Zobacz temat - Rover 75 2.5 V6
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Rover 75 2.5 V6

pgrad - Sro Sty 12, 2011 11:38
Temat postu: Rover 75 2.5 V6
Witam. Chcę kupić tego rovera:
http://moto.gratka.pl/tre...afe4b7fce1b90,1

Auto było uderzone w bok. Zdjęcia sugerują że samochód już trochę na parkingu stoi. Są dwie różne lampy (więc jedna do wymiany), oraz rozrząd, filtry itp do wymiany na dzień dobry. Mam do tego autka sporo kilometrów, więc może jest ktoś kto był już oglądać ten samochód? Mimo tego że cena jak za ten rocznik niska, to jest ryzyko, bo widać że auto było walone w przód i drzwi boczne, zarówno kierowcy jaki i z tyłu. Poza tym akumulator jakiejś kiepawej firmy co może sugerować, że właścicielowi nie zależało zbytnio na tym aby samochód był w jak najlepszym stanie. Poza tym mimo niskiego przebiegu silnik jest tak upieprzony jakby ktoś nim po pustyni jeździł. To są moje wszystkie przeciw.
Do samochodu musiałbym dołożyć ze 3000zł na dzień dobry. Nie wiem jeszcze jakie są opony, co może powodować kolejny wydatek. Czekam na wasze opinie, bo jestem w stanie zaryzykować o ile to są wszystkie niedoskonałości tego samochodu. Ktoś oglądał to auto i wie jaki jest stan sprzęgła, skrzyni, VIS'a, i ogólnie silnika?

hvil - Sro Sty 12, 2011 11:45

wiesz jak bylo walone w bok.... ja osobiście widywałem wozy co miały kola po 11-15cm bliżej siebie a po naprawie co najmniej jak ten albo lepiej zrobione, bym uważał. po za tym, może to przekładka jak dwie lampy różne, w dodatku bita a taka się za 300F kupuje. Silnik w niezaciekawym stanie.