Forum Klubu ROVERki.pl :: [R620] Pilot od alarmu
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R620] Pilot od alarmu
Autor Wiadomość
Deamian 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 477
Skąd: Józefów k/Łukowa

Rover 600

  Wysłany: Sob Paź 25, 2008 16:20   [R620] Pilot od alarmu
Typ: SDi Rodzaj silnika: diesel Pojemnosc silnika: 2.0 Rok produkcji: 1995

Witam. :hejka: Mam mały problem z pilotem od alarmu. A mianowicie pilot działa tylko wtedy kiedy samochód jest mokry np. po umyciu albo po deszczu. Czy może ktoś domyśla się co może być tego przyczyną :?: . Baterie w pilocie są nowe i tak jak pisaliście w innych tematach te czujniki w drzwiach i klapie bagażnika też są chyba dobre. Liczę na waszą pomoc :wink: :grin:
Ostatnio zmieniony przez kasjopea Czw Sty 27, 2011 23:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Paź 25, 2008 16:20   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
NEOSSS 




Pomógł: 214 razy
Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 2216
Skąd: Dębe Wielkie/WaWa



Wysłany: Sob Paź 25, 2008 18:01   

Deamian, ja bym sprawdzil krancowki a najbardzij stycznik w zamku przedniej maski
 
 
 
Deamian 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 477
Skąd: Józefów k/Łukowa

Rover 600

Wysłany: Sob Paź 25, 2008 23:42   

To chyba ten stycznik pod maską bo jak tam trochę pogrzebałem to pilot zaczął działać :mrgreen: . Będę musiał rozebrać to i wyczyścić. :roll:
Oczywiście magic push i punkcik leci do Ciebie.
A jeszcze mam jedno pytanie. Myślałem na wymianie centralki na jakąś uniwersalną radiową i zastanawiam się czy może być jakiś problem z immobilizerem przy tej wymianie :?: Zależało by mi na tym aby on działał tak jak działa.
 
 
 
NEOSSS 




Pomógł: 214 razy
Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 2216
Skąd: Dębe Wielkie/WaWa



Wysłany: Nie Paź 26, 2008 12:35   

Deamian, 95 i pilot jedno przyciskowy a wiec centralny razem z immo... Bedzie problem...
 
 
 
Deamian 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 477
Skąd: Józefów k/Łukowa

Rover 600

Wysłany: Pon Gru 22, 2008 23:11   

Hej :razz: Jako że pilot zaczął działać nic z nim nie robiłem ale niestety stało się to czego się obawiałem :sad: Znowu przestał :neutral: Więc przy okazji postanowiłem jednak wymienić centralkę na radiową. Ponownie znalazłem taką która spełnia moje oczekiwania a dokładniej . Więc może ktoś wie co trzeba zrobić aby ją zamontować :?: Może ktoś już tego próbował i podzieli się swoim doświadczeniem :?: :wink: W opisie aukcji pisze jeszcze że jest możliwość podłączenia dodatkowych czujników więc czy będzie można podłączyć te czujniki wewnątrz auta??
Z góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam :smile:
 
 
 
mocek 




Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 36
Skąd: Wrocław



Wysłany: Pon Gru 22, 2008 23:39   

Witam. W swoim aucie ostatnio zmieniałem alarm, nie ma zbyt wiele kombinacji, skorzystałem ze starej instalacji po fabrycznym alarmie. Żeby w pełni wszystko działało musisz przede wszystkim podłączyć kierunkowskazy, plus, plus po zapłonie, masę, krańcówki drzwi, sterowanie drzwiami. Wszystko to znajdziesz w starej instalacji alarmu. Miernik w rękę i do dzieła. Co do czujników ultradźwiękowych które masz nad prawym słupkiem też je możesz podpiąć, tylko, że alarm który wybrałeś nie podejdzie pod czujniki w aucie, nie ma wejścia. Dodatkowymi czujnikami jest choć by to co masz w zestawie czyli wstrząsówka, osobiście nie polecam. Pamiętaj, że w alarmie masz dwa rodzaje sterowania zamkiem (+albo-) jeżeli pomieszasz możesz coś zjarać.
 
 
 
Deamian 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 477
Skąd: Józefów k/Łukowa

Rover 600

Wysłany: Wto Gru 23, 2008 00:01   

No to fajnie. Wielkie dzięki. :grin: A miałeś z immo jakiś problem :?: Jaki miałeś pilot ? Też na podczerwień ? A kluczyk też masz tak jak ja łamany :?:
Pisałem do faceta co sprzedaje te sterowniki to napisał mi że "czujniki które można podłączyć to standardowe 3-przewodowe". To jak jest z tymi czujnikami ultradzwiękowymi ? Czy jakiś uniwersalny alarm będzie z nimi działał czy tylko fabryczny :?:
 
 
 
mocek 




Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 36
Skąd: Wrocław



Wysłany: Wto Gru 23, 2008 01:04   

Nie mam łamanego, immo miałem przy kluczyku. Tak pilot na podczerwień, no właśnie trzy przewodu a do czujnika w na słupku idą dwa na każdy z nich. Swojego czasu męczyłem sie z podłączeniem w VOLVO i nie wyszło bo też miał dwa a z alarmu wychodziły trzy. Trudno jest powiedzieć jak z tym alarmem będzie.
 
 
 
Deamian 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 477
Skąd: Józefów k/Łukowa

Rover 600

Wysłany: Wto Gru 23, 2008 14:07   

Kurde a właśnie zależy mi aby te czujniki działały bo to jednak dobra rzecz jest. :smile:
Ciekawe jeszcze co z tym immo trzeba będzie zrobić :/
Poszukam może jeszcze w okolicy jakiegoś gościa co się na tym dobrze zna i się go popytam choć ciężko będzie takiego znaleźć :sad:
 
 
 
mocek 




Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 36
Skąd: Wrocław



Wysłany: Wto Gru 23, 2008 22:00   

A gdybyś poszukał alarmu który ma już te czujniki i wkomponował je w miejsce starych??
 
 
 
Deamian 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 477
Skąd: Józefów k/Łukowa

Rover 600

Wysłany: Wto Gru 23, 2008 22:48   

Ale gdybym tak zrobił to bym musiał chyba od nowa przewody ciągnąć :/
Pomyślimy zobaczymy :wink:

[ Dodano: Wto Gru 23, 2008 23:22 ]
A czy przewody od tych czujników ultradźwiękowych idą bezpośrednio do centralki głównej czyli 2x po 2 przewody czy może jeszcze gdzieś jest oddzielna centralka od tych czujników i dopiero od niej do centralki głównej :?: Może ktoś wie :?: :smile:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R620] Przestał działać pilot od alarmu
...po wymianie baterii
decostal Rover serii 600, Honda Accord 17 Pon Gru 03, 2007 23:13
ADAM1
Brak nowych postów [R620] Nie działa pilot od alarmu i zamka. 1 guzik.
carmamir Rover serii 600, Honda Accord 9 Wto Sie 21, 2007 00:05
carmamir
Brak nowych postów [R600] Pilot alarmu
brand Rover serii 600, Honda Accord 13 Nie Cze 21, 2009 23:38
Deamian
Brak nowych postów [R600] Pilot do alarmu
roverek-p4 Rover serii 600, Honda Accord 47 Nie Mar 28, 2010 08:46
hubas20
Brak nowych postów [R600] Pilot alarmu (radiowy)
Andrz Rover serii 600, Honda Accord 3 Pią Lis 01, 2013 17:44
Matheeo



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink