Zobacz temat - Dywaniki do R200/25/MG ZR i R400/45/MG ZS
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Dywaniki do R200/25/MG ZR i R400/45/MG ZS

PTE - Wto Kwi 07, 2009 14:05
Temat postu: Dywaniki do R200/25/MG ZR i R400/45/MG ZS
Może kogoś zainteresuje informacja, że w Rimmerbros dostępne są oryginalne dywaniki (ciemnoszare i beżowe) w przystępnej cenie - niecałe 10 funtów za kpl. :wink:

dywaniki R25/MG ZR

dywaniki R45/MG ZS

Można teżkupić np. skrzynię PG1 za 244 funty...

ywis - Wto Kwi 07, 2009 14:06

Hm. Zamówiłbym sobie te dywaniki...
pietro - Wto Kwi 07, 2009 14:18

ładne te ash grey, również byłbym zainteresowany jakby ktoś coś zamawiał
wild_weasel - Wto Kwi 07, 2009 14:20

i ja też! :hejka:
Pat - Wto Kwi 07, 2009 14:20

fajne te dywaniki
zouza - Wto Kwi 07, 2009 14:29

ja też
kalisz - Wto Kwi 07, 2009 15:40

Czy te gumowe, które widnieją na stronie z przeznaczeniem do Streetwise'a, będą pasować do R200?

Jeżeli tak, to jeśli zamawialibyście jakoś grupowo jestem chętny :wink:

kasjopea - Wto Kwi 07, 2009 15:45

eeee ja też chcę :lol:
namiko - Wto Kwi 07, 2009 15:47

Czekam na maila z podanymi kosztami przesyłki. Mam nadzieję, że nie przekroczy wartości przedmiotu....

[ Dodano: Wto Kwi 07, 2009 15:52 ]
Tylko czy jesteś pewni, że ona pasują na NASZĄ stronę? Czy nie powinny mieć odwrotnego kształtu? Tzn. lewy taki jak prawy i odwrotnie?

[ Dodano: Wto Kwi 07, 2009 16:02 ]
Tak sobie pooglądałam różne dywaniki i te są chyba jednak o.k.

secio - Wto Kwi 07, 2009 16:41

PTE napisał/a:
Tylko czy jesteś pewni, że ona pasują na NASZĄ stronę? Czy nie powinny mieć odwrotnego kształtu? Tzn. lewy taki jak prawy i odwrotnie?


Na nasza strone sa tylko "Sandstone Beige"... ale w pozostałych jest adnotacja: "Could be modified/cut to fit RHD.".

Ktos wie jak takie "docinanie" wyglada ? Są wytłoczone elementy ktore sie odcina, czy robi sie to we wlasnym zakresie i w/g uznania ? ;)

Dołączajac sie do pytania wrc_fan. Tylko jedne z wymienionych dywanikow sa dedykowane dla R200. Czy Streetwise i R25 maja inny kształt podlogi czy mozna w ciemno brac dla R25 i zastosowac w R200 ?

piotr8 - Wto Kwi 07, 2009 17:06

Ja też sie pisze na komplet :lol:
namiko - Wto Kwi 07, 2009 18:20

Cena przesyłki, moim zdaniem, zaporowa: 30 funtów. Poniżej wklejam odpowiedź (nie śmiać się z mojego angielskiego :twisted: ) :

Thanks for the email, these mats are priced at ?6.50+vat and the shipping direct to Poland would be approx ?29.85+vat.
Regards
Rimmer Bros Ltd.

monika wrote:
>
>
> Hi! I want to buy this product - Part No. EAH105290LNF <http://www.rimmerbros.co.uk/cgi-bin/rimmer?findpart&PartID=EAH105290LNF&Page=mg_rover/mgzr_rover_25_streetwise>
> Do extradition proceedings be possible for Poland? Would be what cost?

kasjopea - Wto Kwi 07, 2009 18:32

Trzeba tam kogoś wysłać :lol:
Mix - Wto Kwi 07, 2009 18:39

kasjopea napisał/a:
Trzeba tam kogoś wysłać :lol:

...albo zebrać więcej chętnych :wink: Ja bym się pisał na te ciemne. Szkoda, że logo R a nie MG, ale jestem w stanie to zaakceptować :wink: Tak sobie pomyślałem, że może któryś z klubowiczów, siedzących w UK może pomóc. Wtedy wysyłka na terenie UK jest napewno tańsza, a dywaniki można wysłać prywatnie do PL za mniejsze pieniądze...

Ley - Wto Kwi 07, 2009 20:46

ja tez chetnie bym sie pisal na takie dywaniki
namiko - Wto Kwi 07, 2009 21:14

To co robimy? Czekamy, aż znajdzie się ktoś z Królestwa i nas poratuje?
Czy robimy listę i po zebraniu chętnych kontaktujemy się nimi i pytamy ponownie ile kosztowałoby wysłanie iluś tam sztuk?
Jestem w stanie zaakceptować koszt przesyłki do połowy wartości dywaników. Jeśli wyjdzie drożej to wolę kupić u Tomiego i dofinansować rodzimych przedsiębiorców. :wink:

W razie czego rozpoczynam listę:
1. namiko

Mix - Wto Kwi 07, 2009 23:43

Poczekajmy na odzew, może ktoś pomoże...
Jakby co wpisuję się na listę:
1. namiko
2. Mixtated
3.

Ley - Wto Kwi 07, 2009 23:48

Mixtated napisał/a:
Poczekajmy na odzew, może ktoś pomorze...
Jakby co wpisuję się na listę:
1. namiko
2. Mixtated
3.


3.Ley

wild_weasel - Wto Kwi 07, 2009 23:53

4. wild_weael oczywiście :D
kasjopea - Wto Kwi 07, 2009 23:56

1. namiko
2. Mixtated
3. Ley
4. wild_weasel
5. kasjopea

ywis - Sro Kwi 08, 2009 09:23

1. namiko
2. Mixtated
3. Ley
4. wild_weasel
5. kasjopea
6. ywis
7.

Również się pisze na te szare :)

PTE - Sro Kwi 08, 2009 09:26

secio napisał/a:
Na nasza strone sa tylko "Sandstone Beige"... ale w pozostałych jest adnotacja: "Could be modified/cut to fit RHD."


Odwrotnie - na "naszą" stronę są Ash Grey - LHD. Sandstone są RHD, czyli do aut przystosowanych do ruchu lewostronnego.


Ja bym w sumie te szaraki też kupił. Trzeba się dowiedzieć, ile wyniósłby koszt przesyłki powiedzmy 10 kompletów. Zainteresowanie wpłacają1 osobie pieniądze, ta zamawia i płaci w RimmerBros a po otrzymaniu rozsyła po kraju po krajowych stawkach. Tylko kto będzie miała na tyle sił aby tego dokonać? :grin:

namiko - Sro Kwi 08, 2009 09:40

Zaraz zapytam ile kosztowałoby przesłanie 10 kompletów. Mogę to zamówić. Płatność jest kartą, więc nie ma problemu.

Wszystkich zainteresowanych proszę o decyzję czy czekamy na kogoś z wysp - lub go aktywnie :mrgreen: szukamy wśród forumowiczów - czy załatwiamy to sami.

ywis - Sro Kwi 08, 2009 09:59

Jest kilka osób z forum, które mieszkają w UK, więc może by się podjęli tego zadania, no ale to trzeba by było ich zapytać, bo sami za nich decyzji nie podejmiemy.

namiko, zapytaj jeszcze jaki czas dostawy, tak +/- dla naszej informacji.

namiko - Sro Kwi 08, 2009 10:07

ywis, podają na stronie w zakładce dostawa:

EU Countries
The European Union Single Market permits the free movement of goods between all EU countries. This allows us to provide a superb service to all our customers within the EU, with the benefits of improved delivery - via lower charges and easier documentation. Deliveries can easily be arranged using air or surface transport.
Please request a competitive quotation for the cost of shipping. Deliveries can take 3-7 working days from despatch. If you are posting your order to us, please telephone/fax so that we can confirm delivery charges.

BoloSr - Sro Kwi 08, 2009 10:11
Temat postu: Re: Dywaniki do R200/25/MG ZR i R400/45/MG ZS
szkoda ze nie mam szarych do 45 :(
ywis - Sro Kwi 08, 2009 10:12

No czyli długo przesyłka nie idzie, więc jeśli nikogo się nie znajdzie z UK, to może ktoś z nas może się tym zająć.
Mix - Sro Kwi 08, 2009 10:23

namiko napisał/a:
Deliveries can take 3-7 working days from despatch

To już wiemy dlaczego wysyłka jest taka droga :/ Często-gęsto Poczta Polska na terenie PL nie wyrabia się w takim czasie, a tu idzie z UK :mrgreen:

zouza - Sro Kwi 08, 2009 10:50

1. namiko
2. Mixtated
3. Ley
4. wild_weasel
5. kasjopea
6. zouza (oczywiście jak będą na dobrą stronę)

ywis - Sro Kwi 08, 2009 10:53

zouza, ej... a ja też byłem na liście... szare są na dobrą stronę.
zouza - Sro Kwi 08, 2009 10:57

1. namiko
2. Mixtated
3. Ley
4. wild_weasel
5. kasjopea
6. zouza
7. ywis
Sorki ale coś mi się połowa postów tutaj wysypała :hmm:

wild_weasel - Sro Kwi 08, 2009 11:11

Hmm. Sandstone Beige są niby RHD ale wizualnie wyglądają identycznie jak Ash Grey - tylko przednie są zamienione stronami. Mam rację?
Kierownicę mam po lewej stronie i wolałbym tego nie zmieniać :mrg:

magneto - Sro Kwi 08, 2009 14:43

1. namiko
2. Mixtated
3. Ley
4. wild_weasel
5. kasjopea
6. zouza
7. ywis
8. magneto, z tym że ja chcę te: EAH105370CBA

BoloSr - Sro Kwi 08, 2009 16:23

magneto napisał/a:
1. namiko
2. Mixtated
3. Ley
4. wild_weasel
5. kasjopea
6. zouza
7. ywis
8. magneto, z tym że ja chcę te: EAH105370CBA


a sa szare do 45 ?? ? bo jakos tego nie potrafie znalesc :(

kasjopea - Sro Kwi 08, 2009 16:25

Z tego co widziałam, to beżowe i brązowe tylko :/
BoloSr - Sro Kwi 08, 2009 16:26

kasjopea napisał/a:
Z tego co widziałam, to beżowe i brązowe tylko :/

to lipa bede musial zrobic z tych co mam szablony i zrobic sobie nowe :mrgreen:

kalisz - Sro Kwi 08, 2009 21:17

Ponawiam swoje pytanie :neutral:
Czy te gumowe, które widnieją na stronie z przeznaczeniem do Streetwise'a, będą pasować do R200?

Brt - Sro Kwi 08, 2009 21:19

wrc_fan_ napisał/a:
Czy te gumowe, które widnieją na stronie z przeznaczeniem do Streetwise'a, będą pasować do R200?

Tak ... :ok:

kalisz - Sro Kwi 08, 2009 21:47

1. namiko
2. Mixtated
3. Ley
4. wild_weasel
5. kasjopea
6. zouza
7. ywis
8. magneto, z tym że ja chcę te: EAH105370CBA
9. wrc_fan_ (Front Rubber Mats - LHD. Grey - Streetwise)
10.

DrMambo - Sro Kwi 08, 2009 22:09

1. namiko
2. Mixtated
3. Ley
4. wild_weasel
5. kasjopea
6. zouza
7. ywis
8. magneto, z tym że ja chcę te: EAH105370CBA
9. wrc_fan_ (Front Rubber Mats - LHD. Grey - Streetwise)
10.DrMambo (LHD. Ash Grey - Rover 25)

namiko - Sro Kwi 08, 2009 22:23

Nie mam jeszcze odpowiedzi. Pytałam o 10 kompletów, więc myślę, że na razie listę możemy zamknąć. Jak przyjdzie informacja o kosztach przesyłki i wszyscy zainteresowani je zaakceptują, to każdy poda jakie dywaniki zamawia.
Potem ustalimy co dalej.

[ Dodano: Czw Kwi 09, 2009 23:12 ]
Wybaczcie, że odzywam się dopiero teraz, ale w pracy zablokowali mi roverki.pl :evil: a po powrocie z pracy wolną chwilę mam dopiero teraz. Dostałam odpowiedź. Wklejam.

Cytat:
Good morning

The cost of Ten mats would be ?70.00 estimate will depend on the final
weight and size.

To order we need a full name and address also a credit card.

Regards

ALAN

Monika wrote:
> How many cost delivery 10 sets of mats?


I co myślicie? To po 7 funtów na głowę.
No i zastanawiam się jak to wszystko technicznie załatwić skoro nie zamawiamy wszyscy tych samych dywaników.... I jak ująć te koszty przesyłki przy płaceniu za zamówienie?

Ale najpierw co do kosztów.
Koszt dywaników to jak wynika z maila jakieś 8-9 funtów (bo do 6-ściu z kawałkiem doliczają podatek), ale na stronie podają, że 9,79 funtów a zapłacić trzeba wg formularza na stronie. Do tego 7 funtów kosztów przesyłki. Funt jest po mniej więcej 5 zł. Teraz dochodzi przesyłka w Polsce. Dywaniki lekkie nie są. Mam nadzieję, że nie ważą więcej niż 5 kg, ale pewnie więcej niż 2 kg wyjdzie. Jakoś tam to zapakuję (chociaż nie mam pomysłu jak) więc koszty opakowania możemy odliczyć (w najgorszym razie zawinę to w folię pakową i okleję taśmą - nie będzie najładniej ale przynajmniej bezpiecznie).
Przesyłka paczki pocztowej nie priorytetowej o wadze od 2 do 5 kg w gabarycie A (raczej w wymiar B nie wpadnie) kosztuje 13 zł. Wychodzi razem za całość 98 zł. To raczej minimum. Jeśli będą cięższe niż 5 kg (naprawdę nie wiem "na oko" ile mogą ważyć - moje są strasznie ciężkie, ale są welurowo-gumowe) to koszt wzrośnie o 5 zł. Jeśli komuś będzie się śpieszyło to musi doliczyć 1,5-2 zł do priorytetu.

Proszę, aby wszyscy chętni się nad tym zastanowili.

DrMambo - Czw Kwi 09, 2009 23:58

podziel równo na ilość osób i tyle .. napisz koszty i prześlemy hajs ..
Mix - Pią Kwi 10, 2009 00:14

namiko napisał/a:
w najgorszym razie zawinę to w folię pakową i okleję taśmą - nie będzie najładniej ale przynajmniej bezpiecznie

I to będzie chyba najrozsądniejsza opcja... Pozatym myślę, że każdy KPL będzie zapakowany osobno w folię. Wystarczy złożyć na pół i okręcić taśmą "na cztery" i będzie dobrze.

Jeśli dobrze liczę to za dywaniki, które mnie interesują zapłacę w sumie 82PLN ((9,79+7)*4,89) + przesyłka w PL.

Czy te 70 funtów za łączną przesyłkę jest brutto?

namiko - Pią Kwi 10, 2009 00:37

Proponuję tak:
przyjąć, że koszt kompletu z przesyłką do Polski to 17 funtów (zaokrąglam w górę) czyli 85 zł + 13 zł koszty przesyłki w Polsce czyli RAZEM 98 PLN. Ile w końcu zapłacę za dywaniki i przesyłkę okaże się niestety dopiero po zapłacie - jak mi ściągną po jakimś kursie kasę z karty kredytowej - niekoniecznie będzie to 4,89, przecież wysokość kursu nie zależy ode mnie. Płacę tak na ebay'u za pośrednictwem Paypala i zapewniam, że nie jest to kurs średni NBP.... :/ Choć chciałabym, aby był... Jeśli po wysyłce i rozliczeniu wszystkiego zostanie kasa, to każdemu zwrócę różnicę. Nawet jak zostanie złotówka. Jak zabraknie to napiszę ile i też się rozliczymy.

Wartość zamawianych dywaników to około 90 kilka funtów (ktoś chciał te gumowe a one są tańsze). Przesyłka 70 funtów. Razem 160 x 5 zł = 800 zł.... Hę... Trochę kurcze strach. Ktoś z Was kupował coś od nich? Mam podać im mój numer karty. Włącznie z magicznym 3-cyfrowym numerkiem. Ktoś wie jaki serwis obsługuje ich płatności?

No i ten mój angielski. :głupek2: Żeby niczego nie popiep.....ć. :ups:

[ Dodano: Pią Kwi 10, 2009 00:38 ]
Mixtated napisał/a:
Czy te 70 funtów za łączną przesyłkę jest brutto?

Trzeba jeszcze dopytać.

kasjopea - Pią Kwi 10, 2009 00:56

No i żeby wszystkie były na "naszą" stronę :???:
namiko - Pią Kwi 10, 2009 03:10

Na razie proszę uzbroić się w cierpliwość. Napisałam na PW do jednego z forumowiczów mieszkających na Wyspie z prośbą o pomoc. Odpisał mi bardzo przyjaźnie i obiecał zadzwonić do tej firmy i nieco wypytać. Zaleca ostrożność, ale nie straszy. :smile:
Z miłosierdzia dla kolegi na razie nie podam jego nicka... :wink: Chyba, że sam się ujawni lub pozwoli to zrobić.
Odezwie się w środę, bo teraz tam mają przerwę świąteczną. Robimy więc przerwę w temacie do środy. Do środy wieczorem, bo - jak już pisałam - roverki.pl mi w pracy zablokowali. :beczy: :evil: Wrrr...

wild_weasel - Pią Kwi 10, 2009 08:37

Dobrz ludzie, powiedzcie - beżowe (Sandstone Beige) są RHD czyli dla aut z kierownikiem po prawej stronie, tak? A czy wizualnie nie są one odpowiednikiem tego, co pasuje do naszych, kontynentalnych aut? Wiem, że RHD nie równa się LHD, ale czy wizualnie nie jest to to samo?
Jeśli są tylko dla R z kierownicą po prawej i nie da się nic zakombinować - to muszę się wypisać :(
Zatem - Sandstone Beige pasują do normalnych Roverków czy też nie????

secio - Pią Kwi 10, 2009 11:32

PTE napisał/a:
secio napisał/a:
Na nasza strone sa tylko "Sandstone Beige"... ale w pozostałych jest adnotacja: "Could be modified/cut to fit RHD."


Odwrotnie - na "naszą" stronę są Ash Grey - LHD. Sandstone są RHD, czyli do aut przystosowanych do ruchu lewostronnego.


Oczywiście masz racje.

Mix - Sro Kwi 15, 2009 22:53

Nie żebym miał ADHD lub coś w ten deseń :wink: ale mamy po świąteczną środę, więc podbijam temat...
Coś się ruszyło w sprawie?

namiko - Sro Kwi 15, 2009 23:09

Na razie nic nie wiem. Kolega obiecał zadzwonić do nich dziś. Odpisał mi za pierwszym razem około drugiej w nocy, więc go na razie nie atakuję. Jeśli do jutra wieczorem się nie odezwie to wyślę mu wędkę - co słychać.
Ale po głębszym zastanowieniu się przyznam, że się zastanawiam. Okazja jest - owszem, ale zawsze marzyłam o czarnych welurach od Tomiego, ale one też niby są w kolorze Ash Grey. Więc to pewnie ten sam odcień. Tylko tu jest kolorowe logo.
Czy ktoś z forumowiczów kiedykolwiek coś kupował z tego sklepu? W końcu to będzie zamówienie za ponad 150 funtów czyli ładnych kilkaset złotych...

Mix - Sro Kwi 15, 2009 23:19

namiko napisał/a:
Ale po głębszym zastanowieniu się przyznam, że się zastanawiam. Okazja jest - owszem, ale zawsze marzyłam o czarnych welurach od Tomiego, ale one też niby są w kolorze Ash Grey. Więc to pewnie ten sam odcień. Tylko tu jest kolorowe logo.

Ja nigdy na welury specjalnie nie chorowałem, miałem kupić coś na Alledrogo, aż do momentu gdy zobaczyłem te w kolorze Copper beech :grin: Innym kolorem, nawet oryginałów nie jestem zainteresowany :wink:

PTE - Czw Kwi 16, 2009 07:38

Co do reputacji sklepu, to nie ma się czym martwić - to nie żadna firma krzak i na pewno nikogo nie oszukają.
DrMambo - Czw Kwi 16, 2009 22:27

10.DrMambo (LHD. Ash Grey - Rover 25) z przykrością muszę się wypisać ... nie wyczekałem i kupiłem od prywatnego sprzedawcy na zaciszu .. :roll:
Mix - Czw Kwi 16, 2009 22:53

DrMambo, pochwal się jakie i za ile :wink:
namiko - Nie Kwi 19, 2009 20:10

Niestety nie mogłam się szybciej odezwać. Mam odpowiedź. Wklejam:
Cytat:
Witam.
A więc tak,dzwoniłem do firmy i...
-można na ich stronie złożyć zamówienie(niby wyjdzie taniej-dają jakiś upust)
-za przesyłkę 10 kompletów mat (do mnie,do Londynu)chcą 12,50 Funta-czyli cena OK
-istniała by możliwość że je kupię i zabiorę do Polski ale...nie wiem kiedy pojadę :/
-jeżeli ja je kupię i potem chciałbym je wysłać do Polski,to koszty oscylują coś koło 20 paru funtów(paczka do 25 kg).

Jeżeli macie jakieś pomysły,a wydaje się wam że mogę jeszcze pomóc,to walić jak w dym :grin:
Jak mogę to pomogę :wink:

Pozdrawiam Seweryn.


[ Dodano: Nie Kwi 19, 2009 20:11 ]
Czyli jeśli udałoby się nam załatwić to za pośrednictwem uprzejmego kolegi z forum, to za przesyłkę wyszłoby więcej niż połowę taniej...

am_k - Nie Kwi 19, 2009 20:19

1. namiko
2. Mixtated
3. Ley
4. wild_weasel
5. kasjopea
6. zouza
7. ywis
8. magneto, z tym że ja chcę te: EAH105370CBA
9. wrc_fan_ (Front Rubber Mats - LHD. Grey - Streetwise)
10. am_kowalski.(ciemnoszare)
Jak można to się piszę.

kasjopea - Nie Kwi 19, 2009 20:46

Ja się wypisuję :wink:
namiko - Nie Kwi 19, 2009 20:55

Hm... Link z początku wątku chyba się zdezaktualizował...
PTE - Czw Kwi 23, 2009 08:58

namiko napisał/a:
Hm... Link z początku wątku chyba się zdezaktualizował...


Jak to? Przecież ash grey LHD do R25 i copper'y LHD do R45 są nadal dostępne :razz:

Ja mogę wskoczyć na m-ce wypisujących się - miałbym ash grey na lato :wink:

zouza - Czw Kwi 23, 2009 12:06

Hmm a na czym w końcu stanęło?? Bo jak cena wyjdzie ok. 100zł to wolę trochę dołożyć i kupi te premium w TomaTeam
namiko - Pią Kwi 24, 2009 10:29

Przepraszam wszystkich czekających na jakąkolwiek wiadomość, ale dopiero dziś (urlop) mam chwilę, żeby wejść na forum. Gdybyśmy chcieli załatwić to za pośrednictwem jednego z forumowiczów boss.007 to tak jak w cytowanej powyżej wiadomości koszt przesyłki do niego wyniósłby 12,5 funta plus około 25 funtów przesyłki do Polski. Czyli razem około 35-40 funtów. To prawie o połowę mniej niż bezpośrednio ze sklepu. Kolega chętnie pomoże, więc chyba lepiej skorzystać z jego pośrednictwa. Proszę więc niech każdy poda czy i co chce zamówić. Myślę, że bez sensu, żeby każdy zamawiał u boss.007 pojedynczo. Moim zdaniem trzeba zrobić listę, policzyć na głowę koszty przesyłki i dopiero przesłać do niego wiadomość. Kasę już chyba też trzeba wysłać bezpośrednio do niego.

zouza,
- koszt dywaników (w najdroższym wariancie - bez upustów) 9 funtów x 5zł/funta czyli razem 45 zł
- koszt przesyłki 12,5 funta do boss.007 + około 25 funtów do Polski x 5 zł/funt i dzielone pomiędzy np. 10 osób = około 18,75 zł

RAZEM KOSZT DYWANIKÓW OKOŁO 64 ZŁ - JEŚLI PRZESYŁKA OD BOSS.007 DO NAS WYJDZIE DROŻEJ (WAGA PRZEKROCZY 25 KG) TO WYJDZIE PEWNIE KILKA-KILKANAŚCIE ZŁOTYCH DROŻEJ - trudno, żeby człowiek dopłacał do naszego zamówienia :wink:

Osobiście jestem skłonna kupić to TYLKO za jego pośrednictwem - jakoś wydaje mi się to bezpieczniejsze. W przypadku jeśli większość zdecyduje inaczej ja rezygnuję.

Zaczynamy listę. Żeby zmobilizować maruderów (m.in. takich jak ja ostatnio :razz: ) zamówienia zbieramy do poniedziałku - w weekend każdy tu przecież zajrzy, a i ta promocja nie będzie trwała wieczność więc trzeba się śpieszyć. Proponuję zamawiać dość dokładnie - nazwa, nr produktu, ilość. Ułatwi to sprawę boss.007. Lista oczywiście może przekroczyć 10 osób. Zamykamy ją w poniedziałek o 22:00. Może tak być?

1. namiko:
- Overmat Set - LHD. Ash Grey - Rover 25: Part No. EAH105290LNF- 1 komplet
- Front Rubber Mats - LHD. Grey - Streetwise: Part No. XPT000038ACA - 1 komplet
- UWAGA: przesyłka liczona za 2 komplety (czyli jakby za 2 osoby)

[ Dodano: Pią Kwi 24, 2009 10:34 ]
Kurza twarz! Zapomniałam o rozesłaniu w Polsce. Ale może jakoś inaczej to załatwimy? Może na spocie byśmy to między sobą rozdali? Jeśli przesyłka miałaby przyjść do mnie to być może udałoby mi się dostarczyć dywaniki do Warszawy...
Ostatecznie musimy doliczyć do całości maksymalnie 13 zł na głowę. Jak dywaniki wyjdą lżejsze niż 2 kg to 11 zł.

kasjopea - Pią Kwi 24, 2009 11:56

Wiem, wiem, że 50 razy zmieniam zdanie :oops: . Wzięłabym chętnie te dywaniki, ale takie jak chcę, czyli Sandstone beige 45/400 są RHD, czyli nie pasują. Ktoś tam pisał o docinaniu. Ja tego nie widzę. Zastanawia mnie czy w ogóle są te dywaniki w wersji LHD. :/
wild_weasel - Pią Kwi 24, 2009 12:19

Cytat:
Wzięłabym chętnie te dywaniki, ale takie jak chcę, czyli Sandstone beige 45/400 są RHD, czyli nie pasują. Ktoś tam pisał o docinaniu. Ja tego nie widzę. Zastanawia mnie czy w ogóle są te dywaniki w wersji LHD. :/

Podpisuję się pod tym - tylko mam na myśli wersję Sandstone beige do 25/200. Choć te akurat na zdjęciu wyglądają jak LHD...

kasjopea - Pią Kwi 24, 2009 12:25

Te dla mnie na zdjęciu ewidentnie wyglądają na niepasujące :/
namiko - Sro Kwi 29, 2009 18:27

Cóż. Poniedziałek minął. Dziś jest środa. Rozumiem, że nikt nie jest zainteresowany kupnem dywaników. W takim razie cała akcja związana z tym zamówieniem umiera. :/ Szkoda, bo były ładne i niedrogie...
PTE - Czw Kwi 30, 2009 08:30

namiko napisał/a:
Cóż. Poniedziałek minął. Dziś jest środa. Rozumiem, że nikt nie jest zainteresowany kupnem dywaników. W takim razie cała akcja związana z tym zamówieniem umiera. :/ Szkoda, bo były ładne i niedrogie...


Ja jestem cały czas chętny na ash grey LHD do R25. Może pozostali nie zajrzeli jeszcze do wątku? Nie każdy codziennie przegląda forum.

magneto - Czw Kwi 30, 2009 10:02

Ja też jestem chetny na te o których pisałem
PTE napisał/a:
Może pozostali nie zajrzeli jeszcze do wątku? Nie każdy codziennie przegląda forum.

Zaglądam na forum każdego dnia ale temat jakoś umknął mojej uwadze :razz:

namiko - Pią Maj 01, 2009 07:43

namiko napisał/a:
1. namiko:
- Overmat Set - LHD. Ash Grey - Rover 25: Part No. EAH105290LNF- 1 komplet
- Front Rubber Mats - LHD. Grey - Streetwise: Part No. XPT000038ACA - 1 komplet
- UWAGA: przesyłka liczona za 2 komplety (czyli jakby za 2 osoby)

:twisted: Więcej zdecydowania proszę... Skoro potrzeba więcej czasu to przedłużamy akcję do następnego poniedziałku tj. 11 maja. Co z tego wyjdzie - okaże się.
Zainteresowanych proszę o wpisywanie się na listę wg powyższego wzoru.

PTE - Pon Maj 04, 2009 10:20

1. namiko:
- Overmat Set - LHD. Ash Grey - Rover 25: Part No. EAH105290LNF- 1 komplet
- Front Rubber Mats - LHD. Grey - Streetwise: Part No. XPT000038ACA - 1 komplet
- UWAGA: przesyłka liczona za 2 komplety (czyli jakby za 2 osoby)

2. PTE:
- Overmat Set - LHD. Ash Grey - Rover 25: Part No. EAH105290LNF- 1 komplet

magneto - Pon Maj 04, 2009 13:07

1. namiko:
- Overmat Set - LHD. Ash Grey - Rover 25: Part No. EAH105290LNF- 1 komplet
- Front Rubber Mats - LHD. Grey - Streetwise: Part No. XPT000038ACA - 1 komplet
- UWAGA: przesyłka liczona za 2 komplety (czyli jakby za 2 osoby)

2. PTE:
- Overmat Set - LHD. Ash Grey - Rover 25: Part No. EAH105290LNF- 1 komplet

3.magneto:
Overmat Set -LHD. Copper beech. Rover 45/400 Part No. EAH105370CBA- 1 komplet

namiko - Pią Maj 15, 2009 00:22

Ja pasuję. Za długo to trwa, a 3 osoby to zbyt mało, żeby opłacała się przesyłka. Dziś kupiłam u Tomiego moje wymarzone czarne welurowe....
PTE - Pon Maj 18, 2009 10:16

Czyli jak zwykle skończyło się na słomianym zapale :cry:

Ja poszukam sobie jakiś na angielskim eBayu, tam wysyłka jest tańsza.

namiko - Wto Maj 19, 2009 23:04

PTE napisał/a:
Czyli jak zwykle skończyło się na słomianym zapale :cry:

No niestety. Robiłam co mogłam. Nie wiem dlaczego, bo na początku sporo osób było zainteresowanych.
A ja.... dostałam już dywaniki od Tomiego. Jednego dnia zamówienie - drugiego dostawa. Są doskonałe. Leżą i bez spinek jak przyklejone. No i rzeczywiście materiał jest wyjątkowy. Takich dywaników jeszcze nigdy nie miałam i chyba nigdzie nie widziałam. Dość długi włos a jednocześnie bardzo sprężysty. Piękne! Zrobiło się jakby przytulniej. Naprawdę polecam!

zouza - Sro Maj 20, 2009 11:11

namiko, które wzięłaś te zwykłe smokestone czy premium??
namiko - Sro Maj 20, 2009 17:47

Premium. Naprawdę są fajne. Przyznam, że kupiłam w ciemno, bo nawet założyłam temat w którym prosiłam, żeby ktoś kto ma takie wkleił zdjęcie (bo u Tomiego jest tylko zdjęcie z bliska gumowego logo na tle weluru), ale się nie doczekałam. Pstryknę fotkę i wrzucę do garażu, żeby można było sobie zobaczyć jak się prezentują.
zouza - Sro Maj 20, 2009 17:50

O fajnie, bo ja o nich myślę, nawet rozmawiałam o nich z Tomim, ale cena jest konkretna :roll:
namiko - Sro Maj 20, 2009 22:31

zouza, ja długo szukałam jakichś ładnych na ebay'u. Ale tam - wbrew temu na co liczy PTE przesyłka jest równie droga jak w sklepie, z którego chcieliśmy zamówić. No i zazwyczaj (w 99,9%) są to wersje dla ruchu lewostronnego. Znalazłam jednego bardzo uczciwego sprzedawcę, który wysyłał do mnie towary po kosztach przesyłki takich samych jak w UK. Ale i on miał tylko dywaniki LHD i na dodatek beżowe. Niezbyt drogie, bo chyba coś około 10 funtów + kilka funtów za przesyłkę (jak chcesz podam Ci linka).
Ale powiem Ci szczerze, że po obejrzeniu tych dywaników, które kupiłam stwierdzam, że różnica w kształcie obu przednich jest niewielka - chyba jeśli się kupi da się je używać odwrotnie. Moim zdaniem nie trzeba nic przycinać.

Przyglądałam się też welurom na allegro. Niby jakieś super trwałe, z napisem Rover, niby na wymiar. A cena? 120 zł. Moim zdaniem nie warto. Dołożyłam kilkanaście złotych i mam oryginały.

[ Dodano: Nie Maj 24, 2009 23:10 ]
zouza, daję fotki dywaników:

PTE - Sob Paź 31, 2009 19:19
Temat postu: Dywaniki z Rimmer Bros
A ja jednak nie odpuściłem tematu. Wczoraj odebrałem przesyłkę z dywanikami w kolorze ash grey od Rimmer Bros - realizacja zamówienia trwała tydzień. Całość kosztowała mnie 26,18GBP, czyli 126,33zł :smile: