Forum Klubu ROVERki.pl :: [214 SI] - Stłuczka...
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
Przesunięty przez: thef
Czw Lis 18, 2010 18:01
[214 SI] - Stłuczka...
Autor Wiadomość
Paul 




Pomógł: 216 razy
Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
SkÄ…d: Leszno



WysÅ‚any: Sro Wrz 22, 2010 19:36   

Zlotowa napisał/a:
Brt napisze Ci jedno.
Reszty już nie cytuję, bo miejsca szkoda. :wnerw:
Za całokształt wypowiedzi w tym wątku, w szczególności chamskie odzywki, tudzież nakłanianie do łamania prawa - OSTRZEŻENIE z wagą 3.
 
 
SPAMU¦






WysÅ‚any: Sro Wrz 22, 2010 19:36   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje klikniÄ™cie zwiÄ™ksza nasze szanse przeżycia ;)




 
 
extream 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 93
Skąd: Kraków



WysÅ‚any: Sro Wrz 22, 2010 21:14   

Nie lubię czegoś takiego. Moderatorzy są dla użytkowników, a nie odwrotnie. Powinni się wtrącać do tematu na wezwanie lub jeśli są do tego mocne powody. Dla mnie taki tekst mógł być w formie żartu. Widać Modzi muszą traktować wszystko na serio. Temat możecie zamknąć i usunąć. Dla mnie zrobiliście tu(w tym wątku) śmietnik do którego nie warto zaglądać. Dlatego właśnie proszę o usunięcie tematu.
_________________
Pozdrawiam Irek.
 
 
Paul 




Pomógł: 216 razy
Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
SkÄ…d: Leszno



WysÅ‚any: Sro Wrz 22, 2010 21:40   

extream napisał/a:
Dlatego właśnie proszę o usunięcie tematu.
Prośba została rozpatrzona i odrzucona - zgodnie z regulaminem Forum NIE usuwamy tematów.

Na przyszłość -> ZANIM zaczniesz komuś robić wyrzuty, zapoznaj się z Regulaminem, z którym zgodziłeś się, rejestrując na Forum. Może wtedy zauważysz, że jednak jesteśmy dość liberalni (A i M). Oczywiście masz prawo mieć swoje zdanie, jednak podważanie, zwłaszcza publiczne, decyzji moderatora lub admina jest niedopuszczalne. Jeżeli 'ukarany' nie zgadza się z decyzją, może się odwołać (patrz Regulamin).

EOT
 
 
flapjck1 



Pomógł: 108 razy
Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 1746
SkÄ…d: Urzut/Nadarzyn



WysÅ‚any: Sro Wrz 22, 2010 21:44   

przesadzacie
wszyscy
_________________
'99 r400 16k16 sedan JFR na czesci ( anglik ) pytac na priv :)
 
 
Wydryszek 




Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 534
SkÄ…d: Warszawa

Rover 200

WysÅ‚any: Sro Wrz 22, 2010 22:57   

Jak przeczytałem wszystkie posty, złapałem się za głowę jak się wzajemnie nakręcacie do dalszej nic nie wnoszącej dyskusji. Przypuszczam, że extream ma swój rozum i sam potrafi podjąć decyzję a jak sam napisał, "durne" komentarze nic nie wnoszące do tematów nie są nawet na tym forum rzadkością. Niestety jest tak, że wedle uznania jednym wolno a drugim nie, czasem ten głupi nic nie wnoszący post może pomóc skojarzyć jakieś fakty pomocne w sprawie zupełnie przypadkiem (nie mówię o tym temacie) i jeśli zakładam temat, oczekuję jakichś odpowiedzi, nie zawsze trafnych, jeżeli coś mi nie pasuje to zwracam na to uwagę.

Kwestię moralności zostawiam na boku bo prawdą jest że "jak można zarobić to czemu nie" to zwykłe wyłudzenie, oszustwo i jak się domyślam przestępstwo ścigane z odpowiedniego artykułu. Dodatkowo uważam, że takie informacje paść publicznie nie powinny. Nikt nikogo jednak za rękę prowadził nie będzie i to extream podejmie decyzję czy załatwić temat zgodnie z prawem czy nie.

Z racji tego, że nie lubię tematyki ogólnie nadużywania władzy, chciałbym się na szybko "doczepić" :wink: do fragmentu Twojej wypowiedzi Paul
Cytat:
jednak podważanie, zwłaszcza publiczne, decyzji moderatora lub admina jest niedopuszczalne
, dla mnie to wygląda jak władza jedyna sprawiedliwa, ale władza może się mylić i próbować zamiatać pod dywan niewygodne sprawy z pominięciem regulaminu. W teorii wygląda to więc tak że admin/mod jest nieomylny i nie mogę dyskutować publicznie na ten temat bo tak nie wolno? (broń Boże nie odnoszę się w tej kwestii do tego tematu czy też tego forum)

Przepraszam za nic nie wnoszący post ale mam podobne podejście do tematu forum jak extreme, kwestię nieregulaminowego zachowania można często nieświadomej osobie wytknąć właśnie przez prywatną wiadomość, mniej lub bardziej surową, edytować, usunąć post, jest to po prostu inne wyjście a moim zdaniem nie doprowadziłoby do dyskusji na temat regulaminu w tym wątku i zachowania poszczególnych osób, dawania ostrzeżeń.

Pozdrawiam :) i bez urazy do osób których mogła dotyczyć moja wypowiedź, to nie atak personalny tylko samej "instytucja" admina/moda :)
_________________
"Jest cechą głupoty dostrzegać błędy innych a zapominać o swoich" - Cyceron
 
 
Paul 




Pomógł: 216 razy
Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
SkÄ…d: Leszno



WysÅ‚any: Czw Wrz 23, 2010 00:05   

Zlotowa napisał/a:
Mam w dupie co myślisz o tym co napisałem i wasz regulamin.Jak napisał założyciel tematu daj osobie młodej troszke władzy,którą nie potrafi władać.
Tyle w temacie. !! !!!!!


Jeżeli ktoś uważa, że się nie należało, to już nic nie rozumiem :(
Na innym forum za taki tekst byłby ban dożywotni.
Ale niee e, to JA nadużywam "władzy" ... www.żal.pl
 
 
Wydryszek 




Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 534
SkÄ…d: Warszawa

Rover 200

WysÅ‚any: Czw Wrz 23, 2010 00:21   

Paul. ale ja wyraźnie zaznaczyłem kwestię nadużywania władzy żeby nie było źle zrozumiane. Zachowanie Zlotowa było karygodne i należało się bo forum to nie miejsce do takich wybuchów. Moja wypowiedź odnosiła się tylko i wyłącznie do fragmentu Twojego postu który wyżej zacytowałem. Czyli w skrócie odnosiła się do przedstawionej przez Ciebie "teorii" a nie zaprezentowanej w tym wątku "praktyki". :)
_________________
"Jest cechą głupoty dostrzegać błędy innych a zapominać o swoich" - Cyceron
 
 
Paul 




Pomógł: 216 razy
Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
SkÄ…d: Leszno



WysÅ‚any: Czw Wrz 23, 2010 08:46   

Wydryszek, nie ja to wymyśliłem - dla ułatwienia cytat z pkt. 14 Regulaminu Forum:
Cytat:
decyzję podjętą przez Moderatora forum może podważyć tylko Administrator forum, natomiast decyzję podjętą przez Administratora forum, mogą podważyć tylko pozostali Administratorzy forum wspólnie.
 
 
BABEL 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 56
Skąd: Rzeszów



WysÅ‚any: Czw Wrz 23, 2010 13:24   

Jak przyjdzie rzeczoznawca to każ mu robić dokładnie fotki, szczególnie pasa tylnego, wnęki na zapasowe, pod zderzakiem. nawet przy nim pozdejmuj plastiki w bagażniku.
Najprawdopodobniej będzie szkoda całkowita.
Jak przyznają szkodę całkowitą to się nie podpalaj, tylko grzecznie powiedz, że cena katalogowa nijak się ma do tak zadbanego, regularnie serwisowanego samochodu i że gdyby nie było wypadku to na giełdzie spokojnie wziąłbyś więcej za to auto niż to co podaje katalog. Zapytaj o możliwość złożenia odwołania i o tryb jego rozpatrywania.
Złóż odwołanie, napisz parę bzdetów, nawet takich, że jesteś z tym autem emocjonalnie związany, że regularnie serwisowane, wiele części wymienionych na nowe oryginalne i że cena katalogowa nie przystaje do realnej wartości konkretnie twojego modelu.
Nie wahaj się składać odwołania, kasy którą ci przyznali nie stracisz a możesz parę stówek więcej zyskać. Czasem dorzucają ze 3 stówki.
Ja nie przyznają szkody całkowitej to będzie gorzej bo będziesz się musiał pokłócić o swoje ( czyt. jak najwięcej zgarnąć ) pisząc odwołania, bo wiadomo, że oni będą tak liczyć żeby jak najmniej wypłacić.
Pamiętaj, że roboczogodzina wynosi obecnie ok 180-200 zł a nie 80-100 jak oni podają, oraz to, że nie mogą liczyć amortyzacji części. No i oczywiście to, że większosć części do Rovera występuje tylko w oryginale, a ubezpieczalnie w jakiś sobie znany sposób liczą po cenach zamienników choć takich często nie ma. Ale to dopiero będzie cię interesować jak nie wyliczą szkody całkowitej.
 
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [214] [1.4] stłuczka
miker88 Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise 1 Pon Maj 31, 2010 15:22
czapaja
Brak nowych postów [R214 Si 97r] Stłuczka
j4cekk Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise 5 Sob Gru 12, 2009 09:31
staf
Brak nowych postów [214 Si '97] Stłuczka, proszę o kosztorys...
Lukaszn2006 Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise 2 Sro Lip 02, 2008 11:11
Lukaszn2006
Brak nowych postów [R200] stłuczka - ile wyniesie naprawa w krk?
shudder Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise 4 Nie Gru 11, 2011 13:03
ADI-mistrzu
Brak nowych postów [R200 1.4i 99r] stłuczka, prosze o pomoc w ustaleniu kosztow
slabik Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise 23 Czw Mar 13, 2008 11:29
piter34



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink