Forum Klubu ROVERki.pl :: Mega wypad za miasto ;) 27-29 maj 80zl
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Mega wypad za miasto ;) 27-29 maj 80zl
Autor Wiadomość
TheArt 




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 511
Skąd: Silesia



Wysłany: Nie Maj 01, 2011 17:04   Mega wypad za miasto ;) 27-29 maj 80zl

AKTUALIZACJA,

JAKO ŻE WIĘKSZOŚĆ Z WAS WOLAŁABY 3 DNI TO MOGĄ BYĆ 3 DNI I BĘDĄ TRZY TERMINY 3 DNIOWE, OD PIĄTKU DO NIEDZIELI. KTO BĘDZIE MÓGŁ TO ZOSTANIE DO PONIEDZIAŁKU I W PONIEDZIAŁEK ZROBIMY ZWIEDZANIE KRAKOWA.

UWAGA ZA KAŻDĄ OSOBĘ KTÓREJ ZAPROPONUJESZ WYPAD I POJEDZIE Z NAMI OTRZYMASZ 10ZL ZNIZKI.

MEGA WYPAD ZA MIASTO ;)

Chcesz się ruszyć z domu, poznać nowych ludzi i spędzić miło kilka dni. Zabierz się z nami do Zakopca. Impreza NIEKOMERCYJNA, czyli luz i zabawa a przy tym fajna miejscówka.

Oczywiście łażenie po górach też będzie, nie ma lenistwa ;) .

A plan wygląda następująco.

Zbiórka na Dworcu PKP w Krakowie. Dla tych, którym wygodniej dojechać do Katowic będzie przedzbiórka w Katowicach, i stąd pojedziemy do Krakowa. Koszty przejazdów każdy pokrywa indywidualnie, mogę jednak coś wynegocjować jeśli się zrzucimy wspólnie na transport. Bilet z Katowic do Krakowa to koszt 15-20zł, z Krakowa do Zakopanego 18zł.
Zwiedzamy Kraków, jak znasz i nie chcesz to możesz przyjść później, ja uwielbiam Kraków dlatego będzie zwiedzanie tego miasta ;) .
Idziemy na browar i inne napoje energetyzujące do Prominentu, gramy w Kręgle i Darta, rozmawiamy o szarości tego świata (koszty bowlingu w cenie imprezy).
Idziemy na transport i jedziemy do Zakopca.
Rozpakowywanie, przyswajanie miejscówki (wygodny, świetnie zlokalizowany 5 min od Krupówek i ładnie wyposażony hostel).
Idziemy na integrację czyli wieczorna biba w miejscowych klubach.
Wracamy o własnych siłach do hostelu i idziemy spać.
Co rano będzie hotelowe śniadanie więc można wstać i powlec się od razu do wodopoju.
Szczegółowy plan dni w trakcie przygotowania, na pewno będzie chodzenie w góry, oczywiście nie żaden hardkor, jesteśmy mieszczuchy. Będą też kluby, ognisko z grillowankiem i wszelkie inne przyjemne z pożytecznym.
Obiadki i kolacyjki przygotowujemy sami, mamy do dyspozycji w pełni wyposażoną kuchnię, lodówkę, piec, kuchenkę mikrofalową i inne przybory żarłoprodukcyjne.
Do dyspozycji mamy też bezprzewodowy Internet, więc jak ktoś nie umie żyć bez naszejklasy to może zabrać kompa.
Hostel udostępnia nam też pralnię i parking gdyby ktoś chciał przyjechać swoją furą. Wszystko w cenie imprezy.
OFERTA LIMITOWANA. Wszystko co organizuję jest super tanie więc należy się śpieszyć z rezerwacją. Wiedz jednak, że jak już zarezerwujesz i wpłacisz pieniądze to nie ma rezygnacji. Możliwe jest wykupienie opcji rezygnacji, koszt to 50zł, płatne dodatkowo i wtedy można do 8 dni od daty wyjazdu wycofać się i odzyskać wartość imprezy. O ile inni uczestnicy Cię nie zlinczują za to ;) . JA PŁACĘ TAK SAMO JAK KAŻDY, więc to co wpływa na moje konto od Was od razu leci do właścicieli hoteli/lini lotniczych/autokarowych i innych zdzierców ;) .

TERMIN WYJAZDU.
Chcę żeby wszyscy zainteresowani przysłali mi kilka swoich terminów, które im pasują, możemy pomanewrować datami gdyż wszystko jest w fazie wstępnej rezerwacji. Im więcej osób będzie przy jednej dacie to tę wybierzemy. Dostępne trzy terminy.

27 maj - 29 maj
17 czerwiec - 19 czerwiec
1 lipca - 3 lipca

Długość pobytu też jest do uzgodnienia, gdyby jakimś cudem było mniej niż 6 osób to możemy wówczas pobyt przedłużyć. Cena zawiera długość pobytu 2/3 noclegi.

CO ZAWIERA CENA
2 noclegi w komfortowym hostelu w centrum Zakopanego, 5 minut od Krupówek (piątek na sobotę i sobota na niedzielę, kto może ten będzie mógł zostać z niedzieli na poniedziałek).
Śniadania w formie bufetu.
Dostęp do bezprzewodowego Internetu, pralni, parkingu i w pełni wyposażonej kuchni.
Wstęp i kręgielnię (dwie godziny gry) w Krakowie.
Organizację czasu wolnego (wypady w góry, ogniska, grill, klubbing), przewodniki, mapki i inne materiały.
CENA ZA OSOBĘ ZA CAŁĄ 3 DNIOWĄ IMPREZKĘ TO 100ZL (80zl). Za tę kwotę nawet noclegu się nie wynajmie w podrzędnym pensjonacie ;) . Wskazana pilna odpowiedź. Byłeś już gdzieś ze mną, jesteś pewniak to wpłać pieniądze od razu na konto, dostajesz wtedy 5% zniżki za szybką reakcję. Zniżka bierze się stąd, że jak szybko wpłacam kaskę za noclegi to dają ten rabat.


Mój email: arturelli@o2.pl
GG: 1256999

Dzieki i do zobaczyska.

Artur
_________________
Zloty roverków www.silesianer.r2u.pl
Prowadzę zdrowy tryb życia. Wszędzie jeżdżę Roverem.
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Maj 01, 2011 17:04   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
aliciaMG 




Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 130
Skąd: Gniew

MG ZR

Wysłany: Nie Maj 01, 2011 22:14   

:D Brzmi ciekawie. Trochę przeraża mnie wizja 550km, ale już od jakiegoś czasu myślę o wypadzie do Krakowa więc przeanalizuję i dam znać. Miło byłoby poznać Klubowiczów z południa :mrgreen:
Co do terminu to dla mnie bez różnicy (byle nie 23-24.06 bo na weselisko śmigam) :wink:
 
 
 
TheArt 




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 511
Skąd: Silesia



Wysłany: Nie Maj 01, 2011 23:46   

Byłoby miło szczególnie że z zacnego przybywasz miasta.
_________________
Zloty roverków www.silesianer.r2u.pl
Prowadzę zdrowy tryb życia. Wszędzie jeżdżę Roverem.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów moje miasto :)
pomoz mi zbudowac wielkie miasto
matlacz Offtopic 3 Czw Sty 24, 2008 16:48
matlacz
Brak nowych postów Jakie BUTy na zime, na lato w miasto i w góry
Tomaszi Offtopic 8 Pon Wrz 22, 2008 15:48
Tomaszi
Brak nowych postów Rover mega mocny
rdgz Offtopic 3 Pon Mar 18, 2013 20:59
brkzzz
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi pomoc przy mega tjuningowaniu mego roverka
pioneer_SRT Offtopic 15 Sro Lip 01, 2009 19:43
walkie



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink