Forum Klubu ROVERki.pl :: [R75] Duża nawigacja. Jak działa?
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: apples
Pią Paź 19, 2012 18:35
[R75] Duża nawigacja. Jak działa?
Autor Wiadomość
lamer 



Pomógł: 29 razy
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 423
Skąd: Zachodniopomorskie



Wysłany: Sro Maj 28, 2008 12:41   

I jak? Sprawa załatwiona? Kolejny użytkownik ma navi?
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Maj 28, 2008 12:41   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
rolando 




Pomógł: 16 razy
Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 326
Skąd: Żyrardów



Wysłany: Sro Maj 28, 2008 14:11   

a załatwiona jak należy :) , ja nie rzucam słów na wiatr

płytka nagrana, sprawdzona i wysłana w dniu wczorajszym priorytetem, max jutro powinna dotrzeć do naszego kolegi.

pozdrawiam i życzę takiego zadowolenia z niej jak u mnie :)

PS. nie wiedziałem, że nie można zgrywać jej na dysk, a tylko wyłącznie kopię z obrazem i poszły się je...ć dwie płytki :(

[ Dodano: Pon Cze 02, 2008 00:08 ]
Kajetan B napisał/a:
Rolando, mogę liczyć na Ciebie?
Oto moje namiary:
Kajetan Bator
ul. Armii Krajowej 14/10
59-220 Legnica
Rolando, Lamer, z góry dzięki!


Kajetan B,

dostałeś płytkę ?? testowałeś ?? działa ??
pozdr.
_________________
PZDR.
 
 
 
lamer 



Pomógł: 29 razy
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 423
Skąd: Zachodniopomorskie



Wysłany: Pon Cze 02, 2008 10:25   

No to jak panie Kajetan B? Działa tobie ta nawigacja w końcu?
 
 
wqw 



Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 5
Skąd: wnd 7



Wysłany: Pon Cze 02, 2008 14:12   

Witam,w moim 75 jest mała nawigacja,sprowadzony z niemiec czy gdy kupie płyte w polskiej wersji,będzie działać?Proszę o podpowiedż bo niemam o tym pojęcia.
 
 
rolando 




Pomógł: 16 razy
Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 326
Skąd: Żyrardów



Wysłany: Pon Cze 02, 2008 23:06   

wg mnie powinna działać bez zarzutu, oczywiście jeśli wszystko jest sprawne, ponoć często lubią się psuć czytniki navi.
mój r75 jest sprowadzony z holandi i navi śmiga jak wściekła :)

pozdrawiam

[ Dodano: Pon Cze 02, 2008 23:07 ]
lamer napisał/a:
No to jak panie Kajetan B? Działa tobie ta nawigacja w końcu?


właśnie Kajetan B,

daj znać co i jak.


pozdrawiam
_________________
PZDR.
 
 
 
wqw 



Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 5
Skąd: wnd 7



Wysłany: Wto Cze 03, 2008 12:47   

Czytnik działa poprawnie bo działa niemiecka wersja,chodziło mi oto czy do tej nawigacji musi być specjalna wersja tylko do R75?
 
 
rolando 




Pomógł: 16 razy
Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 326
Skąd: Żyrardów



Wysłany: Wto Cze 03, 2008 13:11   

wqw napisał/a:
Czytnik działa poprawnie bo działa niemiecka wersja,chodziło mi oto czy do tej nawigacji musi być specjalna wersja tylko do R75?


nie możesz włożyć pierwszej lepszej płyty i oczekiwać, że Navi wystartuje. Jest potrzebna płyta z danymi do R75 ew. BMW (nie wiem jakie roczniki), tu i tu jest ten sam czytnik.

pozdrawiam
_________________
PZDR.
 
 
 
Miras31 




Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 120
Skąd: Skierniewice



Wysłany: Wto Cze 03, 2008 13:41   

rolando, W jakim języku masz komunikaty. Bo ja u s :wink: iebie ustawiłem na angielski, czy można zrobić coś aby było po Polsku i rozumiem, że mówi u Ciebie też po Angielsku.
_________________
Pozdrawiam.
 
 
 
rolando 




Pomógł: 16 razy
Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 326
Skąd: Żyrardów



Wysłany: Wto Cze 03, 2008 14:47   

wszystko odbywa się niestety po angielsku, są do wyboru inne języki, ale nie polski :(
jest to zależne ponoć nie tyle co od samej mapy co od oprogramowania w czytniku, w naszych mk2 i mk3 nie jest to osiągalne, ponoć w mk4 (typowy BMW) można wgrać jakiś nowszy soft, ale czy warto ?? ?

jest to oczywiście indywidualny wybór, jak dla mnie onbecnie w zupełności wystarczy to co mam.

pozdrawiam
_________________
PZDR.
 
 
 
riki 



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 21 Mar 2003
Posty: 104
Skąd: opolskie



Wysłany: Wto Cze 03, 2008 21:11   

rolando napisał/a:
BMW (nie wiem jakie roczniki), tu i tu jest ten sam czytnik.

Niestety nie (przynajmniej do modelu MK3)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
wqw 



Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 5
Skąd: wnd 7



Wysłany: Sro Cze 04, 2008 12:54   

Ja na swojej nawigacji{mała nawi}niemam innej opcji językowej tylko niemiecki.Taka płytka siedzi w nawi.Widzę tu sprzeczne opinie czy pasuje płytka od BMW czy nie,jeśli ktoś wie jak to jest napewno proszę o informacje.
 
 
rolando 




Pomógł: 16 razy
Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 326
Skąd: Żyrardów



Wysłany: Sro Cze 04, 2008 14:23   

wqw napisał/a:
Ja na swojej nawigacji{mała nawi}niemam innej opcji językowej tylko niemiecki.Taka płytka siedzi w nawi.Widzę tu sprzeczne opinie czy pasuje płytka od BMW czy nie,jeśli ktoś wie jak to jest napewno proszę o informacje.


ja u siebie mam płytkę od BMW i śmiga bez zarzutu, mam ją dzieki grzeczności Lamer'a.

pozdrawiam
_________________
PZDR.
 
 
 
argail 




Pomógł: 34 razy
Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 445
Skąd: Radom

Rover 75

Wysłany: Sro Cze 04, 2008 14:42   

A to wam nie będzie pasować ? :
http://www.demonoid.com/f...470002/3347250/
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
kajetan_b
[Usunięty]






Wysłany: Pon Cze 09, 2008 07:18   

Witam po długiej nieobecności, Rolando, wielkie dzięki. Otrzymałem płytkę i działa. Nie siadałem do kompa, bo maluszek mi się pochorował i nie miałem nic poza nim na głowie.
Nie miałem jeszcze zbyt wiele okazji do jej wypróbowania w praktyce, ale jak zjeżdżałem z autostrady to trzeba uważać na odległości. Inną odległość podaje navi a inna jest na znakach (zaznaczam, że nie pędziłem, co mogłoby wpływać na odczyt odległości).

Mała uwaga do użytkowników forum. Płytkę wcześniej kupiłem od kolegi PD. Zapłaciłem mu 100 zł i niestety, może dlatego, że płyta została źle nagrana o czym wspominał Rolando, nie działała. PD obiecał, że wyśle kolejną. Pomimo moich późniejszych dwóch emiali przypominających, już się nie odezwał.
 
 
Zukowaty 




Pomógł: 155 razy
Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 2438
Skąd: Uć-Poznań



Wysłany: Pon Cze 09, 2008 07:51   

A czy mozna zalozyc sobie taka ladna duuuuuuza navi jak ma sie harmony??Oczywiscie posiadajac wszystkie czytniki otwarzacze kable i inne cuda niewidy.Kumpel z car audio nastraszyl mnie ze jak zakladali w bmw to musieli programowac kompa,navi i zegary i trwalo to tydzien czasu z 2 kolesiami z serwisu bmw.Czy u nas jest tak samo??
 
 
 
lamer 



Pomógł: 29 razy
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 423
Skąd: Zachodniopomorskie



Wysłany: Pon Cze 09, 2008 07:52   

Cytat:
Widzę tu sprzeczne opinie czy pasuje płytka od BMW czy nie,jeśli ktoś wie jak to jest napewno proszę o informacje.

W BMW są używane przynajmniej 2 wersje navi. Na pewno pasuje jedna (ta, która nie pasuje do E60 - E64 i E90) z wersji płyt od BMW bo taką właśnie udostępniłem kolegom. Swoją drogą to jest właśnie to do czego link podał argail więc jeżeli ktoś chce to wystarczy zassać i wypalić płytę. Co dziwne kilka osób próbowało samodzielnie nagrać z udostępnionych przeze mnie plików i nic z tego nie wyszło. Czyżby zamiast rozpakować obraz i wypalić płytę z obrazu ISO nagrywali pliki RAR lub ISO na CD (tak tylko zgaduję)?
 
 
rolando 




Pomógł: 16 razy
Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 326
Skąd: Żyrardów



Wysłany: Pon Cze 09, 2008 13:41   

Kajetan B napisał/a:
Witam po długiej nieobecności, Rolando, wielkie dzięki. Otrzymałem płytkę i działa. Nie siadałem do kompa, bo maluszek mi się pochorował i nie miałem nic poza nim na głowie.
Nie miałem jeszcze zbyt wiele okazji do jej wypróbowania w praktyce, ale jak zjeżdżałem z autostrady to trzeba uważać na odległości. Inną odległość podaje navi a inna jest na znakach (zaznaczam, że nie pędziłem, co mogłoby wpływać na odczyt odległości).

Mała uwaga do użytkowników forum. Płytkę wcześniej kupiłem od kolegi PD. Zapłaciłem mu 100 zł i niestety, może dlatego, że płyta została źle nagrana o czym wspominał Rolando, nie działała. PD obiecał, że wyśle kolejną. Pomimo moich późniejszych dwóch emiali przypominających, już się nie odezwał.


cieszę się, że działa i jesteś zadowolony.

ja takze dodam od siebie, że wcześniej kupiłem płytkę testową od gościa z allegro i ta niestety nie działa. twierdzi, że na 100% sprawdzał ją u siebie i było OK. ,byłem więc przekonany że navi mam uszkodzoną aż do momentu aż lamer przesłał mi kopię swojej mapy, ten gość z allegro zrobił mnie najzwyczajniej w h. jak mu napisałem, że mam inną płytkę z tego forum i ta odziwo działa to nagle zamilkł i zero jakiegokolwiek odzewu
jutro podam link do jego aukcji i przestrzegam przed kupowaniem u niego, on sam twierdzi jest specem w branży elektroniki, a specjalizuje się głównie w BMW i R. Twierdził, że wszystko jest takie same w samochodach obydwu marek - navi.
bez komentarza.

reasumując domagaj się zwrotu kasy za przesłany bubel płyta jest źle wypalona i dlatego nie działa, ja także Ci takie dwie prócz jednej dobrej dołączyłem do paczki.


pozdrawiam
_________________
PZDR.
 
 
 
piter34 




Pomógł: 775 razy
Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Pon Cze 09, 2008 20:47   

Kajetan B napisał/a:
PD obiecał, że wyśle kolejną. Pomimo moich późniejszych dwóch emiali przypominających, już się nie odezwał.

Nieładnie :???:
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
rolando 




Pomógł: 16 razy
Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 326
Skąd: Żyrardów



Wysłany: Pon Cze 09, 2008 21:59   

piter34 napisał/a:
Kajetan B napisał/a:
PD obiecał, że wyśle kolejną. Pomimo moich późniejszych dwóch emiali przypominających, już się nie odezwał.

Nieładnie :???:


bardzo nieładnie :twisted:

[ Dodano: Wto Cze 10, 2008 09:48 ]
podaję link do pacjenta z allegro, o którym pisałem powyżej - ponoć spec od elektroniki BMW i Rover :mrgreen: .
UWAŻAJCIE NA TEGO GOŚCIA !! ! bmw-shop1

sprzedał mi lipną płytę z navigacją, a teraz pali głupa, że nie wie o co chodzi i milczy. w sumie tylko 70 zł, ale chodzi o sam fakt. wysłałem dwa maile, niestety zero odzewu.

http://www.allegro.pl/ite...er_czytnik.html
_________________
PZDR.
 
 
 
piter34 




Pomógł: 775 razy
Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Wto Cze 10, 2008 12:30   

rolando napisał/a:
w sumie tylko 70 zł, ale chodzi o sam fakt.

Zgłoś na Policję. To oszustwo.
Tego na 70 oszuka, tamtego na 80. Ziarnko do ziarnka...
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R75] Jak wyciągnąć radio z dużą nawigacją
teskatlipoka Car-audio, nawigacje, radia CB 7 Sob Lut 28, 2009 20:51
MiReK
Brak nowych postów Transmiter mp3 i radio alpine z duzą nawigacją
jarek73 Car-audio, nawigacje, radia CB 2 Sob Mar 14, 2009 20:06
jarek73
Brak nowych postów Radio symphony duża nawigacja duży problem. R75
Ludwik88888 Car-audio, nawigacje, radia CB 0 Sro Wrz 27, 2017 14:53
Ludwik88888
Brak nowych postów [R75] Duża navi - nie działa...
Lusinek1 Car-audio, nawigacje, radia CB 4 Pon Gru 21, 2009 12:32
dukat11
Brak nowych postów Jaki czytnik duża navi do MG ZT??
vodapaf_mg_zt Car-audio, nawigacje, radia CB 5 Nie Cze 21, 2009 11:02
Stachu



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink