Forum Klubu ROVERki.pl :: [R600] Zmiana kierownicy na accord z 2003
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R600] Zmiana kierownicy na accord z 2003

[R 600] Zmiana kierownicy na accord z 2003
Autor Wiadomość
Karwatma 



Dołączył: 13 Lut 2005
Posty: 96



Wysłany: Sob Lip 26, 2008 15:37   [R600] Zmiana kierownicy na accord z 2003
Typ: wszystkie Rodzaj silnika: wszystkie Pojemnosc silnika: wszystkie Rok produkcji: wszystkie

Witam
Chcialbym sie poradzic w sprawie kierownicy. Czy jest mozliwe wsadzenie kierownicy z accorda tego nowego do 600 . Co trzeba ewentualnie zakupic do takiej przerobki czy poduszka powietrza bedzie kompatibilna z komputerem srs z rovera itp. Moze ktos bedzie mial inna propozycje innej kierownicy niz accord bo mi chodzi by kierownica miala wbudowany pilot do radia i pare przyciskow funkcyjnych.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez kasjopea Nie Sty 23, 2011 23:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Lip 26, 2008 15:37   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
soboc 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lip 2007
Posty: 116
Skąd: Gdańsk



Wysłany: Nie Lip 27, 2008 22:00   

Jeżeli pasuje na zęby (w co raczej wątpie) to i tak ciężko będzie całą resztę podłączyć i prawie na pewno może być problem na przeglądach.
Kiedyś dawno temu jak jeszcze byłem w średniej i jeździłem Polonezem chciałem założyć kierownice od Audi 80 ale niestety miała 2 zęby za dużo, kolega rozwiązał ten problem wbijając kierownicę na wałek młotkiem :) . Najciekawe w tym rozwiązaniu było to że skręcając już nigdy nie mógł być pewny że napewno skręci.
_________________
Sprzedam pilnie z powodu wyjazdu swój R620Si Lux z 97.
 
 
Karwatma 



Dołączył: 13 Lut 2005
Posty: 96



Wysłany: Nie Lip 27, 2008 23:51   

no wlasnei o te zebatki chodzi:)....bo myslalem ze honda accord nowsza moze miec podobne.....Kiedys widzialem u kogos nawet nie wiem czy w galerii na roverki.pl kierownice drewniano- skorzana wlasnie do rovera 600....A gdy poszedlem do osoby co sie zajmuje obszywaniem kierownic skora powiedzial ze musze kupic kierownice ktora jest z drewna a nie na stelazu metalowym....hmm...z tego co patrzylem nigdzie takiej raczej kierownicy nie kupie wiec ciekawe w czym tkwi haczyk....
 
 
NEOSSS 




Pomógł: 214 razy
Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 2216
Skąd: Dębe Wielkie/WaWa



Wysłany: Pon Lip 28, 2008 08:50   

Karwatma, kierownice drewno - skóra występowały w modelach Classic oraz Silverstone po roku 97... A co do kiery z Accorda Vi generacji badź VII to napewno nie będzie pasowac na wielowypust...
 
 
 
Karwatma 



Dołączył: 13 Lut 2005
Posty: 96



Wysłany: Pon Lip 28, 2008 10:54   

no to zostaje mi szukac takiej wlasnie kierownicy...ale trudno ja dostac :) Praktycznie chyba wcale :) Jezeli ktos by mial taka to kupie odrazu :) A jeszcze jedno na pewnej stronce gdzie pokazane byly przerobki rokera 600 bylo pokazane ze kierownica miala pilota do radia...nie na samej kierownicy tylko jakby za nia tak jak maja fordy itp...jest to jakos fabryczne czy poprostu komus udalo sie to przorobic...?
 
 
Brt 
mgz insz.




Pomógł: 1052 razy
Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Pon Lip 28, 2008 11:03   

podobno pasuje kierownica od R400. Ona nie ma sterowania, ale jest moim zdaniem ładniejsza od tej z R600. No i w kierownicach od R400 był jakiś pilot do sterowania radiem. NIestety nie wiem czy jest możliwe podłączenie go i skorzystanie przy radiach innych niż fabryczne.
A i uwaga kierownica od R200 i od R400 wygląda z zewnątrz tak samo, ale ma inny wielowypust ;)
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
Karwatma 



Dołączył: 13 Lut 2005
Posty: 96



Wysłany: Pon Lip 28, 2008 11:14   

Wazne by keirownica miala pilot a podlaczenie do radii typu pioneer alpine itp to juz jest nie problem...przez specjane skrzynki itp sie podlacza ktore mozna na alegro dostac za kolo 130zl.... http://images.google.pl/i...v%3D2%26hl%3Dpl To jest stronka rover czerwony (troche dlugi adres :P ) na ktorej jest pokazane ze kierownica ma pilota....i po zblizeniu zdjecia chyba zamiast jednego przycisku klaksonu ma tempomat...
 
 
Konix 



Pomógł: 35 razy
Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 473
Skąd: Katowice



Wysłany: Wto Lip 29, 2008 09:07   

Mógłbyś porównać wielowypust z 75 albo 800, pilot do radia w nich jest.
 
 
Karwatma 



Dołączył: 13 Lut 2005
Posty: 96



Wysłany: Wto Lip 29, 2008 09:17   

no tak ale by porownac te wielowypusty to musialbym kupic kierownice ...a jak nie bedzie pasowala to bede sobie nia sterowal w domu w fotelu :) )) JEszcze moge na jakis szrot tylko pojechac i tam sprawdzic bez kupowania...Jeszcze szukam jakiejs firmy co wyrabia takie kierownice i moze mi moja na zamowienie przerobia cos wytna co wsadza :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R620] Zmiana kierownicy
KRYS Rover serii 600, Honda Accord 3 Sro Cze 03, 2009 14:41
PTE
Brak nowych postów [Honda Accord] Jak wymontować pompę wspomagania kierownicy
kamilka120190 Rover serii 600, Honda Accord 2 Czw Paź 18, 2012 19:40
KatoSBE
Brak nowych postów [Honda Accord ] skrzypi, podczas skrecania kierownicy w kole
mmateeusz Rover serii 600, Honda Accord 9 Sob Mar 05, 2011 12:11
mmateeusz
Brak nowych postów [R600] AUTOMATYCZNA skrzynia biegów w R600 i Hondach Accord
czy te same w każdej wersji silnikowej?
Mayson Rover serii 600, Honda Accord 2 Pon Sie 11, 2008 15:05
NEOSSS
Brak nowych postów [R600] Sprężyny z Accord do Rovera?
Liponek Rover serii 600, Honda Accord 0 Sob Lut 11, 2017 10:52
Liponek



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink