Forum Klubu ROVERki.pl :: Jak zamontować przedni zderzak z MG ZT do Rovera 75??
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Jak zamontować przedni zderzak z MG ZT do Rovera 75??
Autor Wiadomość
Oskar 




Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 428
Skąd: Międzywodzie

Rover 75

Wysłany: Nie Sty 31, 2010 22:11   Jak zamontować przedni zderzak z MG ZT do Rovera 75??

Witam

Moje pytanie:
Jak zamontować przedni zderzak z MG ZT do Rovera 75 przed Face liftingiem?

Może ktoś już to robił? czy ma jakieś porady?

Prosił bym o pomoc.
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Sty 31, 2010 22:11   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Krzysi3k 




Pomógł: 108 razy
Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 3067
Skąd: Warszawa

Rover 25

Wysłany: Nie Sty 31, 2010 22:19   

Przecież to prawie te same modele, więc powinno być Plug&Play. Wyciągasz stary, montujesz nowy.
Oczywiście chodzi Ci o montaż zderzaka przedliftingowego do R75 przed liftingiem, tak?
 
 
Oskar 




Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 428
Skąd: Międzywodzie

Rover 75

Wysłany: Nie Sty 31, 2010 22:48   

Tak, przed liftingiem do przed liftingiem.

Problem jest:
chociażby taki, że w Roverze 75 moim żeby otworzyć maskę muszę pociagnąć za zawleczke, w tym aucie zawleczka jest w grilu grill jest pionowy wiec siepieknie wysuwa, a w MG jest siatka jak to zrobić by ta zawleczka wyszła nie przecinając siatki czy można to jakoś inaczej umiieścić? Jak to jest pomyślane w MG ZT? nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć ale chodzi mi o to coś co się wysuwa po otworzeniu maski ze środka... Taki mam problem. :)
 
 
 
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Nie Sty 31, 2010 23:09   

hmmm ja mam jeszcze nie laczone swiatla ale maske otwiera sie dzwigienka nad zderzakiem a nie w grillu. 75 mam.
 
 
Oskar 




Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 428
Skąd: Międzywodzie

Rover 75

Wysłany: Nie Sty 31, 2010 23:28   

No właśnie ja też ma przed Face liftingiem Rovera 75 i dzwigienkę mam w grillu, nie wiem dlaczego? Nie mam tego auta od nowości ale tak było, jak kupiłem. jest schowana a gdy otwieram maske to się wysuwa z grila i trzeba ją pociągnąć do góry. Nawet nie wiedziałem, że w innych roverach 75 jest inaczej. Ale dzięki za podpowiedz. Znaczy że jakoś chyba da się to zrobić.

[ Dodano: Nie Sty 31, 2010 23:28 ]
Być może dlatego że ja mam silnik Diesla 2,0 i rocznik 2001 to jest różnica?? Ma ktoś może DIESLA Rovera 75 przed Face Liftingiem? Jak to u niego wygląda?
 
 
 
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Nie Sty 31, 2010 23:36   

ja mam 1.8T ale rok modelowy 2004 ostatni z n ie laczonymi swiatlami ale np lusterka itp mam juz z wersji z laczonymi swiatlami.
 
 
Oskar 




Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 428
Skąd: Międzywodzie

Rover 75

Wysłany: Nie Sty 31, 2010 23:49   

A myślałeś o takiej zamianie zderzaka przedniego? Czyli z MG ZT? A może też właśnie się do tego przymierzasz? Mi się o wiele bardziej podoba właśnie z MG ZT przód jest o wiele bardziej agresywniejszy, a żeby nie wyglądały te chromy na aucie do takiego przodu dziwnie, to myślałem jeszcze by zostawić sobie te listewki chromowane z przodu te co są pod lampami wydaje mi się że powinny pasować do zderzaka z MG ZT bo chyba długość ta sama, ja mam czarnego Rovera 75 i myśle że po właśnie takiej zamianie fajnie wyglądał. A co Ty myślisz?
 
 
 
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Pon Lut 01, 2010 00:10   

w tym dziale jest moj temat o upiekszaniu pupci 75;-) myslalem ale ja to tylko pod warunkiem ze wszystkie chromy bym przelozyl. chrom to polowa uroku tego auta. Ja jakbym przekladal to wszystkie lstwy chromowane:-) ja bardziej myslalem o zderzaku tylnym od zt bo mnie nasz wydech denerwuje:-)
 
 
Oskar 




Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 428
Skąd: Międzywodzie

Rover 75

Wysłany: Pon Lut 01, 2010 00:37   

No właśnie o to mi chodzi z przełożeniem tych chromów, pod światłami. A co do pupci też o tym myślałem ale najchętniej to zderzak od MG ZT 260 bo on ma Dwie rury jedna po prawej jedna po lewej, jak w jaguarze S-typie uwielbiam takie rozwiązanie. Ale to dużo kasy na to by potrzeba, po za tym taki zderzak dostać nie realne. Ale też będe szedł w tym kierunku tzn dwie rurki i takie wyciecia na te rurki jak w MG. I ponieważ mam czarne auto to myślałem też o tylnich lampach raz widziałem na ebayu w UK takie lamby do Rovera 75 przypalane jak by całe czarne fajnie by to mogło wyglądać. Ale to dopiero jak kasa będzie. :(

[ Dodano: Pon Lut 01, 2010 00:37 ]
O takich lampach myślałem.
 
 
 
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Pon Lut 01, 2010 00:40   

ja uwazam e sprotowki z tego niewarto robic poprzez wydechy bo i glosny bedzie:-) a to do niego nie pasuje.:-) mi lampy bardzo pasuja oryginalne:-) rover 75 to dostojny wozik nie rajdowka:-)
 
 
Oskar 




Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 428
Skąd: Międzywodzie

Rover 75

Wysłany: Pon Lut 01, 2010 01:05   

No tak masz racje. To jest dostojne autko. Z tym, że ja je kupiłem dlatego bo nie miałem aż tle kasy żeby kupić sobie ZT :P i w sumie w tym kierunku chciałbym iść. A co do hałasu z dwururkami to ja i tak mam diesla więc to i tak czy siek nie brzmi tylko klekocze :) ale taki urok DIESLi.
Dzięki za pomoc co do otwierania maski.
Musze to jakoś poszukać, dlaczego w moim jest tak a nie inaczej?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R200]Zderzak przedni
xtek Tuning wizualny 7 Pon Maj 26, 2008 14:17
matlacz
Brak nowych postów [ZR 160]Zderzak przedni XPOWER
mgzr160 Tuning wizualny 16 Pią Sty 24, 2014 23:47
MD
Brak nowych postów [r620] Czy zderzak od Accord pasuje do rovera ??
davidlive Tuning wizualny 6 Sro Mar 28, 2012 22:35
zuber84cool
Brak nowych postów [MG ZR] Gdzie zamontować wskaźnik doładowania - propozycje
Firq Tuning wizualny 28 Nie Kwi 22, 2012 13:55
Markzo
Brak nowych postów r214 si zrderzak przedni
pcmirek Tuning wizualny 11 Sro Kwi 02, 2008 21:07
pcmirek



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink