Forum Klubu ROVERki.pl :: [R200 Coupe] mała zmiana ;)
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R200 Coupe] mała zmiana ;)
Autor Wiadomość
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Wto Maj 19, 2009 09:56   

Markzo napisał/a:
najważniejsze, że mi się podoba :mrgreen: spoko, wiem jak się z tym obchodzić :ok: tylko jakoś ten kolor mi się bardziej widzi :razz: od zr'ki nie podejdzie, bo tam są budziki jak w poliftowej 200 ja mam kanciaka i inne zegary, konkretnie teperatury i paliwa :/ białe odpadają....podoba mi się grafit/gun metal ;)


W kwestii zegarów, spróbowałbym zegary od MGF. Wydaje mi się, że są takie same jak w Kanciakch przed liftem.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Maj 19, 2009 09:56   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Wto Maj 19, 2009 10:17   

faktycznie są takie same ;)
jednak nie pasuja mi, ponieważ:
-są białe :nook:
-znaczek MG, ja mam Roverka ;)
-czerwone wskazówki....

Wizja wnętrza coupe jest taka:
-deska z 200 ( pasuje na 99% z tego co sprawdzalem)
-panel środkowy również z 200
-aluramki + zegary z metalowymi tarczami...chyba lexus ma coś takiego, czarne tarcze z metalu z ciekawą faktruą materiału ;)

żadnych białych tarcz, neonów itd...
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
maniaq 



Pomógł: 26 razy
Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Wto Maj 19, 2009 10:23   

poszukaj na aledrogo, bo bylo coupe do sprzedania .... ze srodkiem od 200 :D

skoro ktos juz wlozyl, to pewnie sie da ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Wto Maj 19, 2009 10:29   

Tradycyjna droga :(

A nie uważasz, że okrągła deska do kanciastego nadwozia nie do końca pasuje??

[ Dodano: Wto Maj 19, 2009 10:31 ]
maniaq napisał/a:
poszukaj na aledrogo, bo bylo coupe do sprzedania .... ze srodkiem od 200 :D

skoro ktos juz wlozyl, to pewnie sie da ;)


Maniaq, Coupe po lifcie ma fabrycznie okrągłą deskę. Zaglądałeś do wnętrza Kruchego Tomcia?
 
 
maniaq 



Pomógł: 26 razy
Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Wto Maj 19, 2009 10:39   

tomi, ale ja to pisalem z ;)

pasuje jak piesc do oka :D ale co mi sie podoba nie musi sie podobac innym ;) niech sami zobacza i ocenia :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Wto Maj 19, 2009 10:44   

Markzo napisał/a:
faktycznie są takie same ;)
jednak nie pasuja mi, ponieważ:
-są białe :nook:
-znaczek MG, ja mam Roverka ;)
-czerwone wskazówki....


Nie białe, tylko beżowe i pewnie z tego powodu zdecyduję się wcześniej czy później na taką modyfikację.
Logo MG jest już na felgach, więc na zegarach też może być... może by zmienić również loga na masce i tylnej klapie :)
W kwestii koloru wskazówek, zawsze można je przemalować :)

Markzo napisał/a:
Wizja wnętrza coupe jest taka:
-deska z 200 ( pasuje na 99% z tego co sprawdzalem)
-panel środkowy również z 200
-aluramki + zegary z metalowymi tarczami...chyba lexus ma coś takiego, czarne tarcze z metalu z ciekawą faktruą materiału ;)


Jedno mnie odrzuca w takich wnętrzach. Na samą myśl widzę plastiki pomalowane "srebrzanką"... i właściciel z pewnością będzie twierdził, że wygląda świetnie... wręcz fenomenalnie... a pozostali ze względów dyplomatycznych przyznadzą mu rację i pokiwają głowami. Najwyżej podczas zlotowej integracji ktoś pod wpływem alkoholu powie:" Tak naprawdę to totalna wiocha." Jednak właściciel jest również zintegrowany, więc następnego dnia nie będzie pamiętał :)
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Wto Maj 19, 2009 10:54   

Tomi, czy widzisz gdziekolwiek w planach czy mojej furce "srebrzanke" czy coś w tym stylu? bo troche nie ogarniam tego co piszesz :/ więc powoli, od początku ;)
1) to jest Rover Coupe, nie MG, dlatego nie będzie żadnych zmian znaczków, nie widze takiej potrzeby:)
2)auto robię pod siebie, nie przejmuje sie za bardzo opiniami innych, choć miło jak komus podba się moja praca:)
3) dając fotki do oceny zgadzam się an krytykę i nie traktuje jej jako obelgi czy coś.
4) z deską to są narazie odległe plany :) oglądałem foty Coupe z taką deską i wygląda to bardzo ciekawie ;)
5) zapytaj się Tigera, on w niedziele widział środek tomcata na spocie ;) nie ma powodów, żeby mnie okłamywać i na wioche to podobno nie wygląda :)
6) za zdjęciach MGF z allegro, zegary wyglądają na białe....nie widziałem ich z bliska, więc możliwe, że są kremowe :) jednak mi nie odpowiada żaden z tych koloró ;) u siebie chce mieć tarcze takie jak te: http://www.mototype.com/p...gs450h_tach.jpg
wg mnie to nie jest wiocha...i powinno pasować do wnętrza ;)
7) jestem pokojowo nastawiony do wsyztskich i jak komus sie cos nie podoba może mówić śmiało ;) nie obraże się ani nic takiego ;)
Na zlot się zapisałem, więc będziesz miał okazje zobaczyć na żywo i wtedy ocenisz ;)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Wto Maj 19, 2009 10:55   

Markzo napisał/a:
spokojnie, dojdą aluramki i nie będzie smętów ;)


Dojdą aluramki i będzie wyglądał jak AUDI czy VW po "tiuningu" :)

No i potem alumiowe wstawki srebrzanką i metalowe tarcze z ZR... a do tego okraszone listwą z okleiną z "carbonu"...

Tomcat to klasyk. Piękny taki jaki jest, z kaciastą deską, ze sklejką przy zegarach. W Twoim wnętrzu zmieniłbym jedynie tapicerkę foteli na beżową skórę i taką samą skórą obił tą blachę w panelach drzwiowych, założył delikatne aluramki drewnianą gałę zmiany biegów. Gdyby pasowała kierownica drewniana z R200 dorzuciłbym do całości. Rover właśnie kojarzy się z klasyką, drewnem i chromem. Tradycyjne materiały a nie srebrzanka i imitacje "carbonbu".
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Wto Maj 19, 2009 11:00   

Tomi weż Ty mi powiedz gdzie Ty widzisz u mnie srebrzanke? :shock: a dla mnie, całośc ma do siebie pasować, tak jak w 600 są drewnianie wstawki na drzwiach, konsoli. To wszytko ładnie pasuje. U mnie jest 1 kawałek...i mi sie on nie podoba :) teraz jest czarny i jest o niebo lepiej:) mówie co myślę i fajnie, że pokazujecie swoje poglądy ;) na Roverku jak widać na fotach nie ma żadnych "naklepków" " szpachlexów" "siatexów". jest lpg, no ale to musi być....dlatego nie do końca rozumiem, czemu walisz odrazu z takimi tekstami....
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Wto Maj 19, 2009 11:03   

Popatrz na Rovera 75. Jest kwintesencją stylu Rovera. Klasyka, chrom, drwno i skóra.
 
 
camaro17 




Pomógł: 31 razy
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 1320
Skąd: Pęgów

MG ZR

Wysłany: Wto Maj 19, 2009 11:05   

Jeżeli chodzi o moje zdanie w tej kwestii, ale mówię od razu nikt z nim nie musi się liczyć, to Tomi ma jaj odpowiedniejsze wnętrze do starych kanciastych 200-tek (cabrio,coupe). Ładna skóra i to beżowa z wysmakowanymi dodatkami. Moje zauroczenie beżowym wnętrze pewnie jest od tego że u siebie też takie mam lecz w welurach i wiem że następne auto za którym się rozglądam tj. Rover 216 coupe z silnikiem Hondy musi być w beżach i z kanciastym środkiem-OBOWIĄZKOWO. Tak ostatnio przeglądam angielskie fora poświęcone Roverowi Coupe i można stwierdzić że przeważają kanciaste wnętrza utrzymane w jak najlepszym porządku z wysmakowanymi gadżetami i jasnymi tapicerkami. A jak wiadomo w anglii te model Rovera jest owiany mianem kultu. :wink:
 
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Wto Maj 19, 2009 11:06   

Markzo napisał/a:
czemu walisz odrazu z takimi tekstami....


Spłycam Twoją wypowiedź dla kontrastu, aby uwypuklić swój punkt widzenia :)
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Wto Maj 19, 2009 11:13   

i tu niestety robisz błąd...nie znasz mnie i nie wiesz co dla mnie znacyz to auto. Nie będzie tu żadnego wieś tuningu ;) możesz prześledzić moje posty o zmianach i zauważysz, że starm się go utrzymac w jak najlepszym stanie ;)
odnośnie jasnego wnętrza, pomysł taki pojawił się już na samym początku ;) jednak jak jasne, to całe ;) wykładzina boczki przód/tył decha i skórki ;) przez rok przepatrywania allegro, nie było ani jednego jasnego kompletu skór...tylko czarne i to skatowane oraz jeden komplet czerwono-czarny, wylądował on w tomcacie made by ssg.pl ;) raz pojawił się środkowy panel w jasnym kolorze ;) poporstu bez ściagania części z UK nie ma szans...a tam one nie sa tanie....
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Wto Maj 19, 2009 11:17   

Markzo napisał/a:
i tu niestety robisz błąd...nie znasz mnie i nie wiesz co dla mnie znacyz to auto. Nie będzie tu żadnego wieś tuningu ;) możesz prześledzić moje posty o zmianach i zauważysz, że starm się go utrzymac w jak najlepszym stanie ;)
odnośnie jasnego wnętrza, pomysł taki pojawił się już na samym początku ;) jednak jak jasne, to całe ;) wykładzina boczki przód/tył decha i skórki ;) przez rok przepatrywania allegro, nie było ani jednego jasnego kompletu skór...tylko czarne i to skatowane oraz jeden komplet czerwono-czarny, wylądował on w tomcacie made by ssg.pl ;) raz pojawił się środkowy panel w jasnym kolorze ;) poporstu bez ściagania części z UK nie ma szans...a tam one nie sa tanie....


Coupe nie miały chyba jasnej deski. W Coupe deska jest czarna, a wnętrze dwukolorowe. Jasne fotele i wstawki w boczkach, a reszta jest czarna... w końcu to auto o sportowym zacięciu.

[ Dodano: Wto Maj 19, 2009 11:20 ]
Markzo napisał/a:

odnośnie jasnego wnętrza, pomysł taki pojawił się już na samym początku ;) jednak jak jasne, to całe ;) wykładzina boczki przód/tył decha i skórki ;)


W Cabrio wykładzina na podłodze jest czarna, podobnie jak i fabryczne dywaniki.
 
 
kzrr 




Pomógł: 28 razy
Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Wto Maj 19, 2009 11:21   

A tak się podepne pod temat... co byście proponowali żeby wstawić w miejsce plastikowego drewna w 200 ? Srednio mi się podoba, chce sobie niedlugo aluramki na zegary wstawic, i na pewno nie bede ramek zakladal w miejsce pokreteł (kiepsko to bedzie wygladac wedlug mnie w R200)
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Wto Maj 19, 2009 11:23   

i tu właśnie nie jestem pewien, bo widziałem cały panel środkowy razem z kratkami w jasnym kolorze ;)
Młody jestem i patrze na pewne rzeczy inaczej ;) drewno w aucie, którego żywiołem są zakręty a nie luksus i salony nie pasuje mi....

[ Dodano: Wto Maj 19, 2009 11:24 ]
może ori wstawka z ZR'ki?
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
dobryziom 




Pomógł: 61 razy
Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Wto Maj 19, 2009 11:30   

a ja jestem po stronie jednego i drugiego :) w swoim Tomciu jedyne mody wnętrza to nowe dywaniki od Tomiego oryginał do coupety oraz EBC w miejscu szufladki na drobniaki po lewej oraz dwa wskaźniki u góry na tej malej polce. Na dobra sprawę te elementy byly raczej konieczne i nie miały na celu wzbogacić wyglądu. Środek coupe jest dość surowy ale zarazem funkcjonalny. Jedyne co można tam zrobić to faktycznie odświeżyć tapicerkę, mieszek ewentualnie galke która jest plastikowa i mało ciekawa np. od MG ZS Odnośnie listwy to moja popękała w paru miejscach i mało ciekawie wygląda wiec dlatego pomyślałem o listwie z carbonu najpierw zrobię probe , druknę na papierze i przykleję taśmą jak sie spodoba to zostanie jak nie to szukam drewna :)
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Wto Maj 19, 2009 11:39   

Markzo napisał/a:

[ Dodano: Wto Maj 19, 2009 11:24 ]
może ori wstawka z ZR'ki?


Czyli jednak "srebarzanka" i imitacja "carbonu" :)

Mam nadzieję, że się nikt nie obrazi... ale MG ZR i ZS mają najbardziej żenujące deski chyba ze wszystkich modeli MG Rover, które były produkowane. Nie bardzo rozumiem rady aby czerpać do wnętrza Roverków cokolwiek z wnętrza MG... z wyjątkiem foteli... Maniaq ma akurat chyba najfajniejsze jakie były w ZR-ach.
 
 
dobryziom 




Pomógł: 61 razy
Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Wto Maj 19, 2009 12:46   

ja poluje na gałkę z MG bo jest naprawdę elegansio :)
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Wto Maj 19, 2009 14:13   

dobryziom napisał/a:
ja poluje na gałkę z MG bo jest naprawdę elegansio :)


A ile dla Ciebie warta taka nowa gałka? :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [r600] Mała zmiana wnętrza
Puki66 Tuning wizualny 3 Pią Lis 16, 2012 21:25
tomii620si
Brak nowych postów [R 216 Coupe 97r] Zmiana zegarów na ...
Vesper416 Tuning wizualny 6 Czw Gru 10, 2009 18:52
Vesper416
Brak nowych postów [R200] Zmiana foteli + zmiana boczków drzwi
Botanix Tuning wizualny 11 Sob Lut 28, 2009 11:47
zouza
Brak nowych postów [216 coupe] zmiana felg a ET i otwór centrujący
mlody975 Tuning wizualny 9 Pią Cze 21, 2013 06:40
tronsek
Brak nowych postów [R200 1.6, 98'] zmiana blendy na tą z R25
ywis Tuning wizualny 31 Wto Lip 07, 2009 22:12
ywis



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink