Forum Klubu ROVERki.pl :: Auto z wadami ukrytymi
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Ley
Czw Maj 27, 2010 14:08
Auto z wadami ukrytymi
Autor Wiadomość
Kruchy 




Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Sie 2001
Posty: 469
Skąd: Ząbki



Wysłany: Sro Maj 26, 2010 14:20   

TheArt napisał/a:
Tak tylko gdybyś był za coś pewny a inni by Ci pisali, że jest zupełnie inaczej to też byś się zirytował.


Nic bardziej mylnego. W takim przypadku, napisałbym dlaczego jest tak a nie inaczej, a już na pewno bym nie pisal, że tylko ja tutaj się na tym znam, a to co mówi reszta to bzdury.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Maj 26, 2010 14:20   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
TheArt 




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 511
Skąd: Silesia



Wysłany: Sro Maj 26, 2010 14:26   

No jak ktoś mówi, że główny argument spowodowałby parsk śmiechem czy chociażby kompletnie myli "wadę ukrytą" z "wadą techniczną jawną" to chyba trzeba to nazwać po imieniu. Przynajmniej ja nie jestem dupolizem i zawsze mówię co myślę. A, że ujawni to czyjeś niedoskonałości czy brak wiedzy, no cóż, to chyba zmartwienie oficjalnego eksperta.

Mimo wszystko dziękuję za uwagę.
_________________
Zloty roverków www.silesianer.r2u.pl
Prowadzę zdrowy tryb życia. Wszędzie jeżdżę Roverem.
 
 
 
Kruchy 




Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Sie 2001
Posty: 469
Skąd: Ząbki



Wysłany: Sro Maj 26, 2010 14:34   

Jak na razie, to masz najwięcej uwag do tego, co ktoś nie wie, albo wie źle, a suchych faktow jak to prawnie wyglada to niewiele. Skoro uważasz, że ktoś źle pisze, to napisz jak jest dobrze, a nie sie przyczepiasz do niewiedzy innych. Nie każdy zna sie na wszystkim, ale sporo rzeczy zna się z własnego doświadczenia, a nie zawsze ono jest dobre ;)
 
 
TheArt 




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 511
Skąd: Silesia



Wysłany: Sro Maj 26, 2010 14:46   

Spróbuje na to spojrzeć z tej perspektywy.
_________________
Zloty roverków www.silesianer.r2u.pl
Prowadzę zdrowy tryb życia. Wszędzie jeżdżę Roverem.
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Pomógł: 196 razy
Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4530
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Sro Maj 26, 2010 16:24   

TheArt napisał/a:
Aha pewnie trolluję :D

Tak, szczególnie, że bezczelnie kłamiesz:
TheArt napisał/a:
Pisałem już takie umowy dla klientów więc się na tym znam, dlatego jestem pewny tego co piszę.

http://www.daciaklub.pl/f...ewprofile&u=149
Zawód: specjalista ds. reklamy

Oraz jeszcze większe kłamstwo:
TheArt napisał/a:
Mam wykształcenie prawnicze,

http://nasza-klasa.pl/profile/9231770
Cytat:
Szkoła Podstawowa nr 6 (Piekary Śląskie)
* Klasa D (1989-1997)
Liceum Ekonomiczne (ZSE) (Bytom)
* Klasa A (1997-2001)
Wyższa Szkoła Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych (Gallus) (Katowice)
* Kierunek Marketing i Zarządzanie zaoczne 3-letnie
Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi - 2-letnie studia magisterskie uzupełniające (Łódź)
* Kierunek Informatyka - Sieci Komputerowe zaoczne uzupełniające studia magisterskie 2-letnie
UMCS, wydział matematyki informatyki i fizyki (Lublin)
* Kierunek Informatyka zaoczne uzupełniające 2-letnie
Uniwersytet im. Marii Curie-Sklodowskiej, Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki (Lublin)
* Kierunek informatyka magisterskie uzupełniające zaoczne 2-letnie


I nawet jeśli zmienisz, to zachowałem zrzut ekranu na "dowód" Twojej prawdomówności, gdybyś chciał się zachować jak w innym wątku i usunąć to.
TheArt napisał/a:
Prowadziłeś takie sprawy? Byłeś chociażby świadkiem? Skoro nie masz pojęcia to po co się wypowiadasz?

A Ty?

http://www.nowakartur.pl/

Pomogę Ci może w Twoim zawodzie - w FF 3.6.3 linki w Twojej stronie nie działają (np. "Zdobycie wyższego wykształcenia" oraz "Więcej informacji o mnie").

Pewnie teraz napiszesz, że to nie Ty, zbieżność nick'ów, zainteresowań, miejsca zamieszkania, klubów, które wymieniłeś jako przykłady i innych danych jest przypadkowa, prawda?

TheArt, widziałem też już jakim jesteś specjalistą od prawa, gdy, nie przeczytawszy regulaminu forum, zacząłeś grozić pozwami administracji za przywrócenie treści Twoich, nie trzymających poziomu tego forum, postów.

Prosiłbym o wskazanie tych przepisów, a szczególnie przepisów KC, o których pisałeś w poniższym tekście:
TheArt napisał/a:
Nad każdym regulaminem jest prawo polskie, które gwarantuje wolność słowa i absolutną władzę do swojego słowa pisanego jego autorowi. Żaden wymyślony regulamin nie może ograniczać przepisów KC i tego sobie nie życzę. Niniejszym żądam natychmiastowego usunięcia moich postów z tego tematu oraz wszelkich cytatów, które je użyły. Inaczej będzie pozew bo to już się robi śmieszne.

Czy naprawdę myślałeś, że się przestraszymy?
A może na którymś z tych wielu forów, w których uczestniczyłeś takie groźby działały?

Jeśli chcesz pomoc, to stwórz artykuł, który będzie kwestię opisywał, z odwołaniami do odpowiednich artykułów KC oraz orzecznictwa SN, które jest w tej materii.

Jak na razie to robisz swoim zachowaniem jak najgorsze wrażenie, a już na pewno absolutnie nieprofesjonalne i jakoś nie widzę w nim chęci pomocy innym, a raczej jakąś potrzebę starcia z innymi, udowodnienia czegoś i pokazania się.

Nie znam Cię, ale widząc Twoje posty tu i w innych watkach tak Cię odbieram.

Niestety na złe forum trafiłeś, jeśli chcesz się tak zachowywać.

W tym wątku, na którego temat, jak twierdzisz, masz tak szeroką wiedzę, na razie nie widziałem, żebyś chciał się nią podzieli, wskazać definicję wady ukrytej i jawnej, odpowiednie artykułu KC, wskazać co mówi orzecznictwo nt. możliwości zapoznania się ze stanem technicznym oraz prawnym pojazdu i wyłączeń odpowiedzialności sprzedającego za takie wady.

Do tego opisz te sprawy, w których uczestniczyłeś, bo mam nadzieję, że tak było, skoro tak dzielnie atakujesz innych.

To naprawdę może komuś pomóc, a nie Twoje zaczepki i osobiste wycieczki do osób, które próbują pomóc.

Jeśli naprawdę chcesz w tym towarzystwie "zabłysnąć" i masz wiedzę, którą twierdzisz, że masz, a ja pomyliłem się kojarząc Cię po nicku, miejscu zamieszkania i sposobie wypowiedzi z inną osobą, to napisanie takiego artykułu i pokazanie tej wiedzy będzie najlepszą metodą. :ok:
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
TheArt 




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 511
Skąd: Silesia



Wysłany: Sro Maj 26, 2010 22:07   


maciej napisał/a:
TheArt napisał/a:
Aha pewnie trolluję :D

Tak, szczególnie, że bezczelnie kłamiesz:
TheArt napisał/a:
Pisałem już takie umowy dla klientów więc się na tym znam, dlatego jestem pewny tego co piszę.

http://www.daciaklub.pl/f...ewprofile&u=149
Zawód: specjalista ds. reklamy

Oraz jeszcze większe kłamstwo:
TheArt napisał/a:
Mam wykształcenie prawnicze,

http://nasza-klasa.pl/profile/9231770
Cytat:
Szkoła Podstawowa nr 6 (Piekary Śląskie)
* Klasa D (1989-1997)
Liceum Ekonomiczne (ZSE) (Bytom)
* Klasa A (1997-2001)
Wyższa Szkoła Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych (Gallus) (Katowice)
* Kierunek Marketing i Zarządzanie zaoczne 3-letnie
Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi - 2-letnie studia magisterskie uzupełniające (Łódź)
* Kierunek Informatyka - Sieci Komputerowe zaoczne uzupełniające studia magisterskie 2-letnie
UMCS, wydział matematyki informatyki i fizyki (Lublin)
* Kierunek Informatyka zaoczne uzupełniające 2-letnie
Uniwersytet im. Marii Curie-Sklodowskiej, Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki (Lublin)
* Kierunek informatyka magisterskie uzupełniające zaoczne 2-letnie


I nawet jeśli zmienisz, to zachowałem zrzut ekranu na "dowód" Twojej prawdomówności, gdybyś chciał się zachować jak w innym wątku i usunąć to.
TheArt napisał/a:
Prowadziłeś takie sprawy? Byłeś chociażby świadkiem? Skoro nie masz pojęcia to po co się wypowiadasz?

A Ty?

http://www.nowakartur.pl/

Pomogę Ci może w Twoim zawodzie - w FF 3.6.3 linki w Twojej stronie nie działają (np. "Zdobycie wyższego wykształcenia" oraz "Więcej informacji o mnie").

Pewnie teraz napiszesz, że to nie Ty, zbieżność nick'ów, zainteresowań, miejsca zamieszkania, klubów, które wymieniłeś jako przykłady i innych danych jest przypadkowa, prawda?

TheArt, widziałem też już jakim jesteś specjalistą od prawa, gdy, nie przeczytawszy regulaminu forum, zacząłeś grozić pozwami administracji za przywrócenie treści Twoich, nie trzymających poziomu tego forum, postów.

Prosiłbym o wskazanie tych przepisów, a szczególnie przepisów KC, o których pisałeś w poniższym tekście:
TheArt napisał/a:
Nad każdym regulaminem jest prawo polskie, które gwarantuje wolność słowa i absolutną władzę do swojego słowa pisanego jego autorowi. Żaden wymyślony regulamin nie może ograniczać przepisów KC i tego sobie nie życzę. Niniejszym żądam natychmiastowego usunięcia moich postów z tego tematu oraz wszelkich cytatów, które je użyły. Inaczej będzie pozew bo to już się robi śmieszne.

Czy naprawdę myślałeś, że się przestraszymy?
A może na którymś z tych wielu forów, w których uczestniczyłeś takie groźby działały?

Jeśli chcesz pomoc, to stwórz artykuł, który będzie kwestię opisywał, z odwołaniami do odpowiednich artykułów KC oraz orzecznictwa SN, które jest w tej materii.

Jak na razie to robisz swoim zachowaniem jak najgorsze wrażenie, a już na pewno absolutnie nieprofesjonalne i jakoś nie widzę w nim chęci pomocy innym, a raczej jakąś potrzebę starcia z innymi, udowodnienia czegoś i pokazania się.

Nie znam Cię, ale widząc Twoje posty tu i w innych watkach tak Cię odbieram.

Niestety na złe forum trafiłeś, jeśli chcesz się tak zachowywać.

W tym wątku, na którego temat, jak twierdzisz, masz tak szeroką wiedzę, na razie nie widziałem, żebyś chciał się nią podzieli, wskazać definicję wady ukrytej i jawnej, odpowiednie artykułu KC, wskazać co mówi orzecznictwo nt. możliwości zapoznania się ze stanem technicznym oraz prawnym pojazdu i wyłączeń odpowiedzialności sprzedającego za takie wady.

Do tego opisz te sprawy, w których uczestniczyłeś, bo mam nadzieję, że tak było, skoro tak dzielnie atakujesz innych.

To naprawdę może komuś pomóc, a nie Twoje zaczepki i osobiste wycieczki do osób, które próbują pomóc.

Jeśli naprawdę chcesz w tym towarzystwie "zabłysnąć" i masz wiedzę, którą twierdzisz, że masz, a ja pomyliłem się kojarząc Cię po nicku, miejscu zamieszkania i sposobie wypowiedzi z inną osobą, to napisanie takiego artykułu i pokazanie tej wiedzy będzie najlepszą metodą. :ok:



Dobrze mnie skojarzyłeś, jednak to wcale nie uprawnia Cię do nazywania mnie kłamcą. Gdyby wszystkich oceniać na podstawie NK to byłby niezły cyrk. Od czasu powstania profilu na NK minęło przynajmniej kilka wiosen.

Ciekawe czy dostaniesz punkt za osobiste wycieczki, bo gdyby to ktoś nowy tak napisał to pewnie by wyleciał. Zobaczymy, będę o to wnioskował, bo skoro ja za to dostałem warn (mimo wcale nie złych intencji) to dlaczego ty warna miałbyś nie dostać?

PS. Wszystko co dotąd pisałem jest poparte rzeczywistością, również to, że mam prawo edytować, usuwać i żądać usunięcia moich wypowiedzi. O prawie to ty niewiele wiesz, zresztą zobacz jak zacząłeś dyskusję w tym temacie. W dodatku mnie nie znasz i chcesz oceniać? Ja oceniam kogoś jedynie po tym co pisze i jak ktoś "pomaga" innym wypisując brednie to go prostuję (o ile się na tym znam). Za to nie śmiałbym być na tyle bezczelnym burakiem by kogoś nazwać kłamcą bo czegoś o nim nie wiem, gdybyś miał honor sam byś się stąd wypisał za ten tekst.

Pisałem już i powtórzę NIGDY NIE DYSKUTUJE, NIE PRZEKONUJE KOGOŚ DO SWOICH RACJI, JEŚLI NIE JESTEM ICH PEWIEN. Zawsze zanim się odezwę to sięgam do swojej wiedzy a jeśli jest niepełna to do google, książek, żeby nie robić z siebie publicznie idioty. Gdybyś dokładnie sprawdził wszystko co napisałem dojdziesz do wniosku, że wszystko to prawda. Tyle, że nie opłacam składek, nie mam przy nicku "specjalista" i jestem newbie.

Ja już nic nie piszę bo czekam co zrobi administrator.
_________________
Zloty roverków www.silesianer.r2u.pl
Prowadzę zdrowy tryb życia. Wszędzie jeżdżę Roverem.
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Pomógł: 196 razy
Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4530
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Sro Maj 26, 2010 22:13   

TheArt napisał/a:
również to, że mam prawo edytować, usuwać i żądać usunięcia moich wypowiedzi

Wskaż przepis, proszę, i odpowiedz na to pytanie:
maciej napisał/a:
TheArt napisał/a:
Prowadziłeś takie sprawy? Byłeś chociażby świadkiem? Skoro nie masz pojęcia to po co się wypowiadasz?

A Ty?

To porozmawiamy o reszcie, bo na razie nie mamy o czym.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
TheArt 




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 511
Skąd: Silesia



Wysłany: Sro Maj 26, 2010 22:20   

Idź do działu Porady techniczne i nakazuj każdemu kto daje rady z elektryki by ci wskazywał skąd to wie. To co robisz jest żałosne i o tym doskonale wiesz. Chcesz pogadać, chętnie, lubie dyskusje, jednak bez obrażania się.
_________________
Zloty roverków www.silesianer.r2u.pl
Prowadzę zdrowy tryb życia. Wszędzie jeżdżę Roverem.
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Pomógł: 196 razy
Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4530
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Sro Maj 26, 2010 22:35   

TheArt napisał/a:
Idź do działu Porady techniczne i nakazuj każdemu kto daje rady z elektryki by ci wskazywał skąd to wie.

Ktoś, kto ma rzetelną wiedzę odpowie, bo nie ma, czego ukrywać.
TheArt napisał/a:
Chcesz pogadać, chętnie, lubie dyskusje, jednak bez obrażania się.

Ja też, tylko niestety patrząc na Twoje wypowiedzi na tym forum, to nie rozumiesz tego pojęcia, np. tu:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja
Cytat:
Dyskusja (łac. discussio - roztrząsanie) - jeden ze sposobów wymiany poglądów (poparty argumentami) praktykowany przez dwoje lub więcej osób zainteresowanych danym tematem lub zjawiskiem.

A jedyny argument, jakiego Ty użyłeś podważając wypowiedzi innych to:
TheArt napisał/a:
W tym temacie mam fachowe poparcie zawodowe więc się nie kłóć ;)

nie przedstawiwszy się najpierw, ani nie podając tego "fachowego zawodowego poparcia", którego, nawet zapytany nie chcesz podać (co sugeruje, że go nie ma), które do tego wcześniej pokazałeś atakując pracownika wodociągów na podstawie wypowiedzi telewizyjnych "ekspertów", grożąc adminom pozwami, gdy byłyby one natychmiast oddalone jako bezprzedmiotowe oraz powołując się na rzekomą "darmowość" zlotów VW Golfa, co, jak się okazało prawdą nie jest (60 zł za auto z kierowcą + 10 zł za każdą dodatkową osobę).

Przyznasz, że, jeśli ktoś Cię nie zna (jak wszyscy tutaj, bo jesteś tu dopiero 10 dni), to to kiepski argument.

Na studiach prawniczych uczy się tez logiki i retoryki, a tu najwyraźniej jej brak.

Podsumowując - ja się nie obrażam, tylko czekam na odpowiedź, która udowodni, że się pomyliłem i masz jednak pojęcie o prawie, bo to co napisałeś o pozwach dowodzi, że nie masz pojęcia o czym piszesz - prawnicy nie mają z tym problemów - wczoraj byłem na wykładzie z prawa w imprezach turystycznych - prowadzący go prokurator nie miał problemu z podawaniem z pamięci nr artykułów dotyczących poszczególnych przestępstw, mimo, że na co dzień zajmuje się inną częścią KK, więc, nie powinieneś mieć problemu z podaniem artykułu z którego chciałeś się sądzić z Klubem i administratorami.

Tzn. w sumie to MASZ RACJĘ - pozew możesz złożyć, ale będzie on bezpodstawny, bo właśnie na mocy KC, na który się powołałeś, rejestrując się na forum zawarłeś z Klubem umowę, której częścią jest regulamin, a nie ma w nim klauzul zabronionych, więc jest ważny, co spowoduje, że Twój pozew zostanie natychmiast oddalony.

Grozisz pozwami adminom, a nie masz powodów, a teraz unikasz odpowiedzi o podstawę prawną, bo jej nie ma.

Podobnie jest w tym wątku - zadałeś pytanie, na które podobno znasz odpowiedź, zamiast od razu opisać problem i jego rozwiązanie, jeśli jest tak jak napisałeś, czyli:
TheArt napisał/a:
Zadałem pytanie (założyłem temat) bo zauważyłem na forum kilka podobnych tematów na które pytający nie otrzymali, bądź otrzymali niepełną odpowiedź

Dlaczego nie odpowiedziałeś od razu skoro znasz tą odpowiedź?

Dlaczego nie podałeś żadnej podstawy prawnej, linii orzecznictwa, źródeł, a to w takich sprawach podstawa - tego co może naprawdę pomóc, tylko atakujesz personalnie tych, którzy się wypowiadają?

To tylko dowodzi, ze nie chcesz pomóc, a jedynie próbujesz coś ugrać/zdziałać/udowodnić.

Smutne, że nie chodzi Ci o pomoc innym. :(
TheArt napisał/a:
Ja już nic nie piszę bo czekam co zrobi administrator.

Szkoda, że jeszcze słowny nie jesteś. :(
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
thef 



Pomógł: 387 razy
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Sro Maj 26, 2010 22:36   

TheArt napisał/a:
Pisałem już i powtórzę NIGDY NIE DYSKUTUJE, NIE PRZEKONUJE KOGOŚ DO SWOICH RACJI, JEŚLI NIE JESTEM ICH PEWIEN. Zawsze zanim się odezwę to sięgam do swojej wiedzy a jeśli jest niepełna to do google, książek, żeby nie robić z siebie publicznie idioty. Gdybyś dokładnie sprawdził wszystko co napisałem dojdziesz do wniosku, że wszystko to prawda.
Czego przykład dałeś w rozmowie ze mną o skażeniu wody ;)
 
 
apples 




Pomógł: 564 razy
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Sro Maj 26, 2010 22:52   

To są jaj. :!: Jak można wyciągać prywatne sprawy i prywatne dane na forum. Może k... moje też się tu pojawią bo nadepnąłem komuś na odcisk. Teraz to już przesada. Oczekuję że Zarząd wyjaśni tą sprawę.
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Pomógł: 196 razy
Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4530
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Sro Maj 26, 2010 23:01   

apples, wszystkie dane są publicznie dostępne, do tego mają istotny wpływ na dyskusję.

Ciekawe, czy gdyby dyskusję prowadził ktoś inny, a nie ja, to też byś się wtrącił?

Nie sądzę, ale to moje, prywatne zdanie, które wolno mi wyrażać, tak jak Tobie Twoje. :)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
AndrewS 
Klubowicz





Pomógł: 159 razy
Dołączył: 27 Lut 2001
Posty: 3636
Skąd: Puławy

Rover 800

Wysłany: Sro Maj 26, 2010 23:01   

apples napisał/a:
Jak można wyciągać prywatne sprawy i prywatne dane na forum.


co ?? ?????????
prywatne ?? ?
he he he, zaraz se zajadów narobie,
chyba zartujesz, ktos tworzy sobie profil na NK lub strone WWW,
jaki to ma zwiazek z prywatnoscia ?? chyba tylko haslo na www i na profil NK moze ta prywatnosc zachowac :-)
_________________
Pozdrawiam Andrzej
Rover 800, byl 214 Si 95
FSO 125p 1.4 16V MPI
Jawa 350
 
 
 
apples 




Pomógł: 564 razy
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Sro Maj 26, 2010 23:07   

maciej nie chodzi mi tylko o Ciebie. O was obu i o zasadę. To że ktoś wstawia gdzieś na forum nie uprawnia nikogo do ciągania i wykorzystywania jego danych i innych rzeczy umieszczonych na innych portalach. Nikt mi tego nie wmówi że jest to OK.
Teraz może jeszcze pojawi się mój numer DO, PESEL bo kiedyś podałem w banku a ktoś przez przypadek to dostał i będzie OK.

[ Dodano: Sro Maj 26, 2010 23:07 ]
P.S. Obojętnie kto by to napisał tak uważam.
 
 
Paul 




Pomógł: 216 razy
Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Sro Maj 26, 2010 23:10   

apples napisał/a:
Nikt mi tego nie wmówi że jest to OK.
Trudno, Twój problem :(
Opublikowanie danych w Internecie skutkuje takimi sytuacjami. Publikując je, na własne życzenie pozbawiasz się prawa do ochrony danych.
Rozwieś w mieście reklamę ze swoim np. adresem i miej potem pretensje do kogoś, kto to przeczytał i wykorzystał (czytaj: przyszedł/zadzwonił do Ciebie). To byłoby OK ?? Wątpię :(
 
 
zetes 




Pomógł: 26 razy
Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 558
Skąd: Turek

Rover 75

Wysłany: Sro Maj 26, 2010 23:12   

apples napisał/a:
Teraz może jeszcze pojawi się mój numer DO, PESEL bo kiedyś podałem w banku a ktoś przez przypadek to dostał i będzie OK.

To porównanie z danymi umieszczonymi przez kogoś na jakimkolwiek forum dostępnym publicznie jest niestosowne. Ciśnie się na usta stwierdzenie "co ma piernik do wiatraka"
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Paul 




Pomógł: 216 razy
Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Sro Maj 26, 2010 23:14   

apples napisał/a:
Teraz może jeszcze pojawi się mój numer DO, PESEL bo kiedyś podałem w banku a ktoś przez przypadek to dostał i będzie OK.
Jeżeli znał je TYLKO bank, to nie będzie OK, bo on ma OBOWIĄZEK chronić Twoje dane. Ale jeżeli Ty wywiesisz swój wypełniony wniosek do banku na słupie ogłoszeniowym, to będzie OK, bo sam to opublikowałeś.

BTW - DO, PESEL, NIP zna nie tylko bank :)
 
 
apples 




Pomógł: 564 razy
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Sro Maj 26, 2010 23:15   

Paul nie rozumiesz że chodzi o pewien poziom dyskusji o którym tak piszecie ostatnio. Jakoś go tu nie wiedzę patrząc na to co się dzieje. Wyciąganie czyiś "brudów" grzebiąc jak szczur w śmietniku to jest OK? To teraz może moje jakieś śmieci ktoś wyciągnie by pokazać że nie miałem racji?

Może porównanie dałem złe, ale chodzi mi tylko o pewne zasady.
Ostatnio zmieniony przez apples Sro Maj 26, 2010 23:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Pomógł: 196 razy
Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4530
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Sro Maj 26, 2010 23:17   

apples napisał/a:
Teraz może jeszcze pojawi się mój numer DO, PESEL bo kiedyś podałem w banku a ktoś przez przypadek to dostał i będzie OK.

Na prawdę nie widzisz różnicy między podawaniem danych "wrażliwych" Bankowi, a udostępnianiem ich na NK, która jest w pewien sposób portalem "ekshibicjonistycznym"?

Znów mnie zaskoczyłeś. :roll:
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Paul 




Pomógł: 216 razy
Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Sro Maj 26, 2010 23:17   

zetes napisał/a:
"co ma piernik do wiatraka"
Heh, zetes, nie wypowiadaj się, bo przecież wcale prawa nie znasz ;) (jak nie wiedziałeś, to zaraz się dowiesz :P ) :rotfl:




Dla tych, co się nie domyślą: To jest ŻART :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Auto z USA
Rozan99 Prawo i ubezpieczenia 39 Sob Lip 12, 2008 17:03
maciej
Brak nowych postów jak wyrejestrować auto ??
Firq Prawo i ubezpieczenia 9 Pon Mar 04, 2013 21:01
chudson
Brak nowych postów Auto-szyby
machi12 Prawo i ubezpieczenia 17 Sro Wrz 07, 2011 21:30
tomhas
Brak nowych postów Nowe auto w leasing
Pieprz Prawo i ubezpieczenia 12 Sro Cze 26, 2019 07:47
Gość
Brak nowych postów Nie przerejestrowane auto podatek PCC
Julek Prawo i ubezpieczenia 18 Pią Maj 23, 2014 16:59
tuners



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink