Forum Klubu ROVERki.pl :: [OT] Od "pożegnania" Adriana po TWA na forum
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[OT] Od "pożegnania" Adriana po TWA na forum
Autor Wiadomość
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Czw Sty 29, 2009 00:41   

Thrillco napisał/a:
Thef - przepraszam nie bło do Ciebie więc prosiłbym Ciebie byś tego nie interpretował w sopsób luźnodowolny wedle własnego uznania i widzimisie tylko po to by wywołac kolejną kłótnie. Podobno Moderator powinien być ostatnim, który prowokuje a Ty szukasz dziury w całym i tworzysz kolejnę prowokacje.
A tak, nie było do mnie, ale oskarżasz kogoś niesłusznie więc reaguję. Takie moje prawo, jestem moderatorem i moim obowiązkiem m.in. jest pilnowanie porządku na forum.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Sty 29, 2009 00:41   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Czw Sty 29, 2009 00:48   

No ok..ale tu sprawa i tak dotyczyła innego moderatora...więc coz..poteirdzasz teze o tym, ze jak już coś ktoś to....jedziecie grupowo...czy może uważasz, ze Maciej sobie nie poradzi. Podobno tez nie dublujecie się itd. a ty swoją wypowiedzią niejako mogłes zasugerowac przyjęcie takiej a nie innej postawy Macieja...nawet Maciej nie jest w stanie powiedzec dokładnie jak i co by napisał, gdybyś się nie wtrącił ze swoim atakiem, bo ja np. nie mam watpliwości, ze Twoja kolejna tu akcja jest nastawiona na atak - wystarczy to uwaznie czytać co napisałes wczesniej i cóż...kolejne rozdmuchiwanie piłeczki do rozmiarów balonu w sposób nieco daleki od prawideł moderacji.
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Czw Sty 29, 2009 00:57   

Thrillco napisał/a:
Fear...z tamtego tematu wiele zostało wycięte i zostało...nic a przynajmniej niewiele zdan, które wypowiedzieli inni bo mieli do tego prawo ale to prawo własnie zostało bezwzglednie odebrane...a to juz sie nie nazywa forum.
To był atak na całe forum zdaje się. A że oskarżenie było poważne, to i przeprosiny powinny być poważne.

Wiesz, mój post poprzedni:
thef napisał/a:
A tak, nie było do mnie, ale oskarżasz kogoś niesłusznie więc reaguję. Takie moje prawo, jestem moderatorem i moim obowiązkiem m.in. jest pilnowanie porządku na forum.

a w zasadzie jego brzmienie jest troszkę błędne, bo założyłem, że chodziło Ci o: "Thef, przepraszam, (to) nie było do Ciebie więc...." a Tobie chodziło o to, że "przepraszam" nie było do mnie.
Spoko, tylko oskarżyłeś forum więc..

PS>Thrillco, a czy nie możemy po prostu przestać już? Zostawić te tematy i walnąć grubą krechę?
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Czw Sty 29, 2009 06:20   

to po co chisteryzujesz i dmuchasz ten balon...chcesz żeby pekł?
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Czw Sty 29, 2009 08:54   

Widzę, że chyba nie bardzo chcesz tej grubej krechy. Ja histeryzuję? Wychodzę do Ciebie po raz kolejny z propozycją, a Ty wciąż tylko same zarzuty masz do mnie.
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Czw Sty 29, 2009 08:57   

Thrillco napisał/a:
to po co chisteryzujesz i dmuchasz ten balon...chcesz żeby pekł?

Jeżeli ktokolwiek tu Histeryzuje, to nie jest to Thef, a Twoje wypowiedzi są wybitnie prowokacyjne i OBRAŻAJĄ wszystkich modów i adminów Forum, zarzucając niesprawiedliwość i stronniczość.
Do tej pory tylko czytałem ale teraz uprzedzam - jeszcze jedna tego typu wypowiedź i dostaniesz WARNa ode mnie osobiście :|
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Czw Sty 29, 2009 09:08   

Adrianowi już sie skończył zakaz pisania?
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Czw Sty 29, 2009 09:19   

Markzo napisał/a:
Adrianowi już sie skończył zakaz pisania?
ZTCW to od jutra może pisać :D
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4533
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Czw Sty 29, 2009 09:36   

Thrillco napisał/a:
szczególnie tu w tym watku - oskarżasz mnie o własny błąd

Nie oskarżam Cię o swój błąd, tylko o to, że usilnie próbujesz dyskredytować na tym forum wszystkich, którzy mają inne zdanie niż Ty, korzystając z wszelkich możliwych metod i posuwając się do oszczerstw, pomówień i wykorzystania drobnych błędów w celu wysnucia bardzo ciężkich oskarżeń.

Tak, przyznaję się do błędu i mogę za niego przeprosić - za późno dodałem odniesienie - przepraszam.

Z drugiej strony, tak bardzo zawsze chcesz, żeby spojrzeć na sprawę innymi oczami, a sam tego nie próbujesz - de facto nie mam obowiązku umieszczania takich linków, ale zawsze to robię (ten raz o tym zapomniałem), natomiast mam prawo oczekiwać, że napiszesz jedno słowo "Przepraszam" za to, że mimo wcześniejszych doświadczeń, z których jako inteligentny człowiek powinienneś był wysnuć odpowiednie wnioski, nie spróbowałeś zrozumieć sytuacji, tylko od razu oskarżałeś, jak się okazało, bezpodstawnie, a teraz nie umiesz napisać jednego słowa, za to piszesz seki innych.

"Zwracam honor" to nie to samo, co "przepraszam", a pisząc o "obmywaniu stóp" znów manipulujesz i próbujesz ośmieszyć to co piszę.

Co do "unoszenia głosu", to jedynie podkreślam istotne informacje, żeby nie utonęły w potoku Twoich prób manipulacji i selektywnych odpowiedzi.
Thrillco napisał/a:
Ponadto wyciąłes np. ten watek wraz z wypowiedziami do tematu.

Znów oskarżasz bez podania szczegółów tak jak we wskazanym przeze mnie wcześniej wątku - gdy zapytaliśmy jak inaczej podzieliłbyś wątek do którego się przyczepiłeś, to nigdy nie więcej nie poruszyłeś tamtego tematu, bo wątek został podzielony wg jasnego klucza, który opisałem, a skoro uważasz inaczej, to pisz konkretnie.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Propozycja "rozwoju" forum
maciej Offtopic 2 Sro Sty 28, 2009 23:18
benio_bicos
Brak nowych postów Valander vs Czarita, rozmowa o 827 (wydzielone z "forum
Paul Offtopic 7 Sro Kwi 11, 2007 11:59
Gość
Brak nowych postów O malowaniu całego auta (wydzielone z "forum klubowe&qu
MaReK Offtopic 11 Pon Kwi 09, 2007 23:09
MaReK
Brak nowych postów nowe stawki akcyzy od 2017 według "dobrej zmiany"
WitekWawa Offtopic 23 Pon Lut 27, 2017 11:14
bociannielot
Brak nowych postów Dyskusja o cenach paliwa - z "Chcę kupić Roverka"
thef Offtopic 29 Czw Cze 25, 2009 15:52
Viniu



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink