Forum Klubu ROVERki.pl :: PETYCJA
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
PETYCJA
Autor Wiadomość
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 01:51   PETYCJA

Zgłaszam oficjalną petycje o blokowanie IP klubowiczki Violli , w czasie spotów warszawskich i wyjazdow kolegi MaReK-a na tenże spot. Wyjazdy te skutkują padnięciem forum, spowodowanym wywrotowym dzilaniem i ZAZDROSCIA kolezanki Violli o pojazd marki MG, model ZT, rocznika nie pomnę.

Proponuje przeprowadzić głosowanie nad sankcjami uniemżliwiającymi Klubowiczce na sabotaż działalnosci klubowej na najbliższym zlocie, który odbedzie się już w czerwcu. Moja porpozycja, to zrzutka na bilety do kina - oczywiscie w kinie przy CH Bemowo w godzinach wieczornych, w kazda niedziele miesiaca.

Uprzejmię prosze zarząd o ustosunkowanie się do mojej petycji w formie pisemnej w tymże przywołanym wątku, nie póżniej niż 7 dni od jego napisania.

Z góry dziękuje za pozytywne rozpatzrenie wniosku.
Z uszanowaniem mowilem ja Jarzabek


;)

ps. uszanujcie, ze staralem sie nawet pisac z poslkimi literami :D
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 01:51   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 08:09   

Klubowiczka Violla ma za male macki zeby siegnac do uszkodzen serwera i uslug na nim sie znajdujacych ;)

Przypomne jeszcze, ze wczorajszy spot nie odbyl sie w niedziele, a w poniedzialek ;)
Padl zupelnie z innych przyczyn, a klubowiczka Violla jako pierwsza dala znac, ze
cos sie dzieje z serwerem.

Zaraz po tym, jak policja rozgonila towarzystwo na "spalarni" udalem sie
do siedzieby serwerow swoich i dokonalem wymiany interfejsu sieciowego,
ktorego defekt byl bezposrednia przyczyna nie dzialania forum ;)

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 11:08   

MaReK napisał/a:
Klubowiczka Violla ma za male macki zeby siegnac do uszkodzen serwera i uslug na nim sie znajdujacych ;)


no a co moze powiedziec- specjalnie spsulam forum?


MaReK napisał/a:
Przypomne jeszcze, ze wczorajszy spot nie odbyl sie w niedziele, a w poniedzialek ;)
Padl zupelnie z innych przyczyn, a klubowiczka Violla jako pierwsza dala znac, ze
cos sie dzieje z serwerem.


no i to jest najlepszy przyklad zacierania sladow, podpalacz tez musi popatrzec na pozar, a moze i zadzwonic po straz HA ! i tu ja mam :)



ps. po odejsciu toma, ktos musi podtrzymywac teorie spiskowe na forum ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
violla 




Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 291
Skąd: Warszawa/Suwałki

MG TF

Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 19:04   

Klubowiczka violla chętnie przyjmie bilety do kina :razz: . Do kina, teatru... :wink:
Jednym słowem jestem za :wink: .

PS. maniaq, uwielbiam Twoje pomysły :grin: .
Dziękuję też za troske. Mam nadzieję, że dzięki Tobie nie będę nudziła się w niedzielne wieczory :wink: .
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Sro Kwi 15, 2009 00:05   

Jako że to Hydepark, opisana sprawa (bądź co bądź) poważna, a w życiu trzeba mieć poczucie humoru, ustosunkuję się do dyskusji w ten oto, poniższy, sposób :-)

Z uwagi na uprzejmą prośbę Klubowicza maniaq'a (notabene sygnującego się w niniejszym poście nieprawdziwym nazwiskiem jako Jarząbek ;) ), Prezes Zarządu niniejszym ustosunkowuje się do powyższej petycji, z podkreśleniem, że ustosunkowanie ma miejsce w terminie nie dłuższym (a właściwie dużo krótszym) niż 7 dni od zgłoszenia petycji :-)

Propozycja Klubowicza maniaq'a (notabene z Jarząbkiem już było wcześniej, więc nie będę się powtarzał ;) ) rozpatrzona nie zostanie, w trybie żadnym z możliwych, na najbliższym posiedzeniu władz klubu ;)

Uzasadnienie: propozycja Klubowicza maniaq'a wydaje się być na tyle rozsądna, iż zrzutkę na bilety* może rozpocząć (jako pomysłodawca) w trybie natychmiastowym. Prezes Zarządu proponuje, aby źródłem finansowania (przez 10 najbliższych spotów) był budżet Klubowicza maniaq'a ;)

Zalecenia: refundacja biletów* musi nastąpić na cały czas nieobecności MaReK'a w domu spowodowanej uczestnictwem w spocie, chyba, że Klubowiczka Violla postanowi inaczej :P

W przypadku notorycznie powtarzających się problemów związanych z działaniem forum w czasie odbywania się spotów warszawskich, zarząd proponuje, aby sprawa została przedyskutowana na zebraniu władz klubu w czasie zlotu jesiennego w 2009 ;)


*do ustalenia z Klubowiczką Viollą: do wyboru kino, teatr, filharmonia, opera, gdziekolwiek tylko zażyczy sobie Klubowiczka Violla :P :-)
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Sro Kwi 15, 2009 00:22   

no widzisz Viollu, trzeba miec talent, zeby poderwac koledze kobiete i to publicznie. jest to pochwalane, a nawet popierane przez zarzad :D

niestety z tym teatrem, opera w niedzielne wieczory moze byc ciezko, ale kino, a zwlaszcza senase nocne sie znajda :twisted:

oczywscie wszystko to dla dobra ludzkosci , a zwlaszcza spolecznosci roverkowej ;)

dziekuje za pozytywne rozpatzrenie sprawy :D


niech moc bedzie z wami co niedziele wieczor ;)

to pisalem ja maniaq aka jarzabek :cool:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Petycja o wyznaczenie nowego terenu dla azylu "Cichy Ką
minutka wypełniania, a można pomóc
zouza Offtopic 21 Pią Lis 06, 2009 22:05
krzych



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink