Forum Klubu ROVERki.pl :: Nie myślisz zapłacisz...
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Nie myślisz zapłacisz...
Autor Wiadomość
Adrian355 




Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 306
Skąd: Radom



Wysłany: Sob Sty 03, 2009 21:07   Nie myślisz zapłacisz...

http://www.maxior.pl/film...slisz_zaplacisz

Wiem ze to tylko film... ale przy pierwszym coś mi się zrobiło...
_________________
był od 13 Kwietnia Rover 220SD ...
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Sty 03, 2009 21:07   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Siwus181 



Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 132
Skąd: Tuitam



Wysłany: Sob Sty 03, 2009 23:34   

Mocne. Dobre dla niemyślących i chcących dotrzeć do celu minutę wcześniej.
 
 
xROnx 




Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 1614
Skąd: Grunberg

MG ZT

Wysłany: Sob Sty 03, 2009 23:59   

co prawda to prawda.
PS
ogladajac to drugi raz troszeczke sie pośmiałem z języka... ale to chyba norma :D
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Sty 04, 2009 01:18   

Nie byli pierwsi, a takich tematow bylo juz przynajmniej 3.
Moznabylo odkopac i dorzucic linki.

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Adrian355 




Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 306
Skąd: Radom



Wysłany: Nie Sty 04, 2009 10:44   

MaReK, szczerze ?? chciałem tylko pokazać filmik bo wydawało mi się że jest mocny. Tylko te 2 pierwsze przypadki mnie ruszyły tych ostatnich mi się nawet trochę zal nie zrobiło....
uważasz ze było ?? Masz w Administratorze opcje ,,usuń" ... :wink:
_________________
był od 13 Kwietnia Rover 220SD ...
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Nie Sty 04, 2009 10:55   

No prosze...nawet Czesi doszli do podobnych wniosków i zorbili kampanie, która pokazuje głupote pezpośrednio wraz z jej efektami. tylko w polsce temat jest albo olewany albo zbyt "niepoprawny" by ktoś się odwazył go zrobić. przypuszczam, ze tego typu filmy dla polskich realiów sa :
1. za drogie, bo najlepiej dla TV czy władz robic tanio a zgarniac kokosy
2. i tak u decydentów takie projekty nie przejdą :)
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Nie Sty 04, 2009 11:10   

Thrillco, ale takie kampanie społecznościowe były i są w Polsce.
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Nie Sty 04, 2009 11:18   

pffff...gdzie, kiedy...kto je widział?? jak zrobili średnio trafiona "Stop wariatom drogowym" to została najpierw maskotka wszelkich "wariatów drogowych" którzy naklejali sobie logo kampani i zapiep...li tak jak zwykle, a potem została oprotestowana czy nawet pozwana przez lekarzy psychiatrów właśnie za tych "wariatów". Potem...i chyba do dziś, srednio działająca i udana kampania o przejazdach kolejowych jedynie, gdzie i tak wszystko jest ładne i ugrzecznione i w zaden sposów nie zadziała na chłopka za kółkiem, który wyobraźni ma mniej niż zwierzęta, które choduje na kiełbase i inny mięsne wyroby i dlaej przejeżdża po torach jakby ich tam nie było...bo tedy nic nie jeździ a jak jeździ to rzadko. O żadnej konkretnej, skutecznej i bezkompromisowej kampanii nie śłyszałem w polsce, czyli nawet jesli takowa jest to...dla kogo, skoro nic o niej kierowcy nie widzą, nie śłyszą nie widzą?
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Nie Sty 04, 2009 11:27   

To poszukaj Thrillco, zapewniam Cię że oprócz tych co wymieniłeś znajdzie się jeszcze kilka.
A że nie trafia, cóż...do mnie przemawiały...
Thrillco napisał/a:
w zaden sposów nie zadziała na chłopka za kółkiem, który wyobraźni ma mniej niż zwierzęta, które choduje na kiełbase i inny mięsne wyroby i dlaej przejeżdża po torach jakby ich tam nie było...


a Twoim zdaniem co by zadziałało na takiego "chłopka"?

Nie wiem czy Ty masz potrzebę masakrycznych obrazków pełnych krwi aby coś do Ciebie przemówiło. Jeśli tak to sorry, ale właśnie dobrze skonstruowana kampania nie jest dosłowna a pozostawia pole dla wyobraźni...
Pamiętaj, że jest to kampania społeczna i są ludzie twardzi jak drewno ale są też ludzie wrażliwsi. Kampania społeczna musi być tak skonstruowana aby każdy ją mógł obejrzeć.
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Nie Sty 04, 2009 11:53   

No i takim podejściem mamy własnie kampanie o których nikt nic nie wie a ich skutki sa raczej mizerne więc oglądamy kampanie holenderskie, brytyjskie Czeskie...na YT...bo tam jak widac nikt się nie pier...li w niuanse i pokazuje baranowi bez wyobraźni do czego moze doprowadzic własną głupotą.
Sorka...powiadasz, ze kampania powinna pozostawiac margines dla wyobraźni...uwazasz że tak jak na przykładzie - pani bioraca dzieciaka na rece nie w fotelik ma wystarczając a wyobraźnię?? A takich jest cała masa...i ich wyobraźnia jest równa gościowi który maluchem wiezie krowe.
Niestety ale taka kampania powinna byc zorbiona w sposób, który odniesie się do tej części społeczenstwa, która wyobraxni nie ma zbyt rozwinietej i której trzeba wszystko pokazać bezpośrednio...na najbardziej drastycznym przykładzie. W końcu...człowiek z wyobraźnią nie potrzebuje zadnej kampanii.
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Nie Sty 04, 2009 12:06   

Thrillco napisał/a:
No i takim podejściem mamy własnie kampanie o których nikt nic nie wie a ich skutki sa raczej mizerne więc oglądamy kampanie holenderskie, brytyjskie Czeskie...


I jaki to ma skutek? Robiłeś badania, masz potwierdzenie na to, że kampanie zagraniczne maja większy wydźwięk? Bo sądząc po tym, co przeczytałam tutaj na forum to xRonxa zaczął śmieszyć język, nikt nie napisał że to przerażające. Był głos że to tylko film...
Jeśli głosisz takie śmiałe wnioski to poprzyj je jakimiś badaniami a nie strzelaj z dupy teoriami, które sam wysnułeś. Nie mierz Thrillco wszystkich swoją miarą.

Thrillco napisał/a:
Sorka...powiadasz, ze kampania powinna pozostawiac margines dla wyobraźni...uwazasz że tak jak na przykładzie - pani bioraca dzieciaka na rece nie w fotelik ma wystarczając a wyobraźnię??


Nie zrozumiałeś mnie...pisałam o tym, że kampania powinna zostawiać pole wyobraźni widzowi a nie o wyobraźni aktorów. Czytaj proszę ze zrozumieniem...
Jeśli widz nie ma wyobraźni to najbardziej dosłowna kampania nic nie zmieni.
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Nie Sty 04, 2009 12:08   

Ok widze Walkie ze twój poziom rozumienia tekstu nie wzrósł znaczaco od ostatniego razu więc rezygnuje z kontynuowania dyskusji do czasu aż nie napiszesz czegoś co poświadczy że zrozumiałas to co napisałem....
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Nie Sty 04, 2009 12:15   

Thrillco napisał/a:
Ok widze Walkie ze twój poziom rozumienia tekstu nie wzrósł znaczaco od ostatniego razu więc rezygnuje z kontynuowania dyskusji do czasu aż nie napiszesz czegoś co poświadczy że zrozumiałas to co napisałem....


Wiesz zrozumieć Ciebie to nie lada sztuka, uwierz mi.
Wydaje mi się jednak, że zwalasz winę na mnie, że to ja niby nie zrozumiałam, a tak naprawdę nie masz już nic do powiedzenia mądrego w tej sprawie. A argumenty, których używasz lub byś użył są do obalenia w jednym zdaniu.
Rada taka na przyszłość: zanim zaczniesz coś krytykować to pomyśl trzy razy, to nie boli.
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Nie Sty 04, 2009 12:18   

walkie napisał/a:
Wiesz zrozumieć Ciebie to nie lada sztuka, uwierz mi.

Całe forum ma z tym problemy i chyba nie tylko nasze ... :bezradny: dobra bo kolejna "moda na sukces" się tworzy .......
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Nie Sty 04, 2009 12:20   

Brt napisał/a:
Całe forum ma z tym problemy i chyba nie tylko nasze ... :bezradny: dobra bo kolejna "moda na sukces" się tworzy .......


too late Brt ;)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Nie Sty 04, 2009 12:21   

Ok...skoro jestes osoba potrzebująca kampanii to prosze bardzo - jak krowie na rowie tłumacze:
powiadasz, ze kampania powinna pozostawiac margines dla wyobraźni...uwazasz że tak jak na przykładzie - pani bioraca dzieciaka na rece nie w fotelik ma wystarczając a wyobraźnię?
NIe nie chodzi tu o wyobraźnię aktora, chodzi tu o przedstawienie jednej z osób, którym tej wyobraxni brakuje...przykład, ze nie ma tu pola wolnego dla wyobraźni oglądającego...i przykład na tobie, ze brak Ci wyobraźni.
Pisarz w opisie lasu nie pisze o tym że liście śa zielone bo to nie ma snesu, gdyż opis ma działac na wyobraźnie. Ale niektóym widac trzeba to napisac. Bo zamiast lasu zobacza hwc.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Sty 04, 2009 12:25   

Cytat:
uważasz ze było ?? Masz w Administratorze opcje ,,usuń" ... :wink:

A dlaczego mam to usuwac? Przeciez nie napisalem, ze te filmy konkretnie byly, tylko watek byl juz dwukrotnie poruszany. Filmy sie przydadza, sa pewnym przekazem, ale powinnienes jako przykladny forumowicz skorzystac z szukajki i dolaczyc do tamtego ;)

Thrillco myslisz, ze zagraniczne kampanie w 100% lecza ludzi z szybkiej jazdy ;D ?
Ja uwazam, ze nie. Nasze kampanie, choc krotko emitowane tez byly poruszajace.

Np. Chlopak zapizdza jak wariat, pokazana predkosc, pokazane ujecia jak wchodzi w luk w tunelu itp. I nagle najazd na jego twarz jak stoi przed drzwiami z kwiatkiem i puka...
Odjazd kamery, obrot o 90 stopni i okazuje sie, ze puka w wieko od trumny.

Od innych krajow niestety rozni nas wciaz brak drog, zbyt niskie kary dla piratow i niekonsekwncje w prawie, gdzie osoba ktora traci prawko i tak jezdzi i nic jej nikt nie robi :(

Poza tym, wiem z autopsji, ze takie filmy, obrazki itp. dzialaja na wyobranie, ale... za krotko :( Dopiero jak czlowiek sam stanie w obliczu jakiegos przykrego zdarzenia, wtedy pamieta i zanim powtorzy cos podobnego zastanowi sie.
Sa tez tacy niestety, na ktorych nic nie dziala.

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Nie Sty 04, 2009 12:28   

Thrillco napisał/a:
uwazasz że tak jak na przykładzie - pani bioraca dzieciaka na rece nie w fotelik ma wystarczając a wyobraźnię?


Tak nie uważam mój drogi, przeczytaj jeszcze raz ale ze zrozumieniem tym razem.

Thrillco napisał/a:
NIe nie chodzi tu o wyobraźnię aktora, chodzi tu o przedstawienie jednej z osób, którym tej wyobraxni brakuje...przykład, ze nie ma tu pola wolnego dla wyobraźni oglądającego...i przykład na tobie, ze brak Ci wyobraźni.


Gdzie mi brak wyobraźni, no szlag mnie zaraz trafi z Tobą normalnie. Wysnuwasz wnioski z dupy i piszesz je tutaj jak nie wiadomo jakie mądrości. Zastanów się człowieku co Ty wypisujesz i w jakim świetle się stawiasz...
Specjalistą od PR raczej nie będziesz...
Żenua.
A na tym wymianę zdań z Tobą kończę bo dalsza nie ma sensu. Szkoda mi czasu po prostu. Miłej niedzieli.
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Nie Sty 04, 2009 12:49   

Tak Walkie...Ty jestes tu najmądrzejsza...szkoda, ze często tylko Ty wiesz o co Ci tak naprawde chodzi.

Nie MaReK, nieuwazam, ze jakakolwiek kampania ma 100% skuteczność, ale fakt, ze zagraniczne kampanie zadko pozostawiają margines dla wyobraźni swiadczy chyba o czymś...m.in. o tym ,ze kierowane sa do społeczenstwa które nawet nie wiedzą, ze moga mieć wyobraźnie.
tak jak napisałem, osobie z wyobraźnią kampania nie jest potrzebna, a pozostałym...czasem da coś do myślenia i działa jako przypominacz...fakt ze krótko.

nasze kampanie niestety przy tych zachodnich pozostawiają duuuuzy margines dla wyobraźni...trochę jak nasze filmy tzw. kina ambitnego, potrafią być nie do końca trafione.
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4533
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Nie Sty 04, 2009 13:36   

walkie napisał/a:
Gdzie mi brak wyobraźni, no szlag mnie zaraz trafi z Tobą normalnie. Wysnuwasz wnioski z dupy i piszesz je tutaj jak nie wiadomo jakie mądrości. Zastanów się człowieku co Ty wypisujesz i w jakim świetle się stawiasz...
Specjalistą od PR raczej nie będziesz...
Żenua.

Nie karmić trola!
walkie napisał/a:
A na tym wymianę zdań z Tobą kończę bo dalsza nie ma sensu. Szkoda mi czasu po prostu. Miłej niedzieli.

:brawa:
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink