Forum Klubu ROVERki.pl :: Dyskusja w sprawie kalendarza 2010
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: thef
Czw Paź 07, 2010 21:32
Dyskusja w sprawie kalendarza 2010

Czy uważasz, że kalendarz powinien także zawierać zdjęcia aut sympatyków?
tak
59%
 59%  [ 28 ]
nie
40%
 40%  [ 19 ]
Głosowań: 47
Wszystkich Głosów: 47

Autor Wiadomość
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Czw Paź 07, 2010 18:05   

kzrr napisał/a:
pewnie osoby
:mrgreen:
kzrr napisał/a:
nie chcesz kalendarza nie kupujesz, nie płacisz składaki nie wypowiadaj się w temacie który bezpośrednio Ciebie nie dotyczy nie interesuje...
Kto napisał o kupnie kalendarza? :smile: Czyli znowu chodzi o składki. :grin: No tak. Za 50zł jeszcze kalendarz za darmo byś chciał. :smile: Głos miałem prawo zabrać bo chodzi o sympatyków. :wink:
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Paź 07, 2010 18:05   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Czw Paź 07, 2010 18:08   

apples napisał/a:
kzrr napisał/a:
pewnie osoby
:mrgreen:


wybacz nie pisze ze swojego komputera nie jestem przyzwyczajony.

Pokaż mi proszę gdzie napisałem że chce kalendarz za darmo czy za 50pln składki której zapłaciłem ;-) ? Skoro ktoś wykonał jakaś pracę itp itd to należy mu się za to zapłata prawda :) Tylko pytanie czy Twój głos w temacie jest potrzebny, skoro i tak prawdopodobnie nie kupisz tego kalendarza bo jak napisałeś wcześniej (tak tak zapomniałem że nie przeczytałem tego tematu) nie masz go gdzie powiesić ze względu na coś tam.
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Czw Paź 07, 2010 18:11   

kzrr napisał/a:
Skoro ktoś wykonał jakaś pracę itp itd to należy mu się za to zapłata prawda
gdyby tak zliczyć podobne lub inne poważniejsze prace wykonane dla forum i klubu innych osób to stalibyśmy w kolejkach po kredyty :D czasami coś robi się dla dobra ogółu, a płaci się tylko za rzecz materialną, w tym przypadku za druk, papier
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Czw Paź 07, 2010 18:13   

kzrr napisał/a:
wybacz nie pisze ze swojego komputera nie jestem przyzwyczajony.
Nie chodzi o pisownie tylko o
Cytat:
pewne osoby
Nie masz odwagi nadal napisać o kogo Ci chodzi i to mnie śmieszy. :wink:
kzrr napisał/a:
Pokaż mi proszę gdzie napisałem że chce kalendarz za darmo czy za 50pln składki której zapłaciłem
kzrr napisał/a:
Moim zdaniem kalendarz powinnem być tylko dla klubowiczów. Chcesz kalendarz, zapłać składkę bla bla i masz. Nie podoba się dziękuje dobranoc.
:roll:

kzrr napisał/a:
Skoro ktoś wykonał jakaś pracę itp itd to należy mu się za to zapłata prawda
Ja za Workshopa i godziny poświęcone w temacie Części nie oczekuję zapłaty. Nawet przez myśl mi to nie przeszło.
kzrr napisał/a:
Tylko pytanie czy Twój głos w temacie jest potrzebny, skoro i tak prawdopodobnie nie kupisz tego kalendarza bo jak napisałeś wcześniej (tak tak zapomniałem że nie przeczytałem tego tematu) nie masz go gdzie powiesić ze względu na coś tam.
To że pisze nadal to tylko w wyniku tego że muszę odpisywać na jakieś uwagi pod moim adresem. Napisał tak.
Cytat:
Markzo, osobiście uważam Twój post i ankietę jako niepoważne. Najpierw dajesz kopa w d... sympatykom, a teraz prosisz o pomoc. Osobiście dla mnie jako sympatyka jest to trochę żenujące. Następnym razem może się zastanów zanim zaczniesz coś tworzyć
Więc o co Ci tak naprawdę chodzi? Może sam nie wiesz. :neutral:
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Czw Paź 07, 2010 18:57   

kris-tofer napisał/a:
płaci się tylko za rzecz materialną, w tym przypadku za druk, papier


to też miałem na myśli, wybacz że nie sprecyzowałem wydało mi się to oczywiste...

apples napisał/a:
Nie masz odwagi nadal napisać o kogo Ci chodzi i to mnie śmieszy. :wink:


A ty tak bardzo chcesz wiedzieć o kogo chodzi, czekasz tylko żeby napisał ze o Ciebie i żebys mogł dalej trolować bo w koncu będzie pretekst.

Chcesz kalendarz, zapłać składke - chodziło oto, chcesz mieć wpływ na kalendarz, mam nadzieje żę będzie on tylko dla klubowiczów, więc zapłać składke i kup kalendrz...mało domyślne mamy społeczestwo w Polsce...


Tym zdanie - " nie kupię kalendarza bo nawet nie mam gdzie go powiesić ze względu "wystrój" mieszkania " powinneś skończyć swoje wypowiedzi w tym temacie.
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Czw Paź 07, 2010 19:01   

kzrr napisał/a:
A ty tak bardzo chcesz wiedzieć o kogo chodzi, czekasz tylko żeby napisał ze o Ciebie i żebys mogł dalej trolować bo w koncu będzie pretekst.
Brak ci już argumentów i tylko tak potrafisz się wypowiedzieć.
kzrr napisał/a:
Chcesz kalendarz, zapłać składke - chodziło oto, chcesz mieć wpływ na kalendarz, mam nadzieje żę będzie on tylko dla klubowiczór, więc zapłać składke i kup kalendrz...mało domyślne mamy społeczestwo w Polsce...
Kalendarz z tego co mi wiadomo będzie dla Wszystkich. Chodzi o auta w kalendarzu.
Nadal nie rozumiesz o czym Markzo napisał. :smile: Faktycznie mało domyślne. :lol:
kzrr napisał/a:
Tym zdanie - " nie kupię kalendarza bo nawet nie mam gdzie go powiesić ze względu "wystrój" mieszkania " powinneś skończyć swoje wypowiedzi w tym temacie.
I patrzeć jak mi obrabiasz ... :grin: Szkoda że nadal nie rozumiesz o co chodzi. :sad:
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Czw Paź 07, 2010 19:07   

apples napisał/a:
Brak ci już argumentów i tylko tak potrafisz się wypowiedzieć.


Vice versa... Skąd masz takie parcie na ten nicki dlaczego tak bardzo Ci na tym zależy ?


Rozumiem doskonale tylko nie rozumiem (poza tym że jesteś sympatykiem) dlaczego ten temat Cię obchodzi ? Tak bardzo została urażona Twoja duma że musisz spamować dalej ?


apples napisał/a:
I patrzeć jak mi obrabiasz ... :grin:


Nie - poprostu nie kupisz nie udzielaj się.
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Czw Paź 07, 2010 19:11   

kzrr napisał/a:
Rozumiem doskonale tylko nie rozumiem (poza tym że jesteś sympatykiem) dlaczego ten temat Cię obchodzi ? Tak bardzo została urażona Twoja duma że musisz spamować dalej ?
Czytaj chłopie, Czytaj. :grin: Napisałem już. Spamujesz teraz Ty bo starasz mi się tylko coś udowodnić co nie ma sensu. Chodzi o fakt, a nie o dumę.
kzrr napisał/a:
Nie - poprostu nie kupisz nie udzielaj się.
Dlaczego mieszasz cytaty. Tego też nie rozumiesz :grin: Przeczytaj mój pierwszy post i zrozumiesz. :wink:

[ Dodano: Czw Paź 07, 2010 19:11 ]
kzrr napisał/a:
Vice versa... Skąd masz takie parcie na ten nicki dlaczego tak bardzo Ci na tym zależy ?
O jaki nick teraz Ci chodzi. Cofnij się może o 10 postów do tyłu jeszcze.

Chyba się pogubiłeś lub wpadłeś w ślepą uliczkę i widzisz tylko to co chcesz. :wink:

EDIT: Przejrzałem Twoje posty i ok. 80% to posty w tematach Spoty lokalne, Offtopic i Hydepark więc bardzo twórcze. Dziwię się dlaczego w takiej sytuacji nazywasz mnie Trollem kiedy minimum 80% moich postów to posty w temacie Usterki i porady techniczne. :wink:
Ostatnio zmieniony przez apples Czw Paź 07, 2010 19:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
shudder 




Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 84
Skąd: Brzesko/Kraków



Wysłany: Czw Paź 07, 2010 19:16   

kzrr napisał/a:
nie płacisz składaki nie wypowiadaj się w temacie który bezpośrednio Ciebie nie dotyczy nie interesuje...

o ile się nie mylę to autor tematu nigdzie nie napisał, że mają się wypowiadać TYLKO osoby płacące składki ... chyba, że jakimś drobnym druczkiem było coś takiego :roll:
 
 
 
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Czw Paź 07, 2010 19:26   

odechciewa się tego czytać, może ktoś by zamknął temat, to przestaje być przyjemne nawet w czytaniu.
 
 
colin1983 




Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 909
Skąd: TL

Rover 200

Wysłany: Czw Paź 07, 2010 19:34   

słuszna uwaga :ok:
_________________
http://www.youtube.com/wa...&feature=relmfu
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Czw Paź 07, 2010 21:32   

Jako że pytanie w ankiecie skierowane jest do wszystkich, a powinno być tylko do klubowiczów, do tego wątek zmienił się w przepychanki słowne, temat zamykam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Kolejna dyskusja nt. LPG
Raptile Offtopic 170 Sro Mar 30, 2011 08:02
Grzem
Brak nowych postów Dyskusja o Maździe 6
MaReK Offtopic 134 Sro Lip 09, 2008 10:15
zdzich44
Brak nowych postów Dodatkowe naklejki Dyskusja :)
NiceMan Offtopic 53 Pią Kwi 06, 2012 00:15
MaReK
Brak nowych postów Go Pro kamera - filmy, dyskusja
maniaq Offtopic 28 Pon Wrz 26, 2011 12:42
MaReK
Brak nowych postów Dyskusja o walutach - wydzielona
maciej Offtopic 6 Pią Gru 03, 2010 23:01
Pawkaz



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink