010 11:42

olek997 napisał/a:
bo kierunki mamy pomaranćz i wsteke białą

Jak kazdy w 600 ;)

olek997 napisał/a:
przepuszczlaność swiatła pierwsza klasa

jezeli o to chodzi to wiem, bo kiedys mialem malca tak zrobionego i swiatelka bylo elegancko widac
olek997 napisał/a:
wydaje CI się ze są zbyt czarne bo zdjęcie teleofnem robione

Mozliwe, zawsze inaczej wyglada na zywo niz na zdjeciach.
olek997 napisał/a:
prawdopodobnie bed ena zlocie także sobie zobaczysz:)

Oj na tym zlocie to sie zalamiesz jak zobaczysz moja 600, ale jej stan sie niedlugo zmieni, albo i ona sama :)

olek997 - Wto Kwi 27, 2010 12:28

Perez napisał/a:
Oj na tym zlocie to sie zalamiesz jak zobaczysz moja 600, ale jej stan sie niedlugo zmieni, albo i ona sama


a czemu????

[ Dodano: Wto Kwi 27, 2010 12:28 ]
halo halo prosze o następne opinie:)

zuber84cool - Wto Kwi 27, 2010 23:23

olek997, oj widzę szalejesz na całego :) ,ale jak już robisz DEBADGING to zostaw na tylnej klapie logo bo jakoś tak dziko,fajnie że starasz się upiększyć swojego RH600 i jest naprawdę ładny widać masz pasję,ale pamiętaj by nie przesadzić :wink: ja tam wolę nie robić DEBADGING'u podoba mi się jak jest a przy odsprzedaży nie będę musiał znowu ich przyklejać i nikt nie będzie mi wmawiał że może bity czy jak itd na lampy to folia bo zawsze można zerwać itd. wiesz mam taki sentyment Rover'ów już dawno nie produkują i jest ich coraz mniej więc tak ważne jest ich utrzymanie w bdb stanie i w oryginale :wink: ,kto wie może kiedyś za 20lat będzie jeszcze coś wart :mrgreen:
olek997 - Wto Kwi 27, 2010 23:32

zuber84cool, może masz rację :) w sumie 1 auta ponoć się nie sprzedaje;P wiesz 600 ma już troszke lat i naprawde trzeba troszke starań włożyć żeby wizualnie pięknie i z charakterkiem się prezentował:)

[ Dodano: Wto Kwi 27, 2010 23:31 ]
zuber84cool, odnośnie debadgingu to jeśli miałbym napis rover i 600 lub 620SDI w super stanie jak nówka to może i bym nie zdjął... no ale jednak widać już było na nich że troche czasu już mają :) pozatym jestem młody i mam lekką manie na temat przeróbek wozu, ale tak bardoz kocham swojego roverka że zanim coś zrobi w nim to sie o opinie zapytam, albo u kogoś podpatrze żeby jak najmniej błędów zrobić:)

[ Dodano: Wto Kwi 27, 2010 23:32 ]
zuber84cool, pomyśl na ile wycenium moje indywiduum:P

zuber84cool - Wto Kwi 27, 2010 23:32

Moje pierwsze auto poszło po roku a włożyłem w nie kupę kasy było minęło,a Roverek wiernie służy i jakoś tego nie widzę aby się go pozbywać,kto wie może faktycznie zostanie do końca... :wink:
olek997 - Wto Kwi 27, 2010 23:38

zuber84cool, ja wiem że swoim kilka lat jeszcze pośmigam, ale następonej fory to juz roverka nie kupie.... bo to nie honda:( bu;( a tuning musi być, ale taki właśnie fajny;) taka delicja heheh. widziałeś fotki bez loga? juz zrobilem debading i napisów sie pozbyłem. został zamek i logo hmmm... zobaczasz jak wygląda na tych fociszach od maysona kotre w photshopie zrobil. jeszcz przyciemnione szybki , ładna koncówka wydechu i będę w niebowzięty;) co o tmym myślisz? obejrzyj sobie rovekra mojeog na autocentrum:) link poniżej
zuber84cool - Wto Kwi 27, 2010 23:40

olek997 napisał/a:
pomyśl na ile wycenium moje indywiduum:P
masz pasję chłopie i ja to rozumiem i doceniam,pamiętam jak właśnie było z moim pierwszym autem,odpicować i doprowadzić do idealnego stanu ale i tak się sprzedało a w RH600 jak zobaczyłem to się zakochałem normalnie a co dziwne dopóki go nie zobaczyłem to przy zakupie nawet nie brałem pod uwagę :wink:

[ Dodano: Wto Kwi 27, 2010 23:40 ]
olek997 napisał/a:
co o tmym myślisz? obejrzyj sobie rovekra mojeog na autocentrum:)
przecież wiesz że podoba mi się twój RH600 :mrgreen:
olek997 - Wto Kwi 27, 2010 23:47

zuber84cool napisał/a:
przecież wiesz że podoba mi się twój RH600

dzięki:)) przynajmniej człowiek wie że ktoś docenia robote;P jak sie dua tzn nic mi na polibudize nie wyskoczy (w prayc juz wolne załatwione) to będę na zlocie, będziesz może? to z chęcią obejrze Twojego Roverka, pozatym może jak zobaczysz na żywo to sam zaczniesz tuning;P hihih:)

zuber84cool - Wto Kwi 27, 2010 23:56

Na zlot nie dam niestety rady się wybrać,chociaż bym chciał ot tak się różnie w życiu ułoży lub coś innego wypadnie,człowiek się powoli starzeje :mrgreen:

[ Dodano: Wto Kwi 27, 2010 23:56 ]
Dobra idę się kłaść

Pozdro wszystkim

olek997 - Wto Kwi 27, 2010 23:58

zuber84cool, no rozumiem:( szkoda:( no dobrej nocy kolego;)

[ Dodano: Wto Kwi 27, 2010 23:58 ]
p.s. trzeba być wiecznie młodym! choć w dzisiejszym świecie to ściema... odbiegając od tematu powiem że pracuje juz troche i jako młody gość miałem wsumie jakies idee, a z biegiem czasu i nabywaniem doświadczenia te idee znikają :( smutne to!